Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolita15

mikołajki

Polecane posty

Gość lolita15

Mam problem.Nie wiem co kubić chłopakowi z klasy na mikołajki.Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś fajny pendrive? Widziałam fajne modele na tej stronce. Masz tu linka i popatrz, może znajdziesz coś w guście kolegi ;) http://www.1komp.pl/katalog-8-267,peryferia_komputerowe_pendrive,1.htm mnie się podoba ten w kształcie piłki do koszykówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendrive zawsze się przyda, a niektóre mają dzisiaj tak fikuśne kształty, że przy kluczach wyglądają jak ozdobne breloczki :D Widziałam coś podobnego do otwieracza do piwa w sklepie 3kropki.pl, poszukaj, może Ci się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita15
Chodzi mi bardziej o coś niedrogiego ale fajnego.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to może jaką śmieszną podkładkę pod myszkę, samą myszkę komputerową albo pojemnik na płyty z jakimś fajnym wieczkiem. Popytaj jego kolegów, sama trochę podsłuchaj na korytarzy... przyjrzyj mu się :) może uda Ci na jakiś trop wpaść. Ja generalnie stawiam na elektronikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś koledze z klasy kupiłam po prostu bokserki w mikołaje i renifery :) Dorzuciłam do tego trochę słodyczy, zabawną kartkę i prezent był gotowy :) Na mikołjki to daje się jakieś pirdółki zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z Kingą, że warto podpytać kolegów i zrobić mały wywiad. Z pewnością wiele się wtedy wyjaśni i bez problemów wybierzesz prezent. A może gra komputerowa? Wejdź sobie na hiperokazja.pl i przejrzyj ich ofertę, bo mają gry przecenione o 70-80%. A jak wiadomo każdy chłopak w mniejszym lub większym stopniu lubi sobie pograć. Dowiedz się tylko jakie gry lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×