Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coz by tu zrobic

co przygotowac na romantyczna kolacje?

Polecane posty

Gość coz by tu zrobic

Chce przygotowac romantyczna kolacje dla mnie i narzeczonego, ale nie wiem co zrobic? Macie jakies pomysly? Oczywiscie chodzi mi o przepisy kulinarne a nie o to co bedzie pozniej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
to juz mam ;p ale chodzi mi o to co ugotowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
ladaco, Ty jednak inteligencją nie grzeszysz. Pisze się "świeże" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
polski jezyk jest zdecydowanie zbyt skaplikowany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
ale nadal nie wiem co zrobic:( moze llazanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Sama się zastanawiam nad tym. Za kilka dni mam imieniny i obiecałam swojemu Małżowi kolację ze świecami. Pewnie jakieś mięsko/ryba i deser. Do tego winko i świece. Zaraz poszukam czegoś na sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk bez kobiety
Niewiem czy małż będzie zadowolony jak będziesz pachniała rybą :O. Lepsze bardziej neutralne w zapachu i ostrzejsze w smaku potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażaczka87
nic ciężkiego i tłustego bo nie będziecie mieli siły ruszyć się. Jakiś drób lub rybka ekskluzywna (maślana, sola, łosoś) sałateczka i cos do tego. Lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Jestem z małżem 5 lat :P Nie takie zapachy już ode mnie czuł :P Poza tym smażona rybka po grecku nie śmierdzi :P a takową właśnie miałam na myśli ... A nie śledzie w cebuli i occie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba zly pomysl,malo czosnku i cebuli:p moze jakis makaron?carbonarra,potrawke z kurczaka,zupe krem np z pieczarek,na deser cos co mozna przeniesc ew do sypialni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
informatyk bez kobiety masz racje :) Energiczna trzydziestolatka z tymi krewetkami to dobry pomysl pomysle nad tym moze znajde na te krewetki jakis przepis w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
zolzaa masz fajne pomysly, ale jak juz wspominalam narzeczony jest bardzo wybredny hehe w sumie nie ze wybredny tylko malo rzeczy lubi i np. nie lubi zup kremow i potrawki z kurczaka tez nie lubi a ja bardzo lubie :) wlasnie na samym poczatku tez myslalam, zeby przygotowac jakas potrawe z makaronem bo to akurat lubi - miesa, makarony, potrawy z ryzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
hehe energiczna trzydziestolatka ale sie umsialam z tej kolacji ze swiecami, moze naprawde oduczylby sie wybrednosci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
reedsowa - fajny pomysl, jezeli mozesz to napisz jak to zrobic, bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie bez zupki:) moze piersi z kaczki na jarzynach albo poledwiczki podsmazone z oscypkiem albo podgrzybkami do tego podsmazony makaron z ziolami taki trzykolorowy dla fajnego efektu plus salatka albo jarzyny na parze z maslem i prazonymi migdalami na deser owoce maczane w rozpuszczonej czekoladzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
energiczna trzydziestolatka buhaha no ten 3 pomysl jest chyba najlepszy :) na szczescie narzeczony lubi parowki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
zolzaa niestety salatka i jarzyny na parze odpadaja ;/ ja bardzo lubie ale coz....musze patrzec na to co lubi narzeczony skoro to kolacje specjalnie dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze napisz najpierw co ewentualnie lubi narzeczony i wtedy bedzie prosciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
zolzaa pisalam juz wczesniej :) mieso, makarony, ryz, rozne zapiekanki no i pizze ale pizzy nie bed zamawiala no chyba ze zrobie samodzielnie :) moze to tez niezly pomysl zrobie pizze w ksztalcie serca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk bez kobiety
Widzę że Energiczna ogarnia temat :classic_cool: kolacja "romantyczna" ma pobudzać ożywiać i być smaczna , o ile posiada się jako taki talent kulinarny można próbować zrobić coś mniej banalnego , warto jednak zrobić to wcześniej na próbę . Np całkiem niezłe na deser jest tiramisu , choć ja go zrobić dobrze nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze risotto ,ryz ,pieczarki i piers z kurczaka... pizza zrobiona samodzielnie i dobre wino czemu nie:) zapiekanka a la lasagnie rurki penne ,plus sos bolonski z miesem mielonym przekladane warstwowo ,na koncu posypane serem i zapieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarta z kurczakiem ciasto francuskie(najlpeij 2 ruloniki) piers z kurczaka(3 lub 4 zalezy czy lubicie miesko:)) natka pietruszki pomidory z 6 duzych pieczarki(ile lubisz ziola moga byc te w kostakach chyba z knora- bazylia,orygano,majeranek swiezy wycizniety czosnek Piers z kurczaka pokroic w kostke i ugotowa z rosolkiem tak zeby byla miekka pieczarki pokroic i podsmazyc pomidory obrac(najlepiej spazyc) i pokroic,wrzycic na parelnie i dusic ze wszytskimi ziolami.potem dosac pieczarki i kurczaka,wszytsko wymieszac. Kiedy wszystko inne bedziesz przygotowywala,rozloz ciasto na blaszcze podziurkuj widelcem i wloz na jakies 5 min do goracego piekarnika(musi sie troszke upiec,bo jak dasz na to farsz to ciasto moze zostac surowe)wyjmij ciasto naloz na nie farcz i przykryj drugim ciastem(nie zapomnij podziurkowac) jak ktos lubi to przed przykryciem mozesz posypac serem GOTOWE-a jakie pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
informatyk bez kobiety na szczescie moj narzeczony lubi tiramisu a ja umiem to zrobic wiec jest git, interesuje mnie jeszcze ta tarta z kurczakiem ale na razie kolezanka ktora napisala o tym wczesniej nie napisala mi jeszcze przepisu :( ale moze niedlugo napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz by tu zrobic
reedsowa - dzieki :) chyba sie na to zdecyduje tylko tam sa pomidory:/ a moze je czyms zastapic albo przygotowac tarte bez nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×