Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

czesc dziewczyny:)jak tam przygotowania do swiat?u mnie dosc marnie:(kustykam sobie po domu,ale nie bardzo moge cokolwiek zrobic.Witosiu zlamalam noge bo weszlam na drabinke i spadlam:(wiecej nie bede pisac bo naprawde nie sa to dla mnie mile wspomnienia.na skutek upadku,stracilam dziecko:(:( tak chyba musialo byc.....na poczatku bylo mi strasznie ciezko ale zrozumialam ze mam jeszcze dwoje wspanialych dzieci i nic nie da placz w poduszke:(:(napewno jeszcze przez jakis czas bede sie o to obwiniac,ale stalo sie... nie chce wiecej o tym rozmawiac. dziewczyny wy prawie tutaj nie zagladacie,co sie z wami dzieje?Redsowa urzadza swoje nowe gniazdko takze ma rozgrzeszenie,ale wam nie daje zadnej taryfy ulgowej. no a co dzieje sie z nowymi dziewczynami?chyba uznaly ze takie babskie gadanie jest nudne:):)zartuje ale tak na serio to mogloby nas troche przybyc... zajrze potem:)milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam kobietki :) no ja za bardzo nie mam czasu zaglądac za miesąc matura;p mam duzo nauki...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
witam was serdecznie. ale ze mnie idiotka,po co ja tak cie Xenia wypytywalam.snulam jakies falszywe domysly,mam nadzieje ze nie jestes na mnie za to zla. bardzo mi teraz glupio i chce powiedziec ze bardzo mi przykro z powodu tego co cie spotkalo.nie obwiniaj sie bo to nie ty zawinilas.jestem pewna ze tak musialo byc i nie ma tutaj niczyjej winy.naprawde nie wiem co mam jeszcze napisac w takiej sytuacji. jeszcze raz bardzo cie przepraszam za te wszystkie glupie rzeczy ktore pisalam. a tak wogole to nie wiesz moze co sie stalo z reedsowa?urzadza wlasne mieszkanko tak?fajnie ze beda na swoim i wreszcie bedzie miala swiety spokoj. jak tam swieta u was blisko?u mnie juz wysprzatane i lsni.teraz tylko gotowanie i pieczenie ale to zostawiam sobie na ostatni moment. pozdrawiam was dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wami,zagladam caly czas.Troszke zamieszania z mieszkaniem bylo,bo wiadomo,tzreba posprzatac.Wprowadzimy sie dopiero po slubie.Pazurki tez mi duzo czasu zajmuja.Dzis sprzatam u mamy czyli jeszcze u siebie na swieta:) Co do salatek to ja lubie z tortellini :) i z makaronem,albo z kurczakiem i ananasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny poświatecznie:) jak u was swieta minely?u mnie troche smutnie:(:(przez cale swieta siedzielismy sami,bo akurat nasz "zlomek"musial zastrajkowac.ale nareszcie jest juz po i to mnie cieszy:) caly czas wykanczamy nasz nowy dom i jestesmy coraz blizej finiszu-hura!!! reedsowa ja sie wcale nie dziwie ze nie mozesz sie nacieszyc mieszkaniem:Dmam dokladnie tak samo a teraz kiedy juz jestesmy tak blisko i jak patrze z dnia na dzien jak puste sciany zmieniaja sie w dom to normalnie radosc mnie rozpiera. to zabawne ale pewnie mniej wiecej w tym samym czasie rozpoczniemy nowe zycie-obie z rodzinami(bo maz i Ty to tez wkacu taka malutka rodzina:))na wlasnych smieciach:D:D ale jak bedziesz miala chwilke to zagladaj tutaj do nas... buziaki dla was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta.
Hej , hej drogie panie :) . Jak tam święta minęły ? :) jeżeli chodzi o mnie to całkiem całkiem , nooo cóż generalnie było wszystko cacy zero sprzątania po obiadku ( po byliśmy u rodzinki ) ale za to moje obżarstwo :(( . Już patrzeć nie mogę na żurki , kiełbaski , karkówki i sałatki warzywne . :/ . Zaraz zbieram się do roboty :/ ale i tam znajdę okienko i zalecę na nasze babskie forum he , he :) . Obiad też mam z bani bo zrobiłam wczoraj :) kurczaczka , ziemniaczki i surówę z białej kapustki . :) . W weekend mam zamiar wsiąść na rower i spalić świąteczne obżarstwo he , he :) . POZDROWIONKA MIŁE PANIE :) OBYYY DO LATA :)!!!!!!!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) ja dzis mam tak paskudny dzien ze chyba juz nic nie jest w stanie podniesc mnie na duchu.od rana juz wszystko idzie nie tak. najgorsze jest to ze znowu strasznie poklucilam sie z tesciowa:/ ona mnie kiedys wykaczy.ta baba strasznie uwielbia robic mi na zlosc.normalnie jestem strzebkiem nerwow i dzis mialam ochote przylozyc jej moim gipsem.pewnie bym to uczynila gdybym tylko mogla tak wysoko noge podniesc hihihihi... odliczam dni kiedy opuszcze te babe i pojde na swoje.najgorsze jest to ze ten dom jest jej i ma prawo robic tutaj co chce a ja musze sie podstosowac.tylko ile mozna znosic? ech wszystko do niczego:(:( dziewczynki co was tutaj tak malo?normalnie strasznie oszczedne w slowach jestescie:):) Marieta Ty tak zadko do nas zagladasz moze jednak dala bys sie skusic na czestrze ploteczki,he??? wogole nam o sobie nie piszesz np. ile masz dzieciakow i w jakim wieku sa i wogole czym sie zajmujesz i co lubisz?no ogolnie wszystko chcialybysmy wiedziec hehehehe:):) bede dzis caly dzien wolniejsza to jeszcze zajrze:):) buziole:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
Witam kobietki.a co sie tutaj porobilo?puscizna totalna. ja co prawda tez dawno tutaj nie zagladalam ale wiadomo totalny brak czasu. co tam u was dziewczyny?u mnie maly remoncik i wszystko stoi na glowie.no ale coz czasami trzeba pocierpiec dla dobra sprawy a moje mieszkanie juz dawno klanialo sie o remont.nareszcie bede miala tak jak chce..... pozatym u mnie po staremu..... mam nadzieje ze zajrzycie... caluje was;pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim tez dawno nie zaglądalam tutaj. Kobietki mam prożby jak by jakaś kolezanka chcialaby byc konsultantką AVON albo wy same byście chcialy to moge zapisać. Jestem liderem od niedawna i musze się jakos wkręcic wieć jakby co to piszcie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko:)a tutaj coooooo???? nie no kobietki czuje sie baaaardzo rozczarowana(hehehehe). Reedsowa kobieto żyjesz?ostatnio jakos dawno nie popisalysmy:p;p co tam u was?u mnie jakos.....no wlasnie jakos leci.nareszcie pozbylam sie tej kuli u nogi,bo nawet jak to stwierdzil lekarz "wyjatkowo wszystko ladnie sie pozrastalo''.nareszcie moge normalnie sie poruszac,uf!!nie macie pojecia jaka to ulga:D a pozatym zaczela sie mi sesja egzaminacyjna i zakuwam,zakuwam i jeszcze raz zakuwam;p aaaaa i wiecie co zglosilam swoijego malucha na konkurs "maly mister-mala miss".nasza regionalna gazeta organizuje taki konkurs co roku.potem glosuje sie przez internet,sms,lub na kuponie w gazecie. wiem ze dla rodzica jego dziecko jest najladniejsze,najpiekniejsze i wogole naj,naj.....ale nawet jak moj maluch nie zajmie zadnego miejsca to i tak bedzie fajna zabawa:D:D Gosciu popytam jesli kogos znajde to dam ci znac.... no ale dziewczyny topik nam leci:(:(wiem ze kazda ma swoje zycie ale juz taka jestem ciekawa co u was i bardzo prosze o nowe wpisy.plizzzzz:) caluje was mocno,mocno,mocno. pa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)jak tak dalej pojdzie to bloga tutaj zaloze;hehehe:D no ale nic nie poddaje sie:pmam nadzieje ze moze wkacu ktoras zajrzy:) jak wam sie wekend zaczal?u mnie ok.caly czas pracujemy nad wykaczeniem domku.mowie wam jakie to fajne uczucie. juz niedlugo przeprowadzka.normalnie ciesze sie jak szalona:D:D w szkole tez ok.zaliczam wszystko na 4 .moze mozna by bylo lepiej ale nie mam czasu na nauke i ciesze sie z tych 4:p. pozdrawiam was...... aha Gosciu napisz koniecznie jak ci poszlo na maturze,bo to chyba juz za chwilke:)Powodzenia i trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEEwCZYNECZKI MOJE KOCHANE:) Do ślubu coraaz bliżej:) sle się cieszę:) Już bardzo dużo mamy załatwione.Na mieszkanku narazie wielki zastój,jedziemy tylko podlewać kwiatki:) A i jeszcze jedna rewelacja,K dziś jest 1 dzień w pracy.Ale się cieszy:) zadzwonił szef też bardzo szczęsliwy i powiedział,że maja zamówienie,żeby już dziś przyszedł:) Tata jedzie do włoch do pracy,troszkę szkoda,że tak przed samym ślubem,ale trudno. ja dziś dostanę decyzję czy ide na kurs pazurków i kiedy:) Buziaczkuję Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) jak widze nowy wpisik to az mi sie morda smieje hehehe:D no kochana ja wiedzialam ze sie wszystko jakos ulozy;) teraz pieniadze napewno sie wam przydadza a pozatym jak facet za dlugo siedzi w domu to staje sie zrzedliwy:):) no ja nie moge narzekac na zrzedliwosc bo ostatnio z A.praktycznie sie nie widujemy.....moze to i lepiej :(:( dzis ukazala sie gazeta w ktorej jest maly:):)mowie wam jaka sensacja!!!!!dzis jak odwozilam dzieciaki wszyscy w szkole pytali czy to on:):)nawet maly jest strasznie dumny i zabral gazete ze soba hehehe.....ile radosci ma z tego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
czesc kochanienkie.ten topik raz spada na samo dno zeby potem znowu wzleciec. co u was kochane?u mnie remont trwa nadal.wszedzie pelno kurzu a ja nie robie nic innego niz latanie ze szczotka i zmiotka tylko po to zeby zaraz znow bylo brudno.taka syzyfowa praca troszke. Reedsowa jak malo juz zostalo do twojego wesela.jak tam stres juz jest?nie denerwuj sie zbytnio i bierz wszystko na spokojnie. no czytalam o Twoim nowym gniazdku.dobrze ze bedziecie na swoim,bo zycie z rodzicami lub tesciami nawet jesli sa najlepsi bywa czasami meczace. Xeniu widze ze rosnie ci gwiazda.a tak wogole to gdzie mozna zobaczyc to zdjecie i jak zaglosowac to ja chetnie wysle pare sms-ow na twojego szkraba.zgadza sie ze nie liczy sie wygrana tylko radosc z samego uczestnictwa ale jesli moge dolozyc swoja cegielke to czemu nie. lece juz kochane.bede zagladac w miare morzliwosci,jak tylko znajde chwilke.pozdrawiam was i nie miejcie mi za zle ze jestem tutaj tak nieregularnie.napewno nadrobie to po remoncie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki:D:D witosiu daje ci usprawiedliwienie hehehe;najpierw remont potem przyjemnosci;)dziekuje ci ze chcesz zaglosowac....,gdzies podalam na topiku numer gg.napisz do mnie to wszystko ci wytlumacze:):) wczoraj rozmawialam z mama dziecka ktore wygralo w tamtym roku.bardzo sie zawiodlam bo okazalo sie ze tam nie zawsze wszyscy graja fair.wiekszosc rodzicow sama wysyla sms-y byle by tylko ich dziecko wygralo:(:( a co wlasciwie jeszcze u was? piszcie cos. Reedsowa co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u reedsowej wyśmienity humorek:):) Od 5 idę na kurs,sie die ciesze ,ze chyba wyskoczę z siebie;p Wczoraj było malowanko mojego pokoju,a ja się tak żle czułam,ale teraz już ok.Dziś muszę wszystko posprzątać bo wczoraj nie miałam siły. U nas wielkie przygotowania do taty wyjazdu. a tak to co jeszcze,hmm sami musimy mieszkanko swoje pomalować,bo tata jedzie.Troszkę ciężko będzie.W końcu to mojego taty branża a my z tym tak nie bardzo.Najwyżej jak wróci to coś poprawi:) Ja się muszę zacząć uczyć,bo sesja zaczyna się w dzień ślubu,więc muszę wcześniej pozaliczać.całuskuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyneczki:D:D jak po majowym weekendzie?mialyscie czas odpoczac?ja niestety caly czas siedzialam w domu:( planowalismy z A.wyjazd a tutaj pogoda splatala nam figla i nie chcialo sie nam w deszcz .zreszta co to za przyjemnosc wyjechac po to zeby zmoknac jak kura. wyleniuchowalam sie za wszystkie czasy:p:p dziewczyny dzis czerwona ma mature.trzymam za nia kciuki i Wy tez trzymajcie.dawno jej na kafe nie bylo ,ale nie trudno sie domyslec ile miala nauki.czasami napisze pare slow na gg. cmokam Was i lece:D:D pa:p pa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam mam pytanie jak znalesc kolesia ktorego się tylko raz widzialo.... wiem tylko że jest z elbląga;/ nic więcej.... jak moge go znalesc?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał czasu mnie nie bylo.ale widze ze zbytnio nic mnie nie ominelo:(:(topik swieci pustkami.....uuuuuuuu. Gosciu szkoda ze tak malo napisalas:(a gdzie go widzialas?ktos was poznal czy jak bo wiesz tak to ciezko ci cokolwiek poradzic. moze sprobuj na portalach spolecznosciowch..duzo ludzi sie tam loguje wiec jest szansa ze ten chlopak tez. a tak wogole to nie napisalas jak rozwinela sie sytuacja z tym kierowca:p:p.nic nie wyszlo czy jak? Reedsowa(moze zajrzysz przypadkiem)przepraszam ze sie nie odzywam ale mam tel. w naprawie:D:D napisz cos tutaj albo na gg.czesto widze ze masz wlaczone ale nie chce pisac i przeszkadzac albo moze nie chcesz juz ze mna utrzymywac kontaktu:(:(nie wiem wszakze jak cos to daj znak zycia..... a co tam pozatym u was dziewczynki?????wiosna-maj hmmmm super.szkoda ttylko ze pogoda nie dopisuje:(:(ostatnio deszczowo i burzowo u nas. całusiam Was:D:D prosze mi tu zagladac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to coś
Dziewczyny co sadzicie o kosmetykach kupowanych u konsultantek?mam wrazenie ze nie sa lepsze od innych oferowanych w sklepach kosmetycznych,ale za to zasadniczo roznia sie cena.za te zamawiane trzeba zaplacic duzo wiecej.chciala bym poznac wasze opinie.z gory dziekuje za wpisy,potrzebne mi sa do ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to coś
Dziewczyny co sadzicie o kosmetykach kupowanych u konsultantek?mam wrazenie ze nie sa lepsze od innych oferowanych w sklepach kosmetycznych,ale za to zasadniczo roznia sie cena.za te zamawiane trzeba zaplacic duzo wiecej.chciala bym poznac wasze opinie.z gory dziekuje za wpisy,potrzebne mi sa do ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest??? Pustki:(:( Dziewczyny czekam na wpisy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:* co tu taka cisza? juz wogole nikt nie zaglada? u mnie jak wiecie same zmiany:) juz jestem zonka:) a jaka szczesliwa:) jestesmy w koncu u ciebie i jest pieknie! slub byl wspanialy,.Tylko swiadkowa nam sie spoznila 20 min;/ dobrze,ze po nas nie bylo zadnego slubu. co mam wam jeszcze napisac podroz super odpoczelismy:) teskni mi sie za Wami:( zagladnijcie tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witosia
Oj oj oj!!!Widze ze temat sie posypal:(dziewczyny REAKTYWACJA topiku i to juz.Co tam u Was kochane?Żyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
No hej Wam.Zaglądnęłam tak jak obiecalam.szkoda ze zadnej z Was nie bylo.Chyba zapomnialyscie o naszym temaciku. no ale nie poddaje sie i pisze..... jaka dzis u was pogoda??u mnie przez ostatnie 2 dni padal snieg i teraz jest troche mrozu i nie rozpuszcza sie,wiecie zdalam sobie sprawe ze juz za m-c swieta.Kurcze jak ten czas leci.ten rok tak szybko mi minal. nawet nie wiem kiedy. Dzieciaki juz coraz wieksze i ja niestety coraz starsza:(no ale taka kolej rzeczy eh.... tak mnie jakos na tkliwosc wzielo dzisiaj. wiecie szkoda ze nie mam waszych numerow gg.teraz nie byloby problemow z kontaktem. ale mam nadzieje ze wkacu ktoras z Was tutaj zabładzi he,he,he. caluje Was mocno.Teskni mi sie troche za naszym pisaniem. zajrze potem a teraz uciekam obiad zaczynac bo dzieciaki ze szkoly niedlugo wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to cos
Ech co za nudny temat!!! same kury domowe chyba tutaj siedza:) ale jak by siedzialy to i ja bym popisala bo tez jestem nudna kura domowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej nasz topik żyje:) właśnie mi xenia na nk napasali,że znowu ruszyłyśmy:) A ja sobie właśnie przygotowuje imprezę andrzejkową na jutro:) tiramisu już się chłodzi, zaraz ruszą sałatki:) ale fajnie,że znowu piszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówilam:D:D żyjemy jupi!!!!! Witam Was kochane moje;p;p ja tez sie ciesze ze nas nie wykasowali:)u mnie ostatnio wiele zmian chce powiedziec tym co nie wiedza hahaha. tadam!! nareszcie od jakiegos czasu jestem juz na swoim.Mówie Wam jak jest super.no tylko sprzatania o wiele wiecej:D:Dwczesniej mialam tylko 2 pomieszczenia +lazienka a teraz mam az 6+ lazienka,ale to nic najwzniejsze ze jest super. mam nadzieje ze pamietam jeszcze haslo do pseudonimu:):)i ze sie doda ten wpis.... U mnie wyjatkowo spokojnie w tym roku na andrzejkach.wszyscy znajomi wiedza ze po przeprowadzce krucho u nas z wieksza kasa wiec raczej sie nie spodziewam nikogo. Ale troche szkoda bo bylaby okazja poloczyc imieniny moje-bo byly wczoraj- i A. bo wiadomo:D:D no i parapetowki jeszcze nie bylo:(:( moze potem sobie odbijemy. ale sie ciesze ze znowu jestesmy na kafe. Buziam Was mocno i nie dac sie teraz zgubic. zajrze jeszcze bo siedze sama i sie nudze,:p:ppa...narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha pamietałam haslo;Pno to znaczy ze jeszcze skleroza mnie nie ima;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×