Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kooobietka

4 miesieczniak-brak kupki od tygodnia!

Polecane posty

Gość kooobietka

Moje dziecko ostatnia kupe zrobilo we srode (tydzien temu) i do tej pory tylko sika (wczesniej robila kupki codziennie) Karmie piersia, wczoraj pierwszy raz podalam dziecku 3 lyzeczki jablka ze sloika i tez kupki brak. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ty załatwiasz sie codziennie ?? dziecko je wiec i powinno sie wyprózniac aż dziwne ze do tej pory jej/jemu nie pomogłas przeciez to brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj mu lacido baby 1xdzienni
przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najleoiej zadzwon i poradz
sie pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameliaaa
mi lekarka powiedziała, że dziecko na piersi może nie robić tydzień i nie ma w tym nic strasznego. Jednak mnie to martwiło. Twoje maleństwo ma 4miesiące więc możesz mu podać śliwki suszone. Taki produkt ma gerber właśnie od 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobietka
ale o to chodzi, ze Malej nic nie boli, nie prezy sie, nie placze, nie marudzi - jest taka jak zwykle... Kiedys slyszalam wlasnie od pediatry, ze dziecko nie musi robic codziennie kupki. Zastanawiam sie tylko czy tydzien to nie za dlugo. Czy ktoras Mama miala tez tak ze swoim dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dziwe sie lakarza którzy mówia ze dziecko moze kupki nie robic tydzien przeciez to nawet niezdrowe !!! sam niech funkcjonuje z kupa po tyg kupa zapieczona twrada sie dzieciak nameczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna Kasia
Jeśli karmisz piersią to jedz śliwki suszone to najlepszy i najzdrowszy sposób :-) Możesz zjeść nawet całą paczuszkę. Efekt gwarantowany :-) Pamiętaj,że jeśli karmisz piersią to twoja dieta ma wpływ na wypróżnianie dziecka. Unikaj rzeczy które powodują zaparcia u dorosłych np. kakao,czekolada,słodycze.. itd. Ps. Daj znać jak poskutkowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał taki okres gdzieś w tym wieku, że robił raz na tydzień brzuch go nie bolał, nic się nie działo, po prostu nie robił lekarka powiedziała, że tak może być, widocznie spożytkowuje wszystko co zje :) za to jak już zrobił tą tygodniową kupę, to musiałam cały dzień wietrzyć ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszsyzjka
jeden dzien rozumiem ale tydzien to wg lekarza ok to dla mnie lekarz traci w oczach no podobno mleko mamy najlpesze a tu tydzien nie moze sie załatic :O sama sie nie wysraj tydzien i zapytaj jak sie czujesz i czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameliaaa
no niestety tak to funkcjonuje, samej ciężko mi było to zaakceptować,m ale coś w tym jest bo jak mój synek zrobił pierwszą kupę po 6 dniach to wcale nie była twarda, miała normalną konsystencję, tyle że obsrał się od cycków po pachy:D. Podobno to dotyczy tylko dzieci które są karmione wyłącznie piersią. Mogą załatwiać się w każdą pieluszkę albo raz na wiele dni i każda z tych sytuacji jest prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się bo przynajmniej
nie musisz smrodków przewijać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobietka
Nie jem slodyczy, ostatnio jadlam: -ryz z gotowana marchewka (codziennie) - rosol - pieczywo biale z kabanosami (pieczywo codziennie) - karmi, inka - rosol, -udko z kurczaka -ziemniaki -buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobietka
myszka: dziwna jestes Dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 4 miesięcznego syna, jest karmiony od początku butlą i pediatra mi powiedział że to właśnie butelkowe mogą mieć przerwy z kupą (np.2 dni) ale nie tydzień, dzieci karmione piersią podobno powinny załatwiać sie nawet 4 razy dziennie i dość rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
myszka, kurde, najpierw poczytaj, popytaj, a potem siej zamęt :o Jaka twarda kupa na piersi? :o:o:o Dziecko karmione piersią może nie robić kupy i tydzień, i nie ma nic w tym strasznego! Jeżeli nie płacze, nie pręży się, nie boli go brzuszek, to nie ma co siać paniki. Można podać czopek, ale po co? Zbyt częste jego podawanie też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne to Twoje bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne to Twoje bobo
-FRANKAZWARSZAWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry ale mi wszedzie trąbili ze na cycku to codziennie a nawet kilka razy dziennie a butelkowe moga miec problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
No to źle ci trąbili :o Na początku owszem, i kilka razy dziennie dziecko robi kupę, ale koło 3-4 miesiąca niemal cały pokarm jest już wchłaniany i kupy może nie być długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no franka, przeciez pisze: Może się zdarzyć też, że maluch nie zrobi kupki wcale nawet przez kilka dni. Jest to związane z tym, że mleko matki jest doskonale i można by powiedzieć w całości przyswajalne. Jednak gdyby osesek był niespokojny, miał wzdęty brzuszek i mały apetyt, zgłoś się z nim do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ale szatan czasem że ręce opadają ;) dzieci butelkowe robią rzadziej bo więcej pobierają składników dlatego odpadu jest mniej, trzeba też dopajać i wtedy problemów nie ma. mój robi jedną big kupę na dobę i jest zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też był zadowolony :D no i ja, bo tylko raz na tydzień musiałam się w kupie babrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy miesiąc-dwa tak, ale potem to się normuje zresztą każde dziecko inaczej, dorośli też różnie srają, jeden 3 razy dziennie a drugi raz na 3 dni... ;) ludzie nie roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne to Twoje bobo
:D :D :D Ja już jestem babcią,wiec nie wypowiadam sie w temacie.Zajrzałam,bo mój wnusio też ma 4 miesiące(25.07). Pozdrawiam wszystkie mamusie i buziaki dla maluchów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×