Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga1989

Brak miesiączki PCOS

Polecane posty

Tak jak mówiłam jak tylko wylecze się z mocnego przeziębienia lece do gin.:) Wprawdzie nie postawiła mi jeszcze diagnozy ze to PCOS ale podejrzewam, że własnie chciała zobaczyć co się będzie z tymi torbielami dziać. Powiem teraz żeby zrobiła mi jeszcze raz USG i jeśli torbiele nadal będa się pojawiały to ,,zażycze sobie" skierowanie na badania hormonalne i pogadam z nią na temat tabletek anty:) Chodz niechętnie jestem raczej do nich nastawiona...libido=0:( Ale cóż dzidzi narazie nie planuję a anty rozwiązały by także mój problem z cerą bo gin mówiła że prawdopodobnie przez te zaburzernia hormonalne się on pjawił a wieć brak zaburzeń=brak trądziku:):) Tralalala>>>dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos jest bezplodny to nie moze miec dzieci:) nieplodnosc jest zjawiskiem chwilowym np wywolanym brakiem owulacji w danym cyklu...... Kobiety z PCO nie sa bezplodne tylko walcza z nieplodnoscia czyli z tym co im przeszkadza zajsc w ciaze:) Ja to tak rozumiem:) gdziesz wyczytalam;) Nie mozna kobitce z jajnikami policystycnymi powiedziec "jest pani bezplodna" to totalna bzdura o czym sama dobrze wiesz;) Ale nie bedziemy sie spierac o terminologie prawda?:) Przeciez jestesmy zywym przykladem na to ze jednak u nas tez hormony i owulacja moga byc w porzadku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:) skoro musialas;) ale widomo o co chodzi;) PCO nie pozbawia plodnosci for ever;) mozna zajsc w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się zaniedba pco to się nie zajdzie, niestety nieleczone pco nie znika samoistnie więc trzeba poddać się leczeniu, diecie itp ja zaszłam ponieważ miała początki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemily
witam. odswiezam temat. mam nadzieje że ktos tu zajrzy. :-) mam pcos. badania mialam ostatnio ponad 2 lata temu. LH do FSH byl zbyt wysoki, testosteron tez. na jajnikach babelki. bralam duphaston i mialam miesiaczki , lecz odwiedzilam lekarza bo zrobilam 2 testy i wyszły pozytywne( objawy lekka zgaga a ja nigdy jej nie mialam i bardzo bolace nabrzmiałe piersi) ale niestety tydzien po dostalam okresu ( byl to 2,dzien miesiaca, a wizyta u lekarza 9. ginekolog stwierdzil, że za wczesnie zrobilam test bo okres tylko 2,dni sie spoznial i pewnie bylo samoistne poronienie. mieszkam za granica i to byla moja pierwsza wizyta u ginekologa. stwierdzila ,że powinnam odstawic duphaston i brac tabletki ziołowe agnus cactus. przy wizycie mialam tylko usg robione i cytologie zadnych badan hormonalnych nie zleciła. mija 40 dni od ostaniej miesiaczki o ktorej wspoinalam wyzej i niezapowiada sie zeby sie pojawiła. moje pytanie jest takie czy wy tez na PCOS bierzecie tylko te ziolowe tabletki. ????,dodam ,ze bardzo chce miec dziecko. mam te leki wybrac czyli 2 miesiace od zakupu i jesli sie miesiaczka nie pojawi mam zrobic termin. jest to dla mnie dziwne że ginekolog tylko te leki zalecila wiedziedzac ,że hormony są mocno poza normami. podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tematy: f.kafeteria.pl/temat/f9/ovarin-nowy-lek-bral-ktos-p_6372447 f.kafeteria.pl/temat/f10/metformax-pcos-zajscie-w-ciaze-p_4250201 f.kafeteria.pl/temat/f9/ciaza-z-pco-p_3693783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafasolka989898989898
Dziewczyny pomóżcie! Strasznie się martwię, jest maj a ja ostatnią miesiączkę miałam pierwszego lutego. bardzo bałam się ciąży, ale w testach nic nie wychodziło, potem poszłam do gina, powiedział że ciąży nie ma i że jest podejrzenie PCOS. Kazał brać duphaston przez 10 dni i że niby 5 dni po odstawieniu leków powinien być okres a potem w 5 dniu okresu zrobić badania....nawet nie mam ich po co robić bo już chyba 7 dzień mija a okresu nie ma.... dodatkowo mój chłopak zmusił mnie w międzyczasie do seksu no i boję się że zaszłam :( z drugiej strony zdarzyło mi się pominięcie dwóch tabletek duphastonu które w efekcie wziełam nieco później, czyli brałam jakieś 11 dni, ale to chyba nie powinno mieć wpływu? Boje się że miesiączka nigdy nie przyjdzie, załamuje mnie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olkaaaaafasolkaaaaa, troszkę odetchnij nie potrzebnie się stresujesz. Każda dziewczynatutaj, która ma pcos albo stara się o dzidziusia powie Ci, ze nie masz się czym martwić. Organizm ludzki jest nieprzewidywalny. Skoro lekarz powiedział, ze ciązy nie ma to weź głęboki oddech, odpręż się książką czy winem i spokojnie czekaj na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccze
Witajcie . Choruje na Pco prawie 2lata... bralam tabletki anty przez rok Belare a potem Aidee ... po tych I po.tych zle sie czulam I tyłam .. 20kg do góry... powaznie.. przestalam brac hormony I zeszlo mi juz 6kg . Bo sie odchudzam z tego co mi sie narobilo z tabletkami sie nie dalo... nie mam okresu od ponad 2miesiecy I jakies dziwne brazowe plamienie .. test robilam.jeden I wyszedl negatywnie . Wybieram sie do gine,ale moze ktoras z Was tak miala ... niepokoje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mi PCOS stwierdzono 5lat temu najpierw była załamka ale po 2 latach leczenia gdy juz myslalam ze to koniec i nie bede miec dzieci zaszłam w ciążę która przebiegła książkowo. Tydzien po planowanym terminie urodziłam mojego synka z wagą 2335gr i 48 cm . Po ciązy problemy wrócily niestety mieszkam za granica a tu lekarze karza mi zejsc z wagi bo nie mialam okresu od 9 miesiec. No nic mam nadzieje ze bedzie dobrze i jeszcze uda mi sie urodzic jeszcze jedno dzieciątko. trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam tez się udało po 2 latach starań, choruje na PCOS od 5 lat, straciłam nadzieję że będziemy mieli dziecko i udało się. Pamiętajcie dziewczyny nie załamujcie się , dbajcie o siebie, odpowiednia dieta też jest bardzo istotna http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogła naprotechnologia, używałam mikroskopu owulacyjnego - arodyty. Poznałam doskonale swój cykl i za miesiąc zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×