Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miniu_paulina

Czy jest tu jakiś psycholog?? Bo nie wiem czy zachowanie męża jest normalne??

Polecane posty

Gość miniu_gosia
kamerki to nie mam, ale mam jakieś rozmowy nagrane na telefonie. I tam akurat mi ubliza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniu_gosia
A przed 4 miesiącami nic takiego się nie wydarzyło. Spędziliśmy fajne wakacje. No i normalne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se mysle....
przewrazliwienie prowadzi do rozmaitych chorob psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniu_gosia
a coś mi się jeszcze przypomniało. Właśnie jakieś 4misiace temu zaczął grać w gry PC. Strzelanki,jakieś takie agresywne i tym podobne. Czy to może mieć wpływ na jego zachowanie. Dodam że nie gra już w to od jakiegoś miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaaaaaa
Jesli kochasz go tylko za to ze jest to nie mam wiecej pytan :o Facet Ci ubliza,wyzywa Cie,bije a Ty go usprawiedliwiasz :o Byc moze jest na cos chory, nie wiadomo.Na kafe tez nikt nie jest jasnowidzem i tego nie wie.Jesli facet nie pojdzie do lekarza to dalej bedzie to samo.Jest tez opcja taka ze po prostu pokazal swoja prawdziwa twarz,byc moze zdal sobie sprawe ze chce byc z tamta i wkurza go twoja obecnosc.Niewiadomo jak to jest,a siedzac na kafeterii na pewno sie tego nie dowiesz.Jedyne wyjscie to wizyta u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rzeczywiście go usprawiedliwiam, bo nie chce wierzyć w to ze naprawdę się tak zachowuje. Kocham go nie tylko dlatego że jest, mam też wiele innych powodów. Ale od 4 miesięcy stal się jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvcb
jaka tamta? nie pisalas nic, ze ma jeszcze kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jest naprawdę jego decyzja, bo nie raz już chciałam się spakować i wyjść, ale nigdy mi nie pozwolił na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma, to jest jego koleżanka,. Tylko że jak z nim rozmawiałam, to powiedział mi że ta koleżanka mu się podoba i ma prawo mu się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na szczęście nie mamy dzieci , a trzyma mnie przy nim to że go bardzo kocham." Nie za bardzo mi się chce w to wierzyć. Masz raczej zależne zaburzenie osobowości, i nie potrafisz zyć sama. Poczytaj sobie na wikipedii o osobowości zależnej (zaburzeniu). Bardzo często zdarza sie u kobiet, i dają sobą w ten sposób pomiatać myśląc, że trzyma je przy męzu miłość, a tak na serio to tylko złudzenie. Po prostu boisz się, że będziesz sama i trzyma cię przy nim raczej lęk a nie szczęście, jakie się czuje gdy się kogoś kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na razie z nią nie pisze, ale powiedział że jak będzie chciał to będzie z nią pisał. Jednak tamta dziewczyna wydaje mi sie rozsądna, bo napisała mu któregoś dnia że jeżeli mamy mieć przez nią jakieś problemy to lepiej zeby ze sobą nie pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvmn
to jak mu sie podoba inna, to jaki sens ma zwiazek z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się być sama. A jesteśmy małżeństwem dopiero pół roku wiec nie chciałabym żeby tak szybko się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma skopana psyche
kocha cie, ale cie krzywdzi, podoba mu sie inna, ale nie pozwala ci odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze temu co czytam
chyba prowo, tylko po co? czy takie zaslepione kobiety istnieja? czekasz,az cie dzgnie nozem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat to chyba prowokacja.... PO co się pytasz jak znasz odpowiedź. Gość jest sfrustrowany związkiem z tobą i w ten sposób odreagowuje na tobie agresję. A ci co piszą o schizofrenii to nigdy nie widzieli schizofrenika na oczy. Piszesz o tym dziwnie spokojnie. Życzę powodzenia w małżeństwie, bo będzie ci potrzebne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jest takim niegroźnym psychopatą....... A może.....? A może.....? A może.....? A może.....? A może.....? A może.....? A może.....? A może warto pomyśleć i poradzić się specjalisty a nie pytać na kafe gdzie raczej na fachowość nie masz co liczyć. Drogę znasz najpierw trzeba zbadać cz zmiany zachowania nie są związane z chorobą. A potem do psychiatry można iść. Nigdy odwrotnie bo psychiatrzy w Polsce mają tendencje do leczenia nawet tarczycy psychotropami więc trzeba ostrożnie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzę ze fachowców tu nie ma, bo twierdza ze temat jest prowokacja i ze za spokojnie o tym pisze, cóż nie każdy musi rzucać przekleństwami żeby ktoś mu uwierzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja nie wiem Ty chyba tez masz jakies problemy ze soba.Ludzie Ci pisza ze to nie sa zarty i ze trzeba isc do lekarza a Ty dalej to swoje jak mantre ze go kochasz i ze pozatym co robi to jest ok :o Facet Cie poniza i dreczy a Ty go bronisz i szukasz usprawiedliwienia.Skoro chcialas porady to ja dostalas,oczekiwalas ze Ci tu kazdy napisze ze to nic takiego i ze mu przejdzie za tydzien? Takie rzeczy nie przechodza same od tak.Pozatym nie wiem czy po czyms takim ktokolwiek by umial byc dalej z taka osoba normalnie w zwiazku :o Jak mowie sa dwa wyjscia,albo ma cos z glowa albo zaluje tego slubu i wyladowuje sie na Tobie.Ja obstawiam za tym drugim, ale lepiej zeby poszedl do lekarza i sie zbadal.Nie ma nad czym dyskutowac dopoki nie zostanie postawiona diagnoza bo gdybac to sobie mozemy tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co diagnoza
gołym okiem widać ze gość jej nienawidzi a ona się zastanawia czy przypadkiem nie jest chory... to ty jesteś chora że jeszcze z nim jesteś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×