Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdziwniony

Czemu sie nie podobam dziewczynom?,ocencie zdjecie

Polecane posty

Gość przytulankaa
Walnij sie facet pięć razy o stół glową!! Fajna prowokacja ale widzac ze inteligentny nie jestes . GRATULUJE poziomu intelektualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwniony
przytulankaa..... "Fajna prowokacja ale widzac ze inteligentny nie jestes" Krytyka, czy pochwala.... Chyba jestes niezdecydowany Albo jestem nie inteligentny , albo fajna prowokacja Ps. To nie prowokacja, tylko zart jakbys nie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulankaa
Jem karme dla kotow zakupiona w Biedronce, przy tym masturbojac sie zeszlotygodniowa frankfurterka z Tesco Nagle tato nakrywa mnie na tym w momencie kuluminacyjnym, a ja ze sprytem Orangutana chowam frankfurterke pod poduszke. On sie pyta co robilem to mowie ze jem karme dla kotow bo mnie na zolty ser nie stac kosztuje az 1.20. Pytam sie wiec,czy uzyczy mi sera, z swego zepsutego napleta On mowi ze tak, ale jak pozwole mu pobawic sie moim 2 cm dragalem.Ja mowie zeby nasral mi do ryja, a ja mu na klate Na to wchodzi mama z cichoscia sfinksa, ze nawet pantera by sie nie kapnela przylapuje nas na sciaganiu sera. PS.Nie chce mi sie dalej pisac, bo nie skonczylem karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×