Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fridge

Co macie dziś w lodówce?

Polecane posty

Gość fridge

Bo ja mam pustą. Stoi tam tylko musztarda i jajka :) Muszę ją uzupełnić dzisiaj po brzegi :) Co kupić??? Wpisujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna noc
heeheheh dobrze ze masz vchociaz to bo nie którzy to maja światło i wiatr i nic wiecej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie co kupić
a co lubisz? My ci mamy powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridge
DAWAJCIE CO MACIE. Tez polubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niby dużo a nic do
jedzenia :D -ze trzy rodzaje musztardy, ketchup, majonez, chrzan - kiszone ogórki, imbir marynowany - ser zółty, ser pleśniowy, serek do smarowania, parmezan tarty - masło, margaryna do pieczenia - jajka - sos sojowy, sos rybny, wasabi, olej słonecznikowy, sos śliwkowy, tabasco, sok cytrynowy, -anchovies, kapary, oliwki czarne pół słoika, suszone pomidory, papryczki piri-piri, zielony pieprz w zalewie - śmietana gęsta do zupy, jogurt bałkański - kawałek świeżego ogórka, pół selera, kawałek pora - jedno awokado - mała cola, sok ananasowy, sko pomarańczowy W zamrażalniku: -kilka pierogów babcinej roboty - torebka zielonego groszku - resztka frytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridge
co to sa kapary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridge
no i oczywiście dzięki. :D Kto jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Musztara ze 3 rodzaje,chrzan,ketchup,majonez , dzem,powidla, serki do kanapek,serki wiejskie,ser zolty,2 rodzaje wedliny , 1 marchewke,pora, garnek z zupa ,smietane,wodke :) makaron z przed 3 dni, jajka, surowke z kapusty pekinskiej, papryki kawalek,cebule . niby troche mam ale nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
a u mnie trochę szynki konserwowej, 2 serki camambert, kilka plasterków sera zółtego wędzonego, 1 serek topiony, kostka margarynay, kostka masła, powidła śliwkowe, mandarynki w puszce, 2 rodzaje musztardy, ketchyp, pół słoika majonezu, resztka chrzanu w słoiczku, pół butelki oleju, pasztecik drobiowy, 6 szt kiełbasek "pysznych", 2 jogbelle, 3 danonki, jogurt naturalny, 5 jajek, biały ser półtłusty, kawa mielona w puszce, mleczko do kawy, reszta mleka w kartonie 2%, 1 marczewka, 1 pietruszka, pół pora, cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 serki waniliowe
activie, ser zolty,ser bialy, smietane, 2 kefiry, dzem, margaryne, maslo, musztarda, keczup, majonez, smietanka do kawy, 2 mleka, pepsi, 2 grejpfruty, cytryna, 4 jablka, 2 grzeski, łososia wedzonego, makrele w puszce, pare plasterkow poledwicy, 3 kabanosy i dwa piwa w zamrazalniku koperek i botwinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 serki waniliowe
a jeszcze mam 3 pomidory i 2 banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zazwyczaj
jajka, musztarda, ketchup, majonez, chrzan, dżem, śmietana, mleko, jogurt grecki, sok pomarańczowy, sok pomidorowy, 8xjogurt owocowy, serek wiejski, ser żółty, feta, wędlina, pomidory, ogórek świeży, ogórki kiszone, por, marchew, pietruszka, tuńczyk, pieczarki, karczzek na obiad, jabłka, śliwki, kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego mam a mimo tego
kupiłam dzisiaj gotowy obiad bo nie chciało mi sie gotować :p a mam: masło, musztarde, koncentrat pomidorowy, 12 jajek, 4 pomidory, 1 ogorek, salate zielona, kawałek sera żóltego, pasztet, parówki jedynki z serem, szynka wiejska 40dkg :p, ketchup, 4 marchewki, 2 pietruszki, seler, sok pomarańczowy, cole, 4-pak piwa, wczorajsza zupa pomidorowa, mandarynki, ogórki konserwowe, puszka groszku, puszka tunczyka, domowa sałatka warzywna, 1 jabłko, mleko, śmietana 18%, maślanka, 3 jogurty naturalne w zamrażalce: 1kg schabu, 0,5kg fileta z kurczaka, 4 filety rybne, mieszanka warzyw, zupa kalafiorowa z paczki mrozona, 1kg wątróbki drobiowej (to dla psa :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ketchup,majonez,musztarda -olej ,ocet,sos sojowy -masło i margarynę -mleko -bita śmietana -jaja -serki wiejskie -ser ogórkowy i paprykowy -parówki -salami -szynka -włoszczyzna -ogórki korniszone i papryka komnserwowa -leki -lakier do paznokci zamrażalnik: -natka pietruszki -koperek -grzyby -truskawki i śliwki -ryby -mięsiwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorki korniszone
??????? a co to za wynalazek???? pewnie jeszcze masz pore, brokule i pomarancza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam...
maslo, kefir jogurt naturalny, jogurty o smaku sernika, ryz jablkowy, pasztet,salami 2 rodzaje, ser zolty, wedlina 2 rodzaje, krakowska, brie, jajka, ogorek, kukurydza, pomidory, mleko, a w zamrazarce: pierogi, gofry ziemniaczane, krokiety ziemniaczane, ryba, mieso na schabowe z indyka, dynia na zacierke z mlekiem, slaskie, warzywa 3 duze torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×