Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość superdziewczyna88

Sylwestrowe dodatki

Polecane posty

Gość superdziewczyna88

Kupiłam już sylwestrową sukienke :) i teraz brakuje mi tylko dodatków. Mam prostą czarną sukienkę więc wydaje mi się, że mogę dobrać do tego kolorowe kolczyki, problem jest tylko z wyborem :) nie moge się zdecydować, co myślicie o tych http://allegro.pl/item823849932_fioletowe_krysztalki_pudelko_swiateczne_gratis.html wydają się fajne, a na innej aukcji są jeszcze takie szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
to w sumie rzecz gustu, dla mnie wydają się trochę jarmarczne, chociaż z drugiej strony w sylwestra należy wyglądać bardziej kolorowo niż zwykle, także na taką okazję te kolczyki mogą się sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zupełnie nie podobają... Już wolałabym chyba coś "z jajem", choćby kolczyki handmade z modeliny. Te wyglądają... Hm, trochę jak wylosowane z takiego automatu dla dzieci z gumami do żucia i innymi pierdółkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna ...
Te kolczyki są okropne ... i jeszcze ta cena? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizuzizuzi
taka cena za taki szit? za taka cene mozna kupic jakies male delikatne kolczyki ze srebra. nie daj sie naciagnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
okropne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze przeczytałam, te kolczyki są wyrobem jubilerskim? :) Chyba nie bardzo. Na allegro znajdziesz sporo ładniejszych kolczyków, a do prostej czarnej sukienki będzie pasowało wszystko. Motywy folklorystyczne są modne w tym sezonie więc może w tę stronę? I fajnie, żeby te kolczyki były długie. Wysmuklą twoją szyję i dodadzą ci sexappealu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×