Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czy ktoś...

Pytanie o podcieranie się- do kobiet

Polecane posty

Gość pauletka
nie tylko ty ja tez tak robie.................I to nic dziwnego ani strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
pauletka>> :) witaj w klubie :) Pozdrawiam Cie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauletka
jak nie rozumiesz o co chodzi to ie pier.......... czytaj ze zrozumieniem prostaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta3
ale się usmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic desperacko nie chce podtrzymać. Odpowiadam na debilne komentarze, wsród których Twój góruje. A swoją drogą, jak chcesz pisać o jakichś mapetach, to chyba nie tutaj Jeszcze sie nie nauczyłaś korzystać z komputera , nie wiesz jak funkcjonuje internet? Postów nie umiesz zakładać. :/ " jakbym mogla to bym sobie zalozyla:/ Twoj post jest debilny,a ty krolujesz wrod debilek.Zadna normalna laska nie wyciera sobie w srodku pochwy papierem toaletowym.i wypierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ze tez tak robie
Wyluzujcie już. Co to za przycinki o sikaniu du*ą, czy pochwą. Co was tak dziwi, ze ktos wyciera przy okazji pochwe? Ja tez jak mam dni plodne, jak czasem nie panuje nad uplawami, to wycieram sie w srodku. Chyba lepiej sie wytrzec papierem (i wcale sie nie przykleja nigdzie- to dopiero ktos absurd strzelił), niz uwalić tym bieliznę, czy nosić wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauletka
najwieksze debilki to te ktore nie potrafia uszanowac czyjegos postu i jezeli kobieta ma problem to wy sie smiejecie!!!!!!!!!!! ??????????pierdolone prostactwo!!!!!!!!!!!!nie podoba wam sie nie czytajcie proste:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Coco de Bata>> ...kultura... :/ szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauletka
powiem wam prost!pierdol........ sie!!!!!!pewnie to pisza te co wogole maja problem ze sluzem ehhehehehehehehhehhehehe dlatego tak to je boli rozumiesz????bo my wycieramy sie w srodku papierem ,,,pewie chcialy by tyle miec:)ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
bez kitu dawno sie tak nie usmialam hehehehe no nie mam do was pytan :P a swoją droga to zwykłe natręctwo jest to jej podcieranie tak jak mycie rak obsesyjne czy zebów ( ja tak mam z tymi 2 czynnościami) i dobrze że dziewczyna to robi heh lepiej że ww te strone niz jakby wogóle nie podcierała :P no ale ja tez rzeczywiście pierwsze slysze aby ktos tak robil ale to nie znaczy ze to chore bez przesady ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwooo
Co Ty gadasz? Od kiedy to dziewicom robi się cytologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaa ola
niektórzy chyb a nie zrozumieli o co autorce chodzi... ;/ to niech sie lepiej nie wypowiadają wogóle. Autorce chodziło, że podcieram nie tylko ujście cewki moczowej ale tez wyjscie z pochwy, gdzie zbiera sie wydzielina. Co do pytania- też likwiduje ten śluz, gdyż dyskomfortem jest dla mnie jak mam 'tam' wilgotno. To dla mnie bardzo komfortowe, bo mam spokój na kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba lepiej sie wytrzec papierem (i wcale sie nie przykleja nigdzie- to dopiero ktos absurd strzelił), niz uwalić tym bieliznę, czy nosić wkładki." A co złego w noszeniu wkładek?Ja sobie nie wyobrażam chodzenia bez nich... "Autorce chodziło, że podciera nie tylko ujście cewki moczowej ale tez wyjscie z pochwy, gdzie zbiera sie wydzielina." I tu się zgodzę...ale w środku juz się nie wycieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ura
A kiedy ona napisała, że jest dziewicą???? 8/ Napisała tylko, że nie współżyje. A tak w ogóle, to ja np. miałam zrobioną cytologie mimo, że byłam dziewicą. Czasem trzeba niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ura
Na miłość boską, ludzie! Wyście się urwali z ksiezyca, czy jak? Będą sie o cytologie klocic! Jak trzeba, to i dziewicy sie cyto pobiera! Widać, że najaktywniejsze na forach sa dzieciaki. Noo, albo kobiety, które na oczy ginekologa nie widziały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwooo
Ale przecież autorka tak strasznie dba o czystość, że jej cytologia nie jest potrzebna. Z tego co pisze to raczej żadnych wskazań do tego typu badania nie miała. I dziewicom generalnie nie robi się cytologii bo nie ma takiej potrzeby! Tak się składa, że ani nie jestem dzieckiem ani nie jestem niedoinformowana, więc wypraszam sobie, a z was autorka robi naiwniaczki i tyle! głupie krowiszcza nabieracie się na wszystko jak leci. Ona pisze, że grzebie sobie papierem w cipce a wy mówicie, że wszystko spoko. Aj... szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewica skończy
20, to robi się jej cytologię, malenstwooo -> nie wszystkie dziewczyny tracą błonę w wieku 15 lat ;-) myślisz, że jak nie współżyjesz, to nie dostaniesz raka? po 20 roku życia, dziewica, czy nie, każda kobieta powinna regularnie robić badanie cytologiczne, co do błony, są w niej dziurki, przez które przedostaje się krew menstruacyjna i np. przez nie można pobrać wycinek do badania (najmniejszym patyczkiem i wziernikiem z możliwych) a poza tym błona się rozciąga np. przez ćwiczenia, tampony, paluszki :P (np. podczas masturbacji :P) także rzadko kiedy ginekolog "rozdziewicza" dziewice, jeżeli błona uniemożliwia zrobienie badania (ale to bardzo rzadko) to albo się z niego rezygnuje albo troszkę narusza błonkę, ale stara się zachować coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwooo
Widocznie co ginekolog to inna opinia, bo ja przed współżyciem mimo ukończenia 20 lat cytologii robionej nie miałam i moja ginekolog mi tłumaczyła, że nie ma takiej potrzeby. Więc dzięki za lekcje biologii, ale tak się składa, że wiem jak jest zbudowana błona dziewicza. A w swoim poście zupełnie inny problem związany z postami autorki poruszyłam. I nadal utrzymuję, że jeśli przeczytałyście jej wszystkie posty i nadal staracie się usilnie ją bronić - to jesteście naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośmiejmy się jeszcze raz
haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkopalam haha
o lol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahah :-) wyciera POCHWE W SRODKU :-) tego jeszcze na kafe nie grali:-) buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackass
no fakt, było już swędzenie macicy, ale podcierania sobie pochwy jeszcze nie. ale ja już wiem o co chodzi, autorce siki spływają z cewki w stronę odbytu i musi ona przetrzeć papierem wyjście z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york neeeeeeeew
a co w tym smiesznego ja tez tak robie oczywiscie autorce nie chodzilo ze wyciera sobie pochwe od srodka tylko tam orzy brzegu jedzie papierem i juz widac niektore brudasy tak nie robią i mają wkldki cale ufajdane :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Czy po wysikaniu się wycieracie sobie pochwę w środku? Pytam, bo ja tak robię od kilkunastu lat, od kiedy zaczęłam dojrzewać. Okazuje się, że w rodzinie tylko ja tak robię. Wycieram sobie pochwę do samej góry, dokąd sięgnę. W SRODKU przeciez kobita wyraznie pisze ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackass
może ją to podnieca? to jest szorstkość papieru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york neeeeeeeew
HMMM... to taki samogwałt troche :D to ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackass ta, ja juz sobie ten papier wyobrazam, ciemny, szary, twardy, szeleszczacy, jak za komuny :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhuygyitug
szczotke druciana se wsadz i wysziruj przy okazji autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×