Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara Czarna Pedziara

Szczersc w zwiazku nie poplaca- moja historia jako przestroga

Polecane posty

Gość Madziara Czarna Pedziara

Witam, mam 25 lat i od 2 lat bylam w szczesliwym zwiazku. W weekand moj facet po wieczornych pieszczotach lo powiedzial ze jstem swietna w te klocki i abym wyjawila mu liczbe moich facetow z ktorymi to robilam. Mialam opory ale powiedzial ze mnie kocha i zebym mu powiedziala. Wiec powiedzialam ze bylo ich 17. Nazwal mnie dziwka, powiedzial ze sie mna brzydzi i ze nie bedzie z taka szmata :-/ Od niedzieli nie odzywa sie, wykasowal moj zdjecia z NK i innych portali. SZCZEROSC W ZWIAZKU NIE POPLACA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliiiiiiiiiiiiiiz
idiota i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karator i cięta riposta
; ] mas 25 lat 17 facetów cie bzykło nie za dużo czasami ?:) tez bym cie rzucił ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly palant
w dodatku zakompleksiony :-p mlodziak wszechpolski, kooorva...! :-0 :-0 :-0 tacy najgorsi i najbardziej smiac mi sie z nich chce :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, you're such a whore O_O I bet he didn't expect such an answer :D No wonder he left you. Suddenly he found out that you're a totaly differnet person then he thought

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie cie nie kochal
jak mi moj narzeczony na podobne pytanie szczerze odpowiedzial to myslalam, ze z krzesla nie wstane. Mysl o tym dlugi czas nie dawala mi spokoju. Kocham go ponad wszystko i jestem wdzieczna, ze byl ze mna szczery. I to bylo dla mnie wazniejsze niz ta "powalajaca informacja". Nastepnym razem poprostu zastanowie sie zanim o cos podobnego zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe...be
moj wie ilu mialam i co :) jestesmy juz kilka lat ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sorry, autorka przebieg ma niezły ;] Ja takiej panny też bym nie chciał. Mieć pannę która miała 17 chujów w piździe? Nie bardzo ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to...
by tylko chcieli dziewice w lozku a potem narzekaja ze one sa fatalne w lozku przesadzacie:O to co,to ona my byc sama cale zycie bo miala 17 facetow:)bezprzesady autorko twoj facet tzn byly facet to idiota...olej go cieplym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pelikanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17?? O boże?? to jak samochód. z 2milionami kilometrów.. bez przeglądu:P Strach w niego (w nia) wchodzić.. marz szczęście ze to nie ja bylem tym facetem. bo bym cie zwyzywał. tak żeby ci sie odechciało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i jeszcze się nie nauczyłaś że szczerość jest dobra przy konfesjonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr dress
Ja jakbym się dowiedział że moja dziewczyna miała 17 kutasów przedemną to wywaliłbym ją na zbity pysk bez zastanowienia . Nie wyobrażam sobie żeby pospolita dajka była moją żoną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej z andre
zapomnialas j.polskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wstyd CI troche
ze tak dajesz? tak powaznie? mezczyzna zazwyczaj czepie satysfakcje z tego, ze udalo mu sie zaciagnac kobiete do lozka, ale na 18 sie pakowac to zadne osiagniecie, wsrod samcow przy takim wyniku jest przegrany, no bo prosty wniosek z tego plynie - nie trzeba wiele, zeby CIe miec (innymi slowy jestes po prostu latwa - co dla wielu ma jeszcze dalsze skojarzenia, ale Twoja sprawa, dupa swedzi, to trzeba drapac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshhheeeee
posiedza 2-3 lata za granica i zapominaja ojczystego jezyka,paranoja,czy chcesz pokazac jaka poliglotka z Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopcy najeżdżający na dziewczynę! Pomyslcie nad tym kilka chwil dłużej zanim ją zlinczujecie! Bo wasze dziewczyny to dziewice były:) A w najgorszym wypadku to był jeden:) No moze dwa, ale nigdy więcej , bo wszak szczerość chłopaki:) O męska naiwności.... Myślicie że wasze kobiety nie znają tych sztuczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tyle
ze Ty, lambadziaro, znasz je bardzo dobrze, brawo, ruchaj i sciemniaj, pukiś mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrad
w pizdzie jak pizdzie 17 chujow,ale jak jej sie kazdy w pysku spuscil,a on tam potem ja calowal lub lizal jej cipe ze skwarkow,Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek zony kolesia git
zolza🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
17 majac 25 lat, to hoho mialas czas sie wycwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I'm writing in English because I feel like it and also so people like you can have something to bitch about :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nackaklacka
jestem kobietą i nie dziwię się facetowi. 17 kutasów to lekka przesada. rozumiem 40 lat, ale 25?? :D bez jaj uheheh :D mam znajomego, ktory mial juz dosyc sporo kobiet w lozku, ale mowi, ze nie chce sie dowiadywac, ile one mialy kolesi, bo pozniej przestaje miec ochote na seks z nimi, bo sie ich brzydzi.. taka natura, drogie panie. ja sie nei puszczam, bo sie szanuje i nie w ten sposob lecze swoje kompleksy. wspolczuje facetom, ktorym bedziecie potem wkrecac, ze jest 2/3, tylko skad ta pizda jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×