Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlet1976

Kto się zna na funduszach emerytalnych??

Polecane posty

Gość co co co co co .....
a co Cie interesuje :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPiS-y się znają
wkrótce IV filar zacznie obowiązywać, bo pierwsze trzy nie gwarantuja godziwej emerytury. wcale nie żartuję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BN -wiem ze na necie sie znajdzie czego dusza zapragnie.chcialam sie poradzić bo jestem od paru lat a aig czyli teraz amplico i dostalam propozycje przeniesienia do ing co stoi fatycznie dużo lepiej w rankingu.ale wiadomo ze wszystko moze się zmienić , zastanawwiam sie czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPiS-y się znają
i tak nie wymyśłisz tego, co będzie do czasu, aż przejdziem na emę... może padnie a. padnie, może B. może wyniki się diametralnie zmienią? a na przenosinach (kiedyś przynjamniej) sporo sie traciło. przenoszą, bo na tym ktos zarabia. o twoja kaś eim chodzi, anie o to, abyś miała wyższą, czy nawet jaakąkowliek, emeryturę... lepiej pozostałe funduszu chyba w nieruchomości lokowac, a przymusowy,m OFE się zbytnio nie "przejmować", bo ... i tak nie wiesz co będzie (jak na poczatku pisałem). ale oczywiście decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady-oczywiśćie zgadzam się z tym ze nie wiadomo co będzie w przyszłości i któreś fundusze mogą paść,ja mam tylko 2 filar dostałam propozycję na3 ale to ponad 100zł mies w Ing właśnie ale prawda jest taka ze dzisiaj ma się pracę a jutro niekoniecznie więc się boje ładować w coś takiego co trzeba jeszcze samemu opłacac.Inwestycja w nieruchmosc nie wchodzi w grę bo nie zarabiam tyle,zeby nawet jakiś kredyt brac czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×