Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oikjnbvcx

petting, ciaza?

Polecane posty

Gość oikjnbvcx

mam problem. ostatnio uprawialam ze swoim chlopakiem petting. ocieralismy sie o siebie dosyc dlugo, ale bylismy w bieliznie. oboje bylismy wilgotni. on poprawial swojego penisa, a pozniej dotykal mnie przy wejsciu do pochwy (i ogolnie w miejscach intymnych). nie mialam wtedy na sobie bielizny. ostatnio mam spore problemy ze zdrowiem . w ostatnim czasie bralam duzo lekow (w tym antybiotyki) i ciagle mi jest niedobrze. okres mi sie spoznia ale u mnie to nie nowosc, poniewaz mam bardzo nieregularny. jak myslicie? moze to byc ciaza? pomozcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana ile tematow jeszcze zalozysz??????!!!! jak nie wiesz jak sie zachodzi w ciaze to sie nie bierz nawet za to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci niedojebane
jak nie wiecie nic o życiu to nie zabierajcie się za sex!!! nie nie jestes w ciąży pieprzona małolato! ale weź Ty się troche doucz na ten temat a pózniej rób i pisz takie bzdury żal mi Cie jak patrze na takie coś schowaj się pod ziemie i się tu nie pokazuj bo głupote to Ty masz w nadmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
dzieki za mile slowa;/ dla tych ktorzy potraktuja mnie powaznie i nie beda oceniac z gory dodam ze bylo to jakies 2 tyg temu, ale wtedy w bieliznie, 2 dni temu bez. nie potrzebuje wyzwisk pod moim adresem bo to mi nie pomoze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko drogie
bo inaczej Cie nie nazwe w ciąży nie jestes jeśli on Ci się nie spuścił to jest nie możliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeh
┗┫━━ ┃ ━━┣┛  ┣┫   ┃ ━━━━━ ┃ ┏┳┫┣┳┓ kopiuj/wklej  ┗━━┳━┳━━┛ ┃    ┃ jeżeli ten skurwysyn ━━━━┃ ┃    ┗━┳┳━┛ zmarnował twój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
teoretycznie jest możliwość zapłodnienia gdy chłopak dotykał swojego penisa (na którym mogło być nasienie), a później przeniósł rękę na Twoją pochwę. Lecz jest ono niemożliwe, gdy miałaś na sobie bieliznę ;) Gorzej, gdybyś nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
a jesli mial je na palcach a pozniej wprowadzil do mojej pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
wlasnei pisze, ze nie mialam, wtedy dotykal mnie w tych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
a miał na nich swoje nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
nie wiem, no ale chyba mogl miec, bo byl mokry, poprawial skie, a pozniej mnie dotykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
więc jest mała możliwość, że możesz być w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
kiedy moge isc do ginekologa zeby to stwierdzil? po jakim czasie ginekolog moze stwierdzic ciaze? czy jesli pojde w tym tygodniu to mi powie? mam straszne schizy i chcialabym wiedziec jak najszybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś w ciąży ! żeby doszło do zapłodnienia to musi byc tam w Tobie . . poza tym jeżeli chodzi o palce. . musiałabyś być w dniu, w którym jest największa możliwość a on musiałby mieć tego troche na tych rękach . . nie masz sie o co martwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
mowia ze nawet 1 plemnik moze doprowadzic do zaplodnienia.. i ze nie trzeba "wejsc gleboko", wystarczy "umiescic plemnik przy wejsciu do pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
masz rację oikjnbvcx -wystarczy, że niewielka ilość spermy znajdzie się na przedsionku do pochwy i już można być w ciąży. Nawest stosunek przerywany może się nią zakończyć, więcjest niewielka możliwość, że można w nią zajść też wtedy, gdy partner przeniesie nasienie na swoim palcu do pochwy partnerki. Gdzieś o tym czytałam, że można zajść w taki sposób w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
to po jakim czasie odwiedzic ginekologa? moge w tym tyg czy za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
ludzie poczytajcie o tym więcej. Zaleca się nawet uprawianie anala w gumce, bo inaczej może się zdarzyć tak, że sperma spłynie na pochwę i dojdzie do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
a powiesz cos na temat ginekologa?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchają się jak króliki a pote
m mają pretensje do całego świata tylko nie do siebie. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
ginekolog jest w stanie stwierdzić ciążę 5, albo 6 tygodniową, więc teraz jest jeszcze za wcześnie oceniać, czy w niej jesteś, ale chyba można sobie zrobić test krwi, który wykryje nawet tygodniową ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
nie śmiej się tak blondyneczka16, można zajść w ciążę nawet wtedy gdy się tego nie spodziewasz. Moja znajoma zaszła mimo tego, że łykała pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjnbvcx
czyli prawie napewno jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×