Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość effect 78

wlasne mieszkanie

Polecane posty

Gość effect 78

czy ktos z Was bral kredyt na wlasne mieszkanie? jestem sama i na razie na malzenstwo sie nie zanosi. chcialabym miec wlasne mieszkanie 2 pokojowe. zarabiam netto jakies 2300 i zaden bank nie chce mi udzielic kredytu na mieszkanie. obecnie moje obciazenia kredytowe to jakies 400 zl miesiecznie . ile trzeba zarabiac zeby miec wlasne M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonine
JA właśnie wziełem 350k w euro na zakup 45 m2 Mam 1400 miesiecznie zoobowiazn, ale ja zarabiam 5 razy wiecej od Ciebie. Obawiam sie ze z takimi zarobkami mogłabys dostac max 150k. Policz sobie to w jakims kalkulatorze kredytowym, ktorych cała masa w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2300 - 400 zł = 1900 zł. Tyle zostaje Ci na życie. A wiec Rata kredytu maxymalnie może być 900 zł. Czyli możesz wziąć jakieś 150 000 zł na 50 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmmh
a ja kupilam..,ale to bylo w 2006 roku ----za 60tys.. (dzialka z zabudowaniami-2600m2 -- z czego zrobiliśmy 3 mieszkania i 2 wynajmujemy :).... zarobki aby dostac kredyt -1600zł :)... trafiło sie nam jak ślepej kurze ziarno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakos z 2500 minimum netto. Wiem bo dowiadywalam sie ostatnio. NNajlepeij jakbys poszla do jakiegos Domu Kredytowego typu Notus lub Expander. Oni nic nie kasuja ciebie. A zależy im na kliencie bo maja podpisane umowy z bankami i od nich pozniej dostaja kase. Czasami nawet moga wynegocjowac fane warunki i wszystko zalatwiaja. Tylko pamietaj ze sam kredyt to nie wszystko bo nawet jak go dostaniesz to musisz oplacic umowe z bankiem i prowizje w biurze nieruchomosci ( najlepeij tarafic mieszkanie z pierwszej reki) No i oplaty bankowe i ubezpieczenie mieszkania czego wymaga bank. Acha przy kredytach walutowych musisz miec teraz wplate wlasna. 15% lub 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dostal kredet 400tys na dom - fakt ze na wykonczenie bo wlozyl w budowe swoich 800tys. no ale on ma panstwowa posade dobrze platna i gwarantowana emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu wzięłam kredyt na 180 tys. I to był prawie max. Zarabiam o tysiaka więcej od Ciebie i nie mam żadnych obciążeń kredytowych. Jesteś sama - minus. Jesteś młoda - minus. Przystępujesz sama do kredytu - minus. Jesteś zadłużona, a nie daj Boże nie spłacasz w terminie - mega krecha. Brak wkładu własnego - minus (również w pln!) nie korzystaj z żadnego Expandera ani OpenFinance, bo to wcale nie są NIEzależni doradcy. Należą do grup kapitałowych i polecają banki z tychże. Znajdź doradcę z zewnętrznej firmy. Jak jesteś z Wawy lub okolic to mogę Ci kogoś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ekspandera to faktycznie nie jestem pewna bo nie mam doswiadczen, ale mam za to dobra znajoma w Domu kredytowym i wiem ze nie biora prowizji a umowy maja podpisane z ok 33 nbankami. Dla przykladu mialam bank PEKAO nie dal mi takiego oprocentowania jakie oni mi zaproponowali w tym samym baku. Ja biore wlasnie sama i nie mam z tego tytulu zadnych minusow. Jestem rowniez mloda 26 lat i wlasnie to tez nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to zależy od banku, od wartości poszczególnych wskaźników przy scoringu, czyli wstępnej analizy. Można dostać negata za wiek, jak i za singielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak. Ja tylko opisuje moje wlasne doswiadczenia. Nie zmienia to faktu ze decyzja do wziecia kredytu jest jedna z najgorszych jakie trzeba podjac ;) wiec powodzenia w splatach ;) dla wszystkich spalcajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to trudna decyzja, ale warto ją podjąć. Wolę mieć coś swojego niż płacić de facto te same pieniądze za wynajem i nie mieć nic. My kupiliśmy od Victoria Dom i mam nadzieję, że już niebawem będę je sobie urządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×