Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aag3e3q3q3qtg

Prezent dla kobiety 24 letniej na Gwiazdkę

Polecane posty

Gość aag3e3q3q3qtg

Jak w temacie. Bardzo proszę o pomysł co kupić jaki prezent na Gwiazdkę dla kobiety 24 letniej. Ostatnio dostala kolczyki, łańcuszek, zegarek. Z biżuterii coś chciała ale nie wiem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4g44gg4
a kolczyki juz jej kupilem, kupowac drugie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biżuteria....
a może tak daje Ci do zrozumienia, że czeka na ładny pierścionek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może bransoletka
jakiś wisiorek? perfumy bielizna ciekawa książka płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
Dziękuję za pomysły. Pierścionka jeszcze nie będę kupował :) Ksiazke ostatnio tez dostala i sie za bardzo nie cieszyla. To moze ten wisiorek bedzie dobrym pomyslem od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
kup jej lancuszek albo kolczyki, dla kobiety bizuterii nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestescie dlugo ze soba daj jej pierscionek zareczynowy:) na pewno sie ucieszy:) a jak nie jezeli tak lubi bizuterie kup jej kolie ale nie taka duza troszke ciensza sliczne są. Albo branzoletke ale taka grubsza. Ale rowniez wydaje mi sie ze chciala ci powiedziec ze chce dostac zareczynowy:) ma juz swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
:) Nie chce dawać zareczynowego bo to moja pierwsza dziewczyna i jestesmy ze soba dopiero 1,5 roku. Nie wiem co to są kolie ale zaraz zobacze i jak ladne to kupie :) Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
nie przesadzajcie z pierscionkiem zareczynowym, to wlasnie przez takie za przeproszeniem glupie dziewczyny jakk wy faceci sadza, ze dziewczyny to desperatki i chca jak najszybciej wziac slub. 24 letnia dziewczyna MA JUZ SWOJE LATA? blagam, ten tekst rozbawil mnie na caly dzien :D:D:D oswiadczac sie dziewczynie nie powinno bo tak wypada. jezeli chlopak nie chce to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
No właśnie! Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. My jestesmy młodzi 24 i ja 26 lat. Nie spieszy mi sie aby sie ozenic. Aczykolwiek roznie to bywa, takie zycie. To jest moja pierwsza dziewczyna i chcialbym jeszcze troche poczekać. Mam problem taki, że jak bylem mlodszy to nie umawialem sie z dziewczynami i teraz mam pierwsza dziewczyne... rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdgs
Ja nie rozumiem- co ma piernik do wiatraka. Tak podkreślasz, że to Twoja PIERWSZA dziewczyna jak byś chciał ją zostawić, zeby mieć jeszcze 2, 3, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pierscionek
tez mozesz kupic ale nie zareczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się powiedzieć
to czy tamto, zalezy od dziewczyny. Mam 24 lata i bym sie ucieszyła z bizuterii (kolczyki+zawieszka, na rękę bransoletkę, itp ), zestawu kosmetyków (w sensie perfumy ;) ), szal (banalne ale ja np uwielbiam szale, apaszki), tarebki - ale tu wiekszy kłopot bo kazda dziewczyna gustuje w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się pwiedzieć
dajcie spokój z tym pierścionkiem zaręczynowym!! ja dostałam 2 lata temu na ur i 4 m-ce później było po zaręczynach. Zresztą Gwiazdka to gwiazdka a nie jedyny moment na zaręczyny. Chociaż mnie zastaanawia to,że jesteście 1,5roku razem i wygląda na to, ze chcesz mieć jeszcze inne dziewczyny. 1,5 roku razem to szmat czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
podkreslam, ze to moja pierwsza dziewczyna poniewaz, glupio tak troche cale zycie przezyc z jedna tylko dziewczyną, jak frajer. Nie chce jej ranic ona jest bardzo kochana. Spotykam sie narazie tylko z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie 1,5 roku to stanowczo za wczesnie na zareczyny. Ale myslalam ze jestescie dlugo ze soba skoro ma 24 tak porownujac do siebie. A teraz do ot co: A wiec powiedz jaki jest najlepszy wiek na zamążpójście?? Nie wiem ale z tego co widze po moich znajomych to prawie kazda juz wzieła ślub albo ma juz go zaplanowany a mam dopiero 21 lat :) a zareczona jestem juz 2 lata, 5 lat w zwiazku. Wiec nie wiem co cie tak rozsmieszyło i to az na caly dzien. Hmmm ciekawe. Otstanio przeczytałam ze nie warto dlugo ze "soba chodzic" wiec moze to i prawda, każdy widzi po sobie kiedy jest ten wazny czas. A kolega sam napisał że dziewczyna poprosila o cos z bizuteri wiec piszcie pod tym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jestes walnietyyy jakis
co ty myslsiz ze trzeba byc z jakas iloscia w zyciu kobiet??ty madry jestes??jesli ja kochasz nie powinienes tak myslec...a skoro tak myslsiz to lepiej ja zostaw i nie ran dalej i idz sobie do tych innych bo przeciez tak musi byc twoim zdaniem:o debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_P
laptopa jej kup na pewno sie ucieszy z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
patka, to faktycznie obracasz sie w towarzystwie ambitnych kolezanek :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
He he proszę się nie unosić. Chodzi o to, że ona miała jednego faceta przedemną, a ja nikogo nie miałem i nie wiem jak to jest umawiać sie z innymi dziewczynami. Ona ma porównanie. Być może ona jest tą jedyną ale tego sie nie dowiem nie umawiajac sie z innymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nienormalny
idz sie leczyc czlowieku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
laptopa juz ma. lancuszek ma srebrny z krzyzykiem kolczyki a bransoletka to nie bardzo bo ona ma male dlonie i bedzie spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
a jak sie okaze, ze ona jest ta jedyna, tylko nie bedzie cie juz chciala po tym jak ja rzucisz zeby umawiac sie z innymi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
he he dobre pytanie. Nie rzuce jej, bede sie umawial za jej plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aag3e3q3q3qtg
Rany ale wy brzydko piszecie, nie ladnie. Póki co, Ty sie poniżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty masz lat
chłopaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh jak ty masz takie
podejście do dziewczyn i ich traktowania to się nie dziwię, że przed nią żadnej nie miałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×