Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mistrz sexu oralnego

zapraszam wszystkie panie

Polecane posty

Gość mistrz sexu oralnego

mam 40 lat i bardzo duze doswiadczenie,posiadam lokum,dojazd tez nie problem,nic nie oczekuje w zamian,poprostu czysty sex.... jestem fizycznie zadbany,oralnie dlugo dystansowiec...orgazm gwarantowany....higiena rzecz podstawowa no i dyskrecja Gdansk i okolice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, za wysokie progi na twoje nogi orgazm gwarantowany? - chyba udawany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikita
Zadzieram kiece i lece!!!! Tylko do Gdańska trochę daleko, a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
przykro czytac ze udajesz,ale wlasnie dlatego ja jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
Rikita.....Polska .....to stanowczo maly kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--analfabeto,najpierw naucz sie pisac,a potem myśl o jakimkoliwek seksie. Po prostu i długodystansowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
I wielokropek nie oznacza wiele ktopek,tylko 3(trzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikita
nie taki mały jak się wydaje..... Morze, a góry....daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, nie przyszło ci do głowy, że np. niektóre kobiety nie mają orgazmu za pierwszym razem z nowym facetem a to że jesteś długodystansowcem też nie zawsze jest plusem, bo są kobiety, które szybko dochodzą i długa penetracja powoduje bardzo nieprzyjemne odczucia tak właśnie widać jak się znasz na kobietach... :O:O:O żal, że ludzie ciągle zakładają takie tematy i niczego się nie uczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
I wielokropek nie oznacza wiele ktopek,tylko 3(trzy)"" a co to jest "ktopek" ?? masz problemy? jestes cienki/a w tych sprawach??? pisz,jak dam rade to pomoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
do Fajnie : jezeli zaznaczylem ze jestem dlugodystansowcem to tylko dlatego ze sa tez kobiety wymagajace,dla tych ktore dochodza szybko jest to bez roznicy.... kazda dochodzi,nawet na 1 szym spotkaniu,tylko trzeba umiec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--analfabeto,piszę nie patrząc na klawiaturę ,więc moge od czasu do czasu wpisać literę znajdująca sie blisko tej co powinna być wpisana np.t umiejscowione jest obok r,więc wyszło jak wyszło. A czy jestem cienka w tych sprawach,jestem tycko starsza od Ciebie i jestem "cienkaaaaaaaaaaa" jak diabli :-) Idz sie poducz lepiej,albo pojeździj troszkę na ręczym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--kobieta wymagająca moze takze szybko dochodzić.Dochodzenbie nie jest zwiazane z wymogami,tylko z taka fizjonomia kobiety i jej podniecenia.masz 40 lat i nie znasz się na sprawach łozkowych.I nie przechwalaj sie ze swoimi umiejętnosciami,bo chyba znasz przysłowie,ze krowa ktora duzo muczy mało mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
widzisz,ja tez pisze nie patrzac na klawiature,wlaczylem spacje nie tam gdzie trzeba.... starsza powiadasz...hmmm....szkoda mi ciebie bo widze zes niedopieszczona,dlatego tak zlosliwa jestes....ale jak mieszkasz nie daleko to tobie tez pomoge....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
jestes lesba czy opisujesz swoje wymagania??? bo jezeli lesba to i tak nie mysle ze mialas wiecej kobiet niz ja... wiec nie pisz mi co z czym sie je,ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego---;-) tak,tak,kazdy piszacy i robiacy błedy(powazne) tak pisze jak Ty.No a ja,no tak jestem niedopieszczona od 26 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
powazne bledy??? powazny blad to ortograficzny i wyjscie za maz 26 lat temu za nieudacznika lozkowego,nie zaslaniaj sie sarkazmem.... ps.a ludzie Tobie podobni pisza ze maja dyslekcje,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--a gdzie jawspomniałam,ze wyszłąm za maz 36 lat temu :-) za maz to ja wyszłam 23 lata temu :-) a niedopieszczona jestem od 26 lat :-) ale Ty i tak nie zrozumiesz o co chodzi :-)a co do mojego meza,to fakt hihi,nieudacznik łozkowy :-) i dlatego musze sobie pomagac inaczej j(na pewno nie wibratorem ):-) A propos błedu ort.po prostu(gdy słowo napisane jest razem) to jest powazny błąd ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
to byl blad stylistyczny... zal mi Ciebie,kazdej kobiety kiedy maja za mezow nieudacznikow..:( nie napisalem ze od 36 lat (okulary potrzebne?) zycze powodzenia z kochankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
mistrz sexu oralnego--a gdzie jawspomniałam,ze wyszłąm za maz 36 lat temu""" wtf??? osobno sie pisze!!! ja wspomnialam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--:-) to bład ort.a nie stylistyczny :-) A co do tego,ze zal Ci kobiet ktore maja męzwo nieudacznikow,to beidaczku,Ty sam chcesz przeciez takiej kobiety niedopieszczonej :-)No to jak Ci zal kobiet,to powinno Ci być zal siebie,ze chcesz sie takimi kobietami zajmowac:-) A czy ja pisałam cos o tym,ze Ty napisałes od 36 lat :-) Napsiałm,ze nei wyszłam za maz 26 lat temu,tylko 23 lata temu,a od 26 lat jestem niedopieszczona,czyli wytłumacze Co,bos nie zrozumiał.26 lat temu miałam swoj pierwszy raz i od tamtej pory jestem niedopieszczona:-) A Ty,chyba baby nie masz w ogole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
ale namacilas z tymi latami...:( zal mi Cie ,tyle lat katorgi....a wlasnie ja lubie takie kobiety,w koncu to mnie zawdzieczaja mile chwile uniesien,spelnienia.... to tak samo jak bys napisala ze zal ci tych twoich kochankow ze zaspokajaja niedopieszczona 40 tke...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrffqvbhjyt
mistrz sexu oralnego--:-) a nei przyszło Ci do głowy,ze mozna byc niedopieszczona poprzez dopieszczenie i lubic cos na boku :-) i to z duzo młodszymi :-) i nie zamaciłam z latami,miałm 17 lat jak zaczełam byc niedopieszczona. Ja nie napisałm,z emi zal jakichkolwiek kochankow,to Ty napisałes,ze zal Ci niedopieszczonych kobiet :-) a ja napisałam hihi,ze jak Ci ich zal,to siebie pozałuj,ze takimi paniami sie zajmujesz.I napisze jeszcze raz,niedopieszczenie moze byc dopieszczone.NIe kazda kobieta majaca kochanka/ów jest niedopieszczona przez meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz sexu oralnego
zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×