Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest szansa żeby...

16 lat i brak piersi...

Polecane posty

Gość czy jest szansa żeby...

mojej przyjaciółce urosły jeszcze piersi? ma prawie 16 lat i jest zupełnie płaska(nosi zerówke) i ma miesiączke.Ja co prawda też mam małe ale jednak cos mam 70a i jestem od niej o rok młodsza i nie dostałam jeszcze miesiączki. Zaczynam sie o nią martwic bo widze jak sie z tym męczy. Poradźcie cos bo chce jej pomóc. Może ginekolog myslałam zeby jej zaproponowac żebyśmy razem poszły, co o tym myslicie? bo ja nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozektoś by odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 40
Warto pójść do lekarza,podobno też przybranie na wadze może spowodować,że piersi urosną.Twoja przyjaciółka jest pewnie szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest tez uwarunkowane genetycznie tzn jakie piersi maja jej mama i babcia??? bo np moja mama i moja siostra maja duze biusty a ja odziedziczylam po mamie mojego taty male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm no w sumie
jest szczupła, ale grubsza ode mnie. Ja waze jakies 50kg a ona około 55. Ja kurde nie chce jej dołowac ale 16 lat i zero piersi to nie jest normalne... A do jakiego lekaża powinna pójśc ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie....123
u Ciebie jest szansa ze urosna jak dostaniesz miesiaczke u niej jeszcze tez bo kobietom rosna piersi czasem nawet po 20 oczywiscie nie bedzie to jakis gwaltowny wzrost ze z zerowki bedzie miala D ale jednak... ja tez mam male ale troche urosly po tabletkach- dla niej to chyba za wczesnie na tabletki ale jak sie nic nie zmieni to mze w przyszlym roku zacznie brac wtedy powinny troche urosc\nac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×