Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara Czarna Pedziara

Szczersc w zwiazku nie poplaca- moja historia jako przestroga

Polecane posty

Gość skąd załozenie że
dziewica = oziębła kobieta? Niektórzy po prostu potrafią się kontrolować a fantazje erotyczne realizują dopiero w trwałym związku z osobą, którą kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie i śmiesznie
Ciekawie i śmiesznie uracjonalniają swoje atawizmy faceci. Jeśli 17 to kurewstwo, to jaki jest próg tego kurewstwa? Czy do 3 to porządna kobieta, a przy 4. to już kurwa? A może ta co miała jednego jest w 1/17 kurwą? Bo drogie panie, obawa, czy facet będzie żywił nie swoje dziecko jest instynktowna i większość kobiet o tym wie, o czym świadczą sondaże, gdzie zawsze kobiety podają mniejszą liczbę partnerów od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karator i cięta riposta
karator ; ] czy karatorka kij wie kto tam siedzi ;] moze sie przekonamy kto jest brzydszy co ?;0 ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Magdalena
Oj Gdy czytam Wasze wypowiedzi, naprawdę mi wesoło :D 'ale nie martw sie autorko, jeszcze znajdziesz wkładaka co ma na koncie ilość 30 lasek zaliczonych i będziecie razem żyć długo i szczęśliwie ' 'dobrze ze to sie skonczylo teraz niz pozniej dziewczyno!! Przeciez 17 chlopakow z lozku to prawie dziewica O co mu w ogole chodzilo?? Dobrze ze sie tak zachowal, nie przejmuj sie dziadem' 'następnemu chłoptasiowi powiesz że miałaś osiemnastu ' 'Madziu a powiedz czy dla Ciebie 17 a 117 robi jakąś różnicę??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrum
Gdyby mi laska powiedziała, że miała 17 fiutów, to bym sobie pomyślał: "po jaką cholerę postawiłem jej pizzę, mógłbym sobie poruchać i zaoszczędzić 20 złotych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalara
o fuck, na początku przeczytałam ten temat "sierść w związku nie popłaca.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrum
kalara: Bo nie popłaca. Podobnie jak szczerość ludzi, którzy nie mają nic do zaoferowania niż własną dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna polszczyzna, gratuluję uczestnikom dyskusji bogatego słownictwa, przyznaję, że sposób wypowiadania się wielu osób na tym forum wydaje mi się o wiele bardziej odrażający niż wyznanie naszej koleżanki. Nikt Wam nie daje prawa oceniać jej moralności, nie z tym się do Was zwróciła. Ponadto jeżeli uważacie, że Wasze dziewczyny zawsze są w takich kwestiach szczere to grubo się mylicie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potszyfacz
I to mi sie "podoba" -rownouprawnienie kobiet. Ciekawe, jak gosc by sie przyznal ze mial 17 lasek to spoko koles, kobieciarz, luzak w zadnym przypadku nikt nie powie kurwiarz, czy meska dziwka, jak dziewczyna miala 17 gosci to kurwa i najgorsza. Co za swiat i to nie tylko faceci ja linczuja ale glownie kobiety. Co z wami? Seks jest sprawa prywatna kazdego z nas, kazdy ma inny temperament i inaczej zaspokaja swoje potrzeby. Jej sprawa ilu facetow miala, skoro gosc ja olal trudno widocznie nie byli sobie przeznaczeni. Ja bym nie mial nic przeciwko jesli naprawde bysmy do siebie pasowali i czulbym ze to jest to. Ja pierdole co za swiat i ludzie. Wszyscy kurwa swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Wam nie daje prawa oceniać jej moralności zagwarantowana prawnie- konstytucyjnie i ustawowo, wolność słowa i poglądów, jej ograniczanie jest bezprawne oceniać można, znieważać i zniesławiać nie chciałbyś/chciałabyś się obracać wśród ludzi bez swojego zdania, pozbawionych wypracowanych opinii, bezpoglądowych mimoz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaka
wow ja tez mam 25 lat, moj obecny facet jest moim drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalinki
no to masz sporo do nadrobienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaka
tak myslisz? ? juz chyba za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego odrazu falszywa moralnosc???? Wbrew pozorom i wam wszystkim co tu wypisujecie sa jeszcze ludzie ktorzy cenia sobie przez niektorych z was zapomniane cechy jak milosc szacunek moralnosc a u kobiet skromnosc i nie puszczalstwo sie. Dlaczego go oceniacie skoro to moze byc wazne dla niego tak samo jak dla kogos innego poczucie humoru. Bo np. ktos wesoly niestety nie mogl by byc z gburem i ponurakiem, tak samo osoba ktora ceni sobie cnotliwosc nie moze byc z kims kto mial tylu partnerow i nie ma w tym nic dziwnego. Bo milosc to nic innego jak fascynacja druga osoba ale gdy ta osoba nie odpowiada naszym oczekiwaniom a tm samym fascynacja to niestety moze sie nie udac. I nie ma tu nic dziwnego. Ludzie powinni miec prawo wyboru, jej chlopak chcial by cnotliwa dziewczyne napewno ja znajdzie bo takich fascynacji milosnyc napewno spotka jeszcze wiele bo tego kwiatu to pol swiatu i to daje mu prawo wyboru. A jesli nie jest w stanie przemoc sie do niej po tym wyznaniu to znaczy ze nie byla to wielka milosc a pewnie zauroczenie lub zakochanie. Jesli moze nech wybiera, nie musi byc z kims ktonie spelnia jego oczekiwan. Ona rowniez mam prawo wyboru wiec nikt nikogo na sile nie zmusza. Moze powiekszyc liczbe swoich partnerow tylko musi sie liczyc ze moze kiedys ten jedyny nie zaakceptuje jej swpobodnego stylu zycia i absolutnie nie moze miec do niego pretensji. Bo kazdy ma prawo na wybranie sobie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj facet mial racje
popieram go. ja tez bym taka rzucil. takie sa dobre dla maksymalnych babiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez cenie u faceta pewne cechy i mam prawo sobie wybrac partnera tak wiec babiarze dziwkarze i ruchacze stanowczo dpadaja. Niestety tez cenie facetow ktorzy nie sa wkladakami. Cenie poczucie humoru zaradnosc i czulosc. I tak moge sobie wybrac partnera ktory spelni moje oczekiwania bo tylko taki partner jest w stanie uczynic mnie szczesliwa. Wiec rozumiem zachowanie chlopaka autorki tematu. Nie oceniam autorki bo to nie mi oceniac ale jej chlopak ocenil sobe ja w taki sposob. Coz mial prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj facet mial racje
poza tym nie mozna do nazwac dupkiem. to na pewno porzadny facet, ktory sam sie nie puszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze kazdy moze
wybrac sobe osobe ktora mu odpowiada. Twojemu factowi widocznie nie odpowiada kobieta ktora miala 17 partnerow. Ja rowniez nie toleruje mezczyzn ktorzy maja wiele partnerek. Nie chce takiego i jak bylam kiedys z kims takim to niestety musielismy sie rozstac bo mi to przeszkadzalo i to bardzo. Nie chodzi o swietosc czy prawictwo lub dziewictwo tylko o podejscie do tych spraw. Nie uznaje przelotnego seksu i mam partnera ktory ma podobne podejscie i to mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e napewno jakis ruchawiec cie
przygarnie, nie ma sie co martwic:D Swoj do swego ciagnie wiec bzykaj sie z kim popadne bo napewno jaks meski szlauf sie z toba zwiaze i bedziecie szczesliwi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżałuję21
współczuję Ci autorko, faceci jednak są głupi. Ja rozumiem, że mogła mu nie odpowiadać Twoja bujna przeszłość, ale żeby z tego powodu niszczyć 2 letni związek, to już idiotyzm. No i niestety- jeśli się "brzydzi", to ma problem, bo trochę, że tak powiem- po ptakach. Jeśli uprawiał z Tobą seks przez dwa lata, to i tak był tym kolejnym i nic tego nie zmieni. Tyle tylko, że niestety prawda boli. Jak z nim byłaś przez dwa lata, to byłaś mu wierna? Przypuszczam, że tak. I to jest ważne. I również przypuszczam, że ilość Twoich partnerów wynika z tego, że byłaś młodym singlem żądnym wrażeń i seksu i tyle. I ja to rozumiem. Heh.. żeby Cię trochę odciążyć w tym temacie- to i ja mam podobny wynik.. a w sumie gorszy. Mam 21 lat, a facetów 'na liczniku' 19( jeśli kogoś nie pominęłam w tym temacie :P). I nie wynika to z puszczalstwa( no dobra, może trochę) tylko z tego, że od jakiegoś czasu jestem singlem, dość nie wyżytym z resztą.. i mam ten luksus, że często podróżuję, zmieniam miejsca, poznaję nowych ludzi.. no i tak wychodzi czasem. Nie powiem, na pewno czasem trochę żałuję, ale ogólnie nie mam z tym problemu. I wiem, że jak trafię na tego właściwego, to będzie to inaczej wyglądało. i niestety, ale wiem, że nigdy prawdy partnerowi nie powiem.Bo nie. Mój były, jak mu powiedziałam, że zaliczyłam kiedyś trójkąt, wypominał mi to w kłótniach przez cały związek.. Dlatego- tajemnice, niech zostaną tajemnicami. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś Ci się wszystko ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna_najpiekniejsza (marlenka123123@vp.pl) Ja rowniez cenie u faceta pewne cechy i mam prawo sobie wybrac partnera tak wiec babiarze dzi**arze i ruchacze stanowczo dpadaja. Niestety tez cenie facetow ktorzy nie sa wkladakami. Cenie poczucie humoru zaradnosc i czulosc. I tak moge sobie wybrac partnera ktory spelni moje oczekiwania bo tylko taki partner jest w stanie uczynic mnie szczesliwa. Wiec rozumiem zachowanie chlopaka autorki tematu. Nie oceniam autorki bo to nie mi oceniac ale jej chlopak ocenil sobe ja w taki sposob. Coz mial prawo.... ------------------------------- na ktorej randce pytasz faceta czy jest jebaka, ruchaczem, babiarzem? od ilu partnerek seksualnych jest sie babiarzem, od ilu ruchaczem, a od ilu jebaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyzej to dopiero
dobra aparatka he he he Ja tez rozumiem dlaczego ty rozumiesz autorke. No coz dziewczyny nie mozna zjesc ciaska i miec ciastko. Skoro tak sobie doswiadczacie roznych przygod liczcie sie z tym ze wasz partner ktoregopo kochacie moze tego nie akceptowac, ima do tego swiete prawo a wy nie mozecie miec absolutnie do niego o to pretensji. Kazdy zyje jak chce i kazdy sam ponosi odpowiedzialnosc za swoje czyny. Nie liczcie na to ze jezeli cos uznane powszechnie za nie moralne, zle i nie fajne wy akurat wtapiacie w zycie to ze bedzie wszystko ok. Oczywiscie nikt wam nie zabroni wasze zycie tyle tylko musicie sie liczyc z konsekwencjami a nie lamc ogolne zasady zycia w spoleczenstwie i jeszcze oczekiwac ze ktos to musi akceptowac. Wcale nie musi, kazdy zyje jak chce i sam sobe wybiera ludzi ktorymi sie otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wolnego nicka: na pierwszej randce nikogo nie oceniam, w zasadzie nigdy nikogo nie oceniam powierzchownie ale i nie angazuje sie szybko. Wiec zeby kogos zaakceptowac to niestety musze go poznac. Powiem Ci jednak ze przewaznie wiem z km mam do czynienia. Zapewne gdybym opisala Ci moj caly skaplikowany proces moich znajomosci z mezczyznami to nie uwierzyl bys ze wiekszosc tych z ktorymi sie umawiam zazwyczaj jest mi znana mniej lub bardziej lub ktos zna go z moich znajomych. No ale przeciez moga sie tez trafiac mezczyzni calkowicie nie znani w moim srodowisku i co wtedy....czekamy obserwujemy. Pewne cechy mezczyzna wykazuje juz na wstepie znajomosci wec mozna zrobc maly zary jego osobowosci i czekac dalej. A tak na marginesie nigdy nie miala bym smialosci zapytacv partnera o jego przeszlosc seksualna mimo wszystko. Mam inne sposoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do twojego pytania od ilu sie zaczyna hmmmm dla mnie sie zaczyna wtedy gdy ten mezczyzna traktuje seks jak sport ktory sie uprawia a jego trofeum jest liczba partnerek, nie wazna jakosc wazna ilosc. To jest obrzydliwe. Nie zniosla bym tez dziwkarza ktory sie upokarza placoc jakiemus brudasowi na trasie zebysie wypiela dla niego bo on ma ochote fiutem w smieciach grzebac. Obrzydlistwo. Ilosc partnerek z ktorymi laczyla go wiez emocjonalan nie stotna, nie moja sprawa. Ale jesli to jest typ ruchacza i sportmena ktory szczyci sie zaliczona tirowka to niestety ne akcepyuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde nigdy niczego w zyciu nie mozemy byc pewni i chyba to jest fajne w zyciu. Dlatego ja nie wnikam za bardzo w przeszlosc jesli jestem szczesliwa, bo czego uszy nie slysza to serce mniej boli:D Ale jesli ewidetnie widze ze ten typ osobowosci bedzie mnie uwieral i ta jego przeszlosc to po co mi taki zwiazek w ktorym bede czula dyskomfort? Cos czego niestety nie moge juz zmienic ale drapie mnie mocno i przy kazdej sprzeczce cisnie na usta. Czy warto? To juz indywidualna decyzja kazdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on zadowolony z zycia
Co bylo a nie jest... nie pisze sie w rejestr A ciekawe ile ten chloptas ma lasek na swoim koncie. koleś poprostu miał mniej partnerek i nie był w stanie tego znieść. W dodatku jeszcze ci walił, ze jestes tak świtena w łózku. Powiedziałas mu i w jego małym umyśle nagle pojawiła sie znikąd myśl, ze to naturalne a ty masz wprawę i doświadczenie jakie odebrałaś i sama wypracowałaś z 17 facetami. Nie da sie ukryc, ze co bzykanko czegoś sie uczymy. Po 5 bedziesz lepsza niż laska po 1 po dzieisięciu lepsza od tej pierwszej itd:) Widzisz związek? stąd te zakłamane cnotki niewydymki po 2-3 partnerach i mąż. Gdyby nie one, to panienki w agencjach poszłyby by na bezrobocie. Facet sie z taką żeni i juz z góry zakłada, ze zdechnie z nudów w łóżku. Niech chociaż gotuje i zajmuje sie bachorami, resztę załatwi burdel albo porządna kochanka z pracy. Szybko dochodzi do wniosku, że nie ma sensu mówic to tym przygłupom(zonom). Stąd ich mylne przekonanie o jakiejkolwiek wartość, że nie dały więcej niz 3 facetom swego "skarbu" Generalnie nie pękaj. Lej na kola-małoprzygłupa i daj sobie i reszcie szczęściarzy jak najwięcej frajdy/ Najlepiej tym mężom od tych dewotek z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×