Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollena25

Wylizałąbym teraz jakiegoś kutaska

Polecane posty

Gość a jeszcze to
Dziewczyny, a takie malutkie też lizały byście, bo mam takiego micrunia, 1 zdjęcie, którego jeszcze nikt nie lizał i nie wiem, co to za przejemność. http://micropenis.ws/micropenis%20pictures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
RobinRobin Na tapczanie, łóżku, dywanie rozkładam duży ręcznik frote,ale specjalnie zrobiony na "ostro" tzn po praniu krochmalony. Napięty pen na tym ręczniku ujżdżany nawilżonym brzuchem (lekkie ruchy góra-dół). Można mieć niesamowity odlot. Cholerrra... Jaki daje to odlot ??? Chcę i pragnę odlotu, a nie ma możliwości ... !!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobinRobin
Pomysł z ręcznikiem to nie ja :) to mój klon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobinRobin
klaudia1234567 - ten pomysł z dwoma naraz to marzenie czy sprawdzona przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1234567
Spadaj dewiancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1234567
to do tego od linka do mikropenisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
ten pomysł z dwoma naraz to marzenie czy sprawdzona przyjemność Ręcznikami zapewne, nie facetami... Kiedyś kochałam się z dwoma facetami naraz, było cudownie ... !!! Raz nawet seks analny... To wszystko bardzo dawno temu, na studiach... Było, minęło...teraz szarzyzna, aż zwymiotować się chce... Blee, brr i to całe życie seksualne prawie czterdziestki... Hmm, kiedyś bardzo doświadczonej, a teraz, bardzo, wydaje się zacofanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1234567
Eee niezbyt wybujaly - obawiam sie, ze nie bylabym usatysfakcjonowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrek 35
Klaudia,chcesz sie przkonac ze duzo potrafi dac satysfakcji i pryjemnosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Nie rozumiem... Jakie są relacje między Wami... Piszecie między sobą w kafeterii ??? Odpowiedziałaś na moje pytanie, całkiem seksualne, ja byłabym zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrek 35
Taka pod 40 stke jestes,to pewnie jestes bardzo apetyczna i wiesz o co chodzi w temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
klaudia1234567 (klaudia-pekacka@wp.pl) Eee niezbyt wybujaly - obawiam sie, ze nie bylabym usatysfakcjonowana To może miałabyś ochotę na napisanie czegoś, wybujałość Swoją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Przepraszam, źle znów sięwyraziłam, może Ja Stara Baba od Was Młodych czegoś się nauczę ??? Może trzeba taki poruszyć tamat w kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrek 35
Nie jestes stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobinRobin
Ja też zastanawiam się jaki temperament mają Panie przed 40-tką. Bo słyszałem, że są wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Shrek 35 Oczywiście, wiem o co w temacie chodzi, myślałam, że czegoś więcej się dowiem... Od młodszych, przecież stale trzeba się dokształcać, również w "tych" dziedzinach życia. A tu - totalny... luz... Może seksualny... Nie na ten topik wlazłam, ale muszę przyznać, ten był na najwyższym poziomie, wielk plus dla WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Shrek 35, nie piszę do Ciebie, ty chyba byłeś gościem, jak ja... Nie mam ochoty na lizanie kutaska, wlazłam tu po to aby poznać internetowe relacje między ... kim... Trudno to czasami nazwać... Imbecylami, debilami, ekshibicjonastonami, onanistami, a z drugiej strony intelektualistami... Gdzie jest granica... ??? Nie mogę znaleźć... Po raz pierwszy poczułam ciepło w tej kafeterii... Byliście wspaniali !!! Życzę wspaniałych Świąt i jako ktoś tam, wielkiego zdrowia !!! mloda.plus.21@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Hi, źle napisałam adres... wiadomo: gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ POLIZAŁABYM
Kochani... !!! Seks seksem, a Święta przeżywać trzeba ... Zdrowych, Wesołych... Dżwigajcie nadal ten plecak pełen pieniędzy, marzeń do Nieba ... Oby jak najdłużej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex Wielkopolska
www.fajny2706.sexfotka.pl gg551039 moze jest jakas co chciała by popisać o sexie i o ssaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmc
Co za temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmc
Przez śnieżycę, zawieruchę ślę życzenia i otuchę, by te święta choć tak zimne były ciepłe i rodzinne. Moc prezentów i miłości w Nowym Roku pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex Wielkopolska
www.fajny2706.sexfotka.pl moje zdjecia kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1234567
Hej JA TEŻ POLIZAŁABYM - interesuje mnie wlasnie seks z dwoma facetami, nie tylko lizanie :) ale nie wiem zupelnie jak to sie sprawdza w praktyce. Napisz cos wiecej bo my mlodzi moglibysmy nauczyc sie czegos od ciebie - co zrobic lepiej i jakich bledow nie popelniac no i zeby bylo odlotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj klaudia
na sanki dziecko! masz 14 lat a juz chciala bys lizac dwa kutasy??!! uciekaj list do mikolaj pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizanie i ssanie jest cudowne - ważne tylko by członek był maksymalnie naprężony a łepek duży i gładki :) Właśnie takie smakują najlepiej... jako wstęp do dalszej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerlinMag
Ja mam zaczarowaną różdzkę która jest dla tej jedynej,heh której jeszcze nie spotkałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok15
A ty PÓŁKA nie lubisz possac czasem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×