Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bellla123

czy jestem w ciąży???

Polecane posty

Witam. Mój cykl trwa 28 dni. okres mam co 24 dni.kochałam się z moim narzeczonym w pierwszy i drugi dzien płodny czyli 9,10 listopada 09r.a 13 listopada przypadał dzien owulacji.Narzeczony bardzo chcialby miec dziewczynke dlatego slyszalm ze najlepiej jest kochac sie kilka dni przed owulacją. A TERAZ PYTANIE? Czy jestm w ciąży???od owulacji jest 5 dzien,od stosunku mozna uznac ze 9dzien. Dzis jest Środa 18 listopada 09r. i robilam test ciążowy odrazu zauważyłam bardzo blada kreske, prawie że nie widoczną...jeszcze wspomne ze w poniedzilek 16 listopada rowniez robilam test byla tylko jedna kreska. A dzis 2 lecz druga bardzo blada, prawie ze niewidoczna ale jest.KIEDY mam powtórzyc test??? i CZY MOĘ BYĆ W CIĄŻY.Proszę odpiszcie dziewczyny.Z góry dziekuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak masz to
życze aby to byla dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to możliwe że ciąża???...nie wiem co mysleć. chcialabym dziecko ale boję sie wszystkiego mam 22 lata nie mam y śłubu a ja bardzo chcialabym tak "książkowo" wszystko poukładane.chyba jutro zrobie jeszcze test.nie dociera to do mnie a narzeczony bedzie szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3333333
jak masz druga blada kreske to masz tak jak ja mialam niski poziom hc i byla blada dla pewnosci idz sobie na badanie hc wezma ci krew z zyly zaplacisz 15 zl i za 2 dni wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3333333
ja mam 21 lat i roczne dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie o wiekiem sie nie martwie. ale przerasta mnie ta wiadomośc ciąża brzusio. jejku dziewczyny ja nie wierze ze moge byc " badz jestm w ciąży".boje sie chyba wszystkiego a nie powinnam. mieszkam z rodzicami, narzeczony czasami nocuje mamy dwa pokoje do dyspozycji wiec chyba nie bedzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3333333
nie boj sie masz gdzie mieszkac ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet słabej kreski nie ma bez ciąży :) Gratulacje, głowa do góry! Dla spokoju wybierz się do gina który ma usg w gabinecie, szybciutko, wzrost bHCG zdarza się podobno również przy pustym pęcherzyku, o ciąży pozamacicznej nie mówiąc. Kup kwas foliowy, to teraz ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkich mam takie pytanko co myślicie czy mogę być w ciąży ... ostatnią @ miałam 17.10 od tamtego tygodnia strasznie bolą mnie piersi robiłam 3 testy i na wszystkich wyszła druga kreska widoczna ale jasna , okres mam dostać jutro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem mam gdzie mieszkac ale ciąża to dla kazdej kobiety cos nowego. jak patrze na ten test to az mi goraco...:( nie wierze.ciesze sie a z drugiej strony bardzo boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie
jestes w ciazy, a jasna kreska oznacza, że jest to bardzo wczesna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bella123
Kazda przyszła mama ma jakies obawy, ale nie ma co sie na darmo stresować, trzeba sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "slonecko44" chyba u Ciebie tez jest ciąża tak jak u mnie jasna kreska...a jeszcze w poniedziałek nie było zadnej. dodam ze testy były różnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze to ciąża ale musze zaczac wierzyc.jak narzeczony dowie sie w przyszłości ze dziewczyna to jego marzenie. A znacie ladne imiona dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robiłam testy rożnych firm i na każdym to samo , wczoraj nawet robiłam popołudniu ,bardzo chce być w ciąży dlatego jutro idę do gina ale nie wiem czy to nie za wcześnie z moich obliczeń byłby to dopiero 4 tydzień , co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie. ja juz nie wiem ewidentnie coś pod T jest... kojarzy mi sie to z wgniecieniem lub jest tak słaby kolor ze robi to złudne skojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ughvbyuhf
było trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu, a nie zachowywać się jak jakaś nieodpowiedzialna małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tego chcielismy...i bylismy swiadomi ze moge zajsc w ciaze.a ze mam jakies obawy bo sie boje pierwsza ciąza i zmieni sie wiele w zyciu. bo bedzie znami mała istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bellla123 nic sie nie przejmuj takimi tekstami , jeśli tego chcieliście chcecie ze sobą założyć rodzinę to nic się nie przejmuj tylko myśl teraz pozytywnie a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem małolata.gdybym nie chciala to bym sie zabezpieczała.jestem z narzeczonym 3 lata wiec mysl o dziecko byla czesto. a dziecko to nie rzecz ktora oddasz po czasie to decyzja na cale zycie, ktoremu trzeba dac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do slonecko44. Wiem chcielismy narzeczony bardziej pracuje w służbach munduwych i jego marzenie to rodzina.jest starszy ode mnie i zycia doświadczyl. ja natomiast studiuje zaocznie stracilam prace wiec wiem ze wychowamy dziecko ale jest obawa czy damy rade czy na wszystko wystarczy...z drugiej strony na co czekac czy za dwa lata czy za 3 to i tak kiedys bedzie dziecko i dorobic sie nie dorobimy a czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjoj
kurwa bazieńka ty idiotko naucz sie czyta ze zrozumieniem bo twoje odpowiedzi sa żenujące za każdym razem wkurwiajajca babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×