Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilonka z wawy

chce kupic zegarek dla narzeczonego

Polecane posty

Gość ilonka z wawy

Moj narzeczony interesuje sie hokejem a w szczegolnosci NHL znalazlam zegarek ktory moze mu sie podobac, ale niewiem czy to oryginal albo czy nie przeplace? Czy widzieliscie w polskim sklepie zegarki z Colorado Avalanche czy bede musiala sprowadzac z zagranicy? Doradzcie cos, chce mu podarowac taki zegarek na mikolajki a to za niedlugo. podaje link do znalezionej aukcji http://allegro.pl/item820476579_meski_zegarek_colorado_avalanche_nhl_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka z wawy
Doradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssssssss
nie podoba mi się, pasuje bardziej do jakiegoś nastolatka niz poważnego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka z wawy
Hmm moze tak wyglada ale jak widzialam wiecej tych zegarkow CA to bardzo pstrokate sa. Zreszta to sa barwy klubu. Ale sama juz nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj facetowi zegarka
Będzie on odliczał czas do waszego rozstania, a właściwie do czasu kiedy on zosatwi ciebie. Podobnie nie kupuj mu butów - odejdzie w nich od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmm z
ja dalam 2 facetom zegarek i zle to sie skonczylo :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmm z
buty tez kupowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka z wawy
Hmm ja w takie zabobony to nie wierze. Jak by to byla prawda to juz dawno by ode mnie odszedl, bo raz dostal ode mnie zegarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, poszukaj lepiej coś mniej rzucającego się w oczy, klasycznego. sklep minuta ma duży wybór zegarków w swojej ofercie, może tam coś znajdziesz? zegarek to prezent raczej na lata, a to co pokazałaś na allegro wygląda bardziej jak dziecięcy zegarek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się nie za bardzo podoba, ale jeśli facet jest miłośnikiem NHL to chyba powinien się ucieszyć. Przypuszczam, że w tym wypadku nie chodzi o to, żeby mu dać zwykły zegarek, tylko właśnie taki, szczególny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka z wawy
Dzięki za sugestie, właśnie nie chodzi mi o zwykły zegarek tylko taki tematyczny związany z NHL. Jeszcze się nad tym waham, bo nie wiem czy jest oryginalny. Ale z drugiej strony jak będę chciała sprowadzić z zagranicy to nie wiem czy nie zapłace więcej i zdąze na mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli koniecznie ma być to coś takiego, to może poczekaj z tym prezentem na jakąś inną okazję? od mikołaja ostatecznie może dostać skarpetki, a na przykład na urodziny ten wypasiony, oryginalny zegarek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×