Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutnaaaaaaaa

On jest gejem... Co robić?

Polecane posty

Gość smutnaaaaaaaa

WItam, ostatnio dowiedzialam się że mój neidoszły chłopak jest gejem, spotykalismy sie jakis czas widzielismy oboje ze cos poczuł jednak za kazdym razem gdy sie zblizał zaczał uciekac, potem znowu sie zblizał i tak w kołko ponad rok czasu. Zmusiłam go w koncu do rozmowy, przyznał sie w czym jest problem, nie powiedział tego wprost - jest gejem. Zalezy mu na przyjaźni. Od tej pory cos miedzy nami sie zmienilo, nie chce o tym mowic, w zasadzie udaje jakby nigdy nic sie nie stalo nigdy nie zostało nic pwoiedziane. Chyba tego w sobie nie akceptuje a mnie brakuje jego przyjazni. Czuje ze miedzy nami wyrósł jakis niewidzialny mur. Flirtowac juz nie flirtujemy bo karty zostały wyłozone i wiadomo o co chodzi, o pogodzie ile mozna... a o zyciu... no własnie to jest ten temat "tabu". Powiedzial tylko przy jednej z rozmów, ze chyba bedzie cale zycie sam i ze nie widzi sie w przyszłosci. Zawsze mowil o sobie jak o heteryku teraz wie, że do mnie nie bardzo może tak mówić a mowienie o sobie jak o geju wyraznie nie przechodzi mu przez gardło i temat jest omijany wielkim lukiem. W efekcie mało ostatnio rozmawiamy a rozmawialismy codziennie nie mowiac o wspolnym spedzanu czasu. Czy da się jakoś zburzyć ten mur? Pomóc mu w akceptacji siebie? Nie wiem moze jestem zbyt mało cierpliwa, moze on potrzebuje czasu. Jestem jedyna osoba, ktora cokolwiek wie... Ciagle sugeruje ze jest nieszczesliwy, że mu z tym źle, zreszta widac to po nim bo po tej naszej rozmowie zmienil się. Nie jest juz taki jak był, zachowuje sie troche jak facet ktory stracił dziewczyne... jesli ktos miał podobną sytuację, proszę o poradę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×