Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neszcześśśśliwa

dlaczego niszczysz naszą miłosc?

Polecane posty

Gość neszcześśśśliwa

Jeśli nie jesteś Tą jedyną, to dlaczego moja dusza dziś sie tak cieszy? Jeśli nie jesteś Tą jedyną, to dlaczego dłoń moja pasuje w ten sposób do Twojej? Jeśli nie jesteś moja, to dlaczego Twe serce odpowiada na na moje wołanie? Jeśli nie jesteś moja, to czy znalazłbym siłe, by to wytrzymać? Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Ale wiem, że jesteś teraz ze mną. Dokonamy tego i mam nadzieje. Że jesteś Tą jedyną, z którą będę dzielił życie... Nie chcę uciekac, lecz nie potrafię tego przyjąć, nie rozumiem. Jesli nie jestem dla ciebie stworzony, to dlaczego serce mowi mi ze tak? Czy istnieje jakiś sposob, zebym w ramionach twych mógl zostać? Jeśli Cie nie potrzebuje, to dlaczego placze leżąc w lozku? Jeśli Cie nie potrzebuje, to dlaczego imie twoje rozbrzmiewa w mej glowie? Jeśli nie jesteś dla mnie, to dlaczego dystans okalecza moje życie? Jeśli nie jesteś dla mnie, to dlaczego marzę o tobie jako żonie? Nie wiem dlaczego jestes tak daleko. Ale wiem że to wszystko jest prawdą. Uda nam sie i mam nadzieje że jestes Tą jedyna, Tą z ktorż będę dzielil życie. I chcialbym żebys byla Tą jedyna, z która kiedyś umrę. I blagam żebys była Ta z która zbuduje mój dom. Mam nadzieje ze będę mógl Cie kochać cale życie. Nie chcę uciekac, lecz nie potrafię tego przyjąć, nie rozumiem. Jesli nie jestem dla ciebie stworzony, to dlaczego serce mowi mi ze tak? Czy istnieje jakiś sposob, zebym w ramionach twych mógl zostać? Tęsknie za Toba, tak bardzo i cialem i duszą, ze zapiera mi dech w piersiach. I umieszczam Cie w moim sercu i modlę sie o siłę aby wytrzymać z tym dziś. Ponieważ Cie kocham i nieważne czy to wlasciwe czy nie, mimo ze nie mogę dzisiaj być z Tobą. Ty wiesz, że moje serce jest przy Tobie. Nie chcę uciekac, lecz nie potrafię tego przyjąć, nie rozumiem. Jesli nie jestem dla ciebie stworzony, to dlaczego serce mowi mi ze tak? Czy istnieje jakiś sposob, zebym w ramionach twych mógl zostać? :(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie auto
ładne:) Ale kiedyś facet pisał,a robił co innego. I mam uraz do poezji..niestety:) Wydaje mi się taka głupia...ta poezja. Ta o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.........
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie chlopcze
co ehhh powiedz 3 litere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bardzo piekne...
musisz bardzo kochac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
kim jesteś?i dlaczego nie powiesz jej tego?chcesz tak żyć?zabieraj sie do roboty,dzwoń,idź do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.........
nie jestem autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
no to teraz przetłumaczyć na angielski,dodać nutke i piosenka jak znalazł!tekściwo zajefajne :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neszcześśśśliwa
jestem kobietą oryginalne wersja jest dla kobiety a w moim przypadku do faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie chlopcze
Ty tez mozesz powiedziec swoje imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
no to buziak w pulika :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
jak to nuta zapodaj stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo bym ****
jak bardzo bym chciała żeby mój facet tak napisał ech....tez boi sie miłości, tez jest daleko ale nie pisze ,nie dzwoni tak jak sie umawia i jak tu wierzyc facetom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.........
jam kobita :D tak sobie wzdychnelam , po przeczytaniu tekstu...bo... ;) a Ty juz mnie o imie pytasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie auto
do kobiety ładniej:) niż do faceta..:) Tekst bardzo ładny dla autora :* :) Ale ja znałam faceta co mówił jedyna, Słońce, kotek itp.. a było nas kilka: ja i koleżanki na sex..:D Tylko słowa to za mało. LICZĄ SIĘ CZYNY>>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Faceci to tylko robią dobre miny do złej gry wykorzystują uczucia kobiet łamią im serca a puzuniej idą w ...u i nawet nie widzą cierpienia drugiego człowieka dlatego lepiej być samemu nie cierpisz mniej Bólu kłamstw zdrad i krzywd wyrządzonych nie ma miłości na tym świecie chyba że w bajkach i tanich lektórach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×