Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytajnik777

Takie pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość Zapytajnik777

Zwiazalybyscie sie z facetem ktory wczesniej byl homoseksualista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgetghy
nei mzona byc homoseksualista.Ten ktos jezli lubi ta sama płec i do tego lubi tak samo odmienna płec jest biseksulany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli biseksualistę? Bo nie mozna homoseksualista raz być a raz nie :)Ja nie chciałabym być z facetem, który był z facetem, miał z nim regilarne stosunki, na sama myśl o takim analu mnie mdli :( Kolega tak kochanek nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie w szoku jestem
Cięzka sprawa... zapedy homoseksualne raczej nie mijaja... i co, poszłabym z takim do pubu i obgadywalibyśmy facetów - który ma fajny tyłek, który ma ładną twarz itd.... masakra:] wątpię, że homoseksualista po prostu przestaje nim być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale znam inny
przyklad moja kolezanka byla z facetem 3 lata pozniej jemu sie odwidzialo i zostawil ja dla innego faceta szoook co mnie pozniej zdziwilo to to ze po roku unikania sie zostali najlepszymi przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajnik777
Ale sa tez takie osoby co przeszly na heteroseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Krajewska
Jeśli lubisz analnie to jak najbardziej nawet wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgetghy
Zapytajnik777te soby sa biseksualne a nie hetero.Jezli juz raz ktos miał do czynienia z płcia ta sama co sam jest to na zawsze zostaje osoba biseksualna mimo,ze moze juz nie uprawiac seksu z ta sama płcia.całkowity hetero ejst wtedy gdy nie miał seksualnego stosunku z ta sama płcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) haha ha hahah ha. Tekst roku :"przeszły na heteroseksualizm". Dobre. Albo prowokacja, ale nigdy sie tak nie usmiałam na tym forum. Nie ma czegoś takiego jak przejscie na heteroseksualizm. Homoseksualistą albo sie jest albo ne. Mozna ewentualnie być sbieksualistą i wtedy pociągają kogoś zarówno kobiety i meżczyźni. Ale maja tak zawsze i nic im sie nie przestawia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajnik777
Nieraz czytalem w internecie jak gosciu polowe zycia byl homo a pozniej poznal kobiete, mial dzieci i zyl jak normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tgetghy preferencja seksualna to nie to samo co jednorazowe odbycie stosunku :) :) chodzi o to kto cie pociaga, a nie o to, ze sie upijeś i zrobisz jakies głupstwo - to cie nie czyni biseksualistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie w szoku jestem
no to chyba nie powiedział tej kobiecie o swojej przeszłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu_Gościu
Ja jak byłem na weselu pijany zapakowałem facetowi od tyłu ale myślałem że to kobieta więc teraz nie wiem czy jestem homoseksualistą fakt było fajnie był ciasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajnik777
Wiesz moze lady luna ze homoseksualizm to choroba? nie zauwazylas ze wiekoszosc homoseksualnych facetow jest z patologicznych rodzin? i tez duzo osob decyduje sie na seks z ta sama plcia chocby dla czystej ciekawosci/fantazji badz nudy duzo lesbijek tak robi mimo ze ciagle byly z facetami wiec wracam do 1 pytania czy zwiazalybyscie sie z facetem ktory byl wczesniej homoseksualista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem hetero
jezeli był homo,to pozostanie homo,chyba,ze stanie sie biseksem,ale tacy biseksi od zawsze posuwaja i chlopaczko i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwedrfq1f
Aby zycie mialo smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajnik777
Potraficie dziewczyny odpowiedziec na proste pytanie czy za glupie jestescie zeby je ogranac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nigdy przenigdy
Skoro był homoseksualista a teraz juz nim nie jest to znaczy, że nie żyje :0 To starsze. Jak możnaby z trupem. afujjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doczekasz się
... madrej odpowiedzi bo takich nie ma na głupie pytania. 1. Homoseksualista jest sie od urodzenia do śmierci 2. Homoseksualizm to nie choroba. 3. Istnieje jeszcze biseksualizm ale i z tego tez nie mozna ani wyrosnąc ani sie wyleczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×