Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ertertet

Kobiety....

Polecane posty

Gość ertertet

Dzisiaj zerwała ze mną dziewczyna mówiąc, że mam problem z komunikacją i jej nie rozumiem. Kiedy zapytałem, dlaczego mi o tym wcześniej nie powiedziała, odparła „nie chcę o tym rozmawiać”.

Gość 66666666666666666
zostawił mnie mój chłopak, z którym byłam ponad 3 lata. Złapałam doła,więc przyjaciele zabrali mnie do klubu, żebym się trochę rozerwała. W klubie był mój ex ze swoimi przyjaciółmi. Podszedł do nas i zapytał moją przyjaciółkę, czy nie miałaby ochoty się z nim umówić. Zgodziła się.

Kiedy zapytałem, dlaczego mi o tym wcześniej nie powiedziała, odparła „nie chcę o tym rozmawiać”. albo inne słynny cytat : "i tak nie zrozumiesz " :P

Gość jasioooooo
Dzisiaj zerwała ze mną dziewczyna mówiąc, że mam problem z komunikacją i jej nie rozumiem. Heh, wiesz ona miała na myśli, że jesteś kiepski w łóżku. Nie daj się nabrać na jej słowa. Nie chciała cię urazić. Możliwe jest też, że ma innego na oku bo zrywanie z takiego powodu o jakim ci mówiła, to banał.

Gość d112
Nie rozumiecie.... Chodzilo o to że jej nie rozumie, ale gdy chciał aby to wyjaśnila powiedziala że nie chce o tym gadać... Czyli że tak było zawsze czyli jak miał ją zrozumieć?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować