Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

Jak zmotywowac leniwego bezrobotnego????????????????????

Polecane posty

osoba piszaca pod gdf cos tam :O w ogole a jakies ty planeto spadlas/es dziecko? nie czytalas moich wypowiedzi w ogole :O wspieram go, nie truje dupy, nie marudze, tutaj postanowilam sie dowiedziec, jak mozna zmotywowac taka osobe do 'wziecia sie za siebie', bo przeciez tak nie da sie zyc na dluzsza mete. ja nic nie pisalam o rozstaniu, A WRECZ PRZECOWNIE, przeczytaj moje posty pustaku, strasznie mnie ta wypowiedz zdenerwowala. zloty prosze nie wpowiadaj sie na moich topikach, jesli nie masz nic do powiedzenia na podniesione przeze mnie tematy, nie pomagasz = przeszkadzasz = jestes upierdliwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ FACET TEŻ TAK MIAŁ.... DO CZASU AZ SAMA ZACZĘŁAM SZUKAC MU PRACY, ROZSYLAC CV I UMAWIAC NA SPOTKANIA W SPRAWIE PRACY. MOJ CHLOPAK NIE SZUKAL PRACY BO SIE ZALAMAL PO STARCIE WCZESNIEJSZEJ , ALE WKONCU UDALO SIĘ I ZNOWU PRACUJE I JEST ZADOWOLONY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlesensitive jesteś mało porada :o :o zakładasz temat na durnym kafe gdzie pełno oszołomów :o :) jeśli mu się nie chce pracować to przyczyny należy poszukać gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgh
Po co ma pracować jesli ma pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka przyczyna? jedyna to taka, jaka podal ten powyzej, ma kase i niczego mu nie brakuje, to po co ma pracowac, on sobie to nawet kalkulowal, ile bedzie miec zasilku i czy mu sie to bedzie oplacalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'niczego mu nie brakuje' w sensie takich podstawowych rzeczy, a i czasem stac go na male przyjemnosci...... wiadomo, ze na majorke nie pojedzie :O ale rozumiecie, o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow a gdzie dają takie zasiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraki peng
W UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeheheheheh ale burak ma laskę i nie pracuje :o :D rozumnie gdyby był sam :o :) i on ma niby być przyszłym ojcem :o :o :D ale ktoś na to pozwala....:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×