Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agagaja

w co warto teraz inwestować?

Polecane posty

Gość agagaja ja
trumny heh to na pewno:) trzeba pomyśleć najlepiej szybki przerzut hmmm a w knajpę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiWilk
moim zdaniem warto grać na giełdzie lub zainwestować w jakiś fundusz. Sam widziałem tutaj sporo ciekawych możliwości http://www.mdm.pl/ na pewno nie ma sensu inwestować w coś niepewnego. Lepiej się 10 razy zastanowić, poczytać, poradzić specjalisty niż stracić sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulion srebrny i złoty, od papieru uciekaj, w tym roku zwałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felixtus
tak, specjaliści to się znają jak duupy podcierać , czy liściem , czy słomą, do dołu podetrzeć , czy do góry , nigdy żadnych specjalistów , a kłóciły się ze mną , pięć ich było specjalistek z banku DB , że CHF spadnie bardzo , gdy miałem rachunek z pokaźną kwotą w CHF i namawiały wszystkie aby przewalutować na PLN , wyszedłem z tego banku wściekły i wkurzony ale nie dałem się i dobrze od tamtego czasu, gdy CHF był w cenie 2,17 PLN to zyskał bardzo dużo i nadal zyskuje , teraz jest 3,80 PLN a gdybym wtedy przewalutował na PLN to tylko zgrzyt zębami , głupie flądry chciały mnie zrobić w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
czyli idź do specjalisty, poradź się i zrób odwrotnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bitcoin - poczytaj bardzo obszerny temat - da się zarobić kilka tyś w mc jak masz kapitał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefor
Akcje. Konkretnie akcje rzeczywiste bez prowizji w XTB. Ogromny potencjał inwestycyjny i można naprawdę sporo z tego wyciągnąć. Rynek wygląda, jak wygląda. XTB daje wszystkie narzędzia. Do 30 k euro nie ma żadnej prowizji, a później i tak jest chyba najniższa na rynku. Jest konto testowe - można poznać ten temat, a potencjał inwestycyjny jest naprawdę imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sames

Też działam w systemie XTB - moim zdaniem jest rewelacyjny. Głównie chodzi o to, jakie on daje możliwości, o xstation i jego analitykę. Nasze doświadczenia z tą usługą są póki co zdecydowanie pozytywne. System ma w zasadzie wszystko - na forexie mam gwarantowany stop loss, niskie spready, ochronę przed ujemnym saldem, jest konto demo. Wiadomo - wszystko zależy od tego, czy się nadajecie i czy poświęcicie się odpowiednio tematowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem niewiadomo jakim specem ale napewno nie szedł bym w krypto cokolwiek by Ci wciskali ani nieruchomości bo prognozy są teraz różne i niepewne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem niewiadomo jakim specem ale napewno nie szedł bym w krypto cokolwiek by Ci wciskali ani nieruchomości bo prognozy są teraz różne i niepewne.

Zależy co byś chciał robić z tym kapitałem. Jeśli nic i tylko zainwestować i nie myśleć za dużo to inwestycje typu zabytkowe auto są spoko byle byś miał dobrego doradcę żeby nie utopić kapitału.

A jeśli chcesz czegoś więcej i pracować tym kapitałem to jakiś własny biznes jak choćby w e-commerce który ma dalszą przyszłość rozwojową.

Dobrze jest przynajmniej trochę kasy trzymać w obcych walutach. Polecam szczególnie dolary oraz funty. Założ sobie do tego konto walutowe, obecnie dobre warunki ma Getin bank  https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-walutowe.html 

Przedewszystkim ucz się tego w co masz zainwestować i szukaj doradców co się na tym znają. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2019 o 10:58, Gość sames napisał:

Też działam w systemie XTB - moim zdaniem jest rewelacyjny. Głównie chodzi o to, jakie on daje możliwości, o xstation i jego analitykę. Nasze doświadczenia z tą usługą są póki co zdecydowanie pozytywne. System ma w zasadzie wszystko - na forexie mam gwarantowany stop loss, niskie spready, ochronę przed ujemnym saldem, jest konto demo. Wiadomo - wszystko zależy od tego, czy się nadajecie i czy poświęcicie się odpowiednio tematowi.

Hej. Podpowiesz może czym jest system XTB? Zastanawiam się nad wejściem na rynek akcji....kiedyś inwestowałam, miałam konto maklerskie. Zdaje się  Centralny Dom Maklerski? Czy ten system obsługuje Bitcoina, alaty? Czy jednak trzeba mieć konto na giełdzie kryptowalut jak Binance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A props inwestowania. Też sobie zadaję to pytanie....Nieruchomości są przegrzane, i myślę, że podwyżka stóp procentowych oraz ograniczenia dostępu do kredytów ( bardzo duża zmiana dla ludzi mających dzieci,itd) może spowodować korektę cen i ogólnie spore załamanie na rynku kredytów hipotecznych. Jednak mając dużą gotówkę można mieć fajne dochody pasywne z wynajmu...Ja bym się zastanowiła nad kupnem ziemi rolnej. I nie tylko. Mając mniejszy kapitał możesz spojrzeć na rynek akcji czy krypto, ale tu jest spore ryzyko. W krypto jest to praktycznie rosyjska ruletka. Patrząc na wykres WIG20 technicznie wygląda to dość fatalnie:(

Ktoś napisał, że warto inwestować w siebie. W wiedzę, może w jakieś szkolenia...myślę nad tym także.

Trudno mówić o inwestowaniu gdy mamy inflację na poziomie 20% w skali roku. Można chronić kapitał, bo naprawdę ciężko znaleźć inwestycje dające rocznie ponad 20% ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maja********37 napisał:

Hej. Podpowiesz może czym jest system XTB? Zastanawiam się nad wejściem na rynek akcji....kiedyś inwestowałam, miałam konto maklerskie. Zdaje się  Centralny Dom Maklerski? Czy ten system obsługuje Bitcoina, alaty? Czy jednak trzeba mieć konto na giełdzie kryptowalut jak Binance?

Platforma zakupowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto inwestowac w siebie.  Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych, nauki jezykow czy wlasne zdrowie.  

Jak wyzej napisano, na gieldzie wygrywaja tylko bogaci.  Mozna tez miec do tego talent, smykalke i sie uda, ale sa to jednostki.  

Mieszkania zawsze sa potrzebne i teraz bardziej niz kiedykolwiek.  Niestety najlepszym kierunkiem jest praca, podnoszenie kwalifikacji lub edukacja w innej branzy jezeli nie ma mozliwsci rozwoju w wybranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×