Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okiennica

Myjecie już okna na święta?

Polecane posty

Gość okiennica

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda na dworze zdecydowanie nie skłania do myślenia o bożym narodzeniu :P ja okna myje co 3-4 tygodnie, a na święta zawsze sobotę wcześniej. w tym roku pewnie umyje 19.12. na razie przymierzam się do porządków w szafach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, i nie mam zamiaru umyję na wiosnę, jak będzie szansa, żeby to zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
ja umyłam w zeszły tydzień pogoda była piękna więc wykorzystałam ....jeśli nie przyjdzie mróz to na pewno jeszcze je przelecę i firanki na świeżo wypiorę a jakby co to same firanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myje okna raz
na rok, ale to wersja optymistyczna, raz na dwa lata to wersja realistyczna ;-) naprawdę myjecie okna co miesiąc ? wyrazy uznania, drogie panie, ja jestem wykończoan zawodową pracą biurową w godzinach 8-16, nie mam rodziny, którą musiałąbym sie zająć, porządki domowe ograniczam do minimum bo wyczajnie fizycznie nie znajduję na to sił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
Nie rozumiem jak można myć okna raz na rok lub dwa ??? :O Ja myję przynajmniej raz na miesiąc. Dodam , że nie przy każdym myciu zmieniam firanki. Firanki zmieniam 2 może 3 razy w roku. Ale okna muszę myć dośc często bo bym świata nie widziała. U mnie jakoś deszcz zacina i mam zawsze uwalone :( Mam 4 osobową rodzinkę i pracę biurową. Mycie okien to relaks w oderwaniu się od komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwegrw3eg
a jaaaaa--myjesz okna czesto,raz mna m-c a firanki zmieniasz 2,3 x w roku.Albo podpuszczasz ,albo jestes troszke nie tego :-) jezeli ja myje okna to takze zmieniam firanki.Nie wyobrazam sobie aby po umyciu okien były te same,nawet na oko czyste firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
skoro myję okna raz na miesiąc to firanka jest przecież jeszcze czysta. Pisałam , że u mnie deszcz zacina i szyby się czesto brudzą . Stąd potrzeba mycia okien częściej niz wszyscy. I nie jestem nie tego :D Czasem myję okna co weekend. To zależy od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mieszkalam z rodzicami,w domku za miastem,to okna byly myte max,3 razy do roku,bo nie bylo takiej potrzeby. Teraz mieszkam centralnie w miescie,i niestety,od ulicy leci taki syf,ze co miesiac,poltora trzeba je przecierac,bo tak to faktycznie swiata nie widac... Teraz bede myc okna pewnie przed samymi swietami,to przy okazji zmienie firanki. Jak umyje teraz,to syzyfowa praca bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwegrw3eg
a jaaaaa-OK,ale zeby prac firanki tylko 2,3 x do roku to naparwd e smieszne:-) Niby taki czyscioszek z Ciebie,bo okna myjesz nawet co weeken a jednak brudaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okna myję na bieżąco - bez względu na to, czy święta blisko czy też nie. I robie to po trochu - nie wszystkie na raz, tak mi wygodniej i pracę rozkładam na części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×