Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elcia1008

gwiazda bożonarodzeniowa

Polecane posty

Szukam inspiracji do zrobienia gwiazdy bożonarodzeniowej na konkurs do szkoły syna (konkurs jest dla rodziców, kasa za wygraną dla klasy). Może podacie mi jakieś pomysły, linki od stron. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technika dowolna. Nie zostały okreslone, czy ma być na choinkę, na okno, itp. Wielkości także nie podano. Jest tylko kolorystyka (biało - srebrna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dole tej stronki sa inne prace tej autorki i ta czerwona swiateczna gwiazda jest wg mnie niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Już zaczyna mi światć co i jak wykonać. Jeśli macie jeszcze pomysły, linki, zdjęcia to chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj coś z masą solną poszaleć? w połączeniu ze słomą mogłoby to dać całkiem ciekawy efekt... sama nigdy nic takiego nie robiłam, ale zrób zdjęcie i pochwal się jak już coś zdziałasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam. Zrobłam gwiazdę 8-ramienną z papieru (efekt trójwymiarowy). Teraz oblepię ją ładną biała firanką (gwiazda jest srebrna), a na tym wyszyję srebrną nitką oraz koralikami wzorki "gwiazdkowe", czyli takie jak na płatkach śniegu. Mam nadzieję, że efekt będzie. Umieszczę zdjęcie i poddam się surowej krytyce. Dziękuję za pomoc. Jeśli macie inne pomysły to podsuwajcie, bo ja i mój syn lubimy bawić się w takie rzeczy, a święta tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie podoba 🌼 , jest oryginalna i swiateczna, GRATULACJE i trzymam kciuki za konkurs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×