Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirto

W jakiej pozycji straciłyście dziewictwo?

Polecane posty

Gość mirto

Mój wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami. Wyjeżdżam z chłopakiem na wspólny weekend w góry. No i jak wszytko dobrze pójdzie... wyjadę jako dziewczyna a wrócę jako kobieta. ;) I tak się zastanawiam jak jest najłatwiej dla dziewczyny. Najmniej boleśnie. Chłopak mówi, żebym była na górze wtedy będę mogła kontrolować głębokość i siłę penetracji... cokolwiek to znaczy. Ale nie wiem czy się odważę. Jestem raczej z natury nieśmiała i choć jesteśmy już ze sobą dość długo... jeszcze się krępuję nagości... jego i swojej. :P Odważniejsze pieszczoty (kiedy np. pieści mnie ręką między nogami) też mnie trochę wprawiają w popłoch i zakłopotanie. Wrrr... Boję się, że stchórzę jak będzie bolało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam polecam na
pierwszy raz misjonarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdts
zdecydowanie misjonarska.. To on powinien się zająć tematem a nie Ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
A jaka to misjonarska? On na górze? Ja trochę nie w temacie? :) Wszytko jest jeszcze dla mnie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plawsieplaw
ile masz lat można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh połóż się na plecach, poduszka pod pupę (aby miał lepszy "dostęp) i niech Ciebie chwyci za ramiona jak będzie pierwszy raz wchodziło bo odruchowo będziesz uciekać od źródła bólu. Na jeźdźca odpada bo będziesz się męczyć przez długi czas bo odruchowo będziesz się bała przebicia i bólu z nim związanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
Dziewiętnaście. :) Tylko ja jestem z tych późno dojrzewających. Jak w liceum koleżanki wymieniały poglądy na temat pigułek antykoncepcyjnych ja jeszcze czytałam Harrego Pottera. ;) Nie wstydzę się tego. Chciałam być pewna, że tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówców
na pierwszy raz to raczej misjonarska. W kontrolowanie głębokości penetracji itp. możesz się zacząć bawić później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plawsieplaw
ja miałam swój pierwszy raz "na jeźdźca" i troszkę zabolało, a wcześniej naczytałam się o tym jaki to ból i byłam tym trochę przerażona. zresztą ja sama wybrałam sobie tą pozycję, bo chciałam sama wszystko kontrolować, a nie że facet się położy na mnie i wbije się- ja jak coś wymyślę to musi być po mojemu i stwierdziłam że na jeźdźca to ja mam kontrole i ja decyduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
a czy to prawda że w pupie znajduje się druga błona dziewicza i że lepiej (i bezpieczniej) jest najpierw rozdziewiczyć pupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
Mój partner ma 25 lat i jest doświadczony. Sypiał wcześniej z kobietami. Jednak przyznaje bez bicia, że żadnej wcześniej nie rozdziewiczył. Więc dla niego to też będzie nowe doświadczenie. Leviatann Twój opis jest prawie drastyczny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, i w gardle trzecia. a na pierwszy raz najlepsza pozycja misjonarska, podobno wtedy najmniej odczuwa się ból:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
misjonarka, najlepsze, tradycyjna, jeśli tego tak bardzo chcesz jak piszesz, to ból nie będzie aż taki straszny :)) mój pierwszy raz był naprawde ok....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
to co z tą błoną? Chłpak mówi że najlepiej najpierw rozdziewiczyć pupę. Jaką pozycję wybrać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro ma doświadczenie to niech Ci nie proponuje pozycji na jeźdzca. Nawet jesli nie mial wczesniej dziewicy. Pozycja misjonarska najlepsza na pierwszy raz. A z tym bólem to różnie. Mnie nie bolało, krwawienia tez nie było. U każdego to wygląda inaczej więc nie sugeruj się drastycznymi opisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhfsogkjkkk
a ile tych kobiet miał? nie boisz się że będzie cię porównywał z nimi, albo że będziesz zirytowana tym że chłopak już wcześniej zaliczał panienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
nie przeszkadza mi to że mój misiek jest doświadczony. Britney a ty którą błonę najpierw rozdziewiczałaś tą w pupie czy pochwie? która bardziej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
a niestety levviatan ma 100% i dobrze radzi, p;ozdrawiam Levviatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
Ja serio pytam! Poduszki nie będę podgładać bo boję się że się pobrudzi a może być wał z kołdry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
cos mi się wydaje, że twoj "Misiek " lubi w pupę, dlatego mówi, Ci o jakieś bzdurnej błonie......nie rób tego, bo to bardziej boli, strać dziewictwo po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj o zabezpieczeniu
To jest ważniejsze niż wybór pozycji :) Poza tym, nie dziwię się, ze chłopak cię namawia, żebyś była na górze, wielu facetów to uwielbia, ale dla dziewicy to nie jest najlepsza pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej a z iloma facetami
spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirto
to jest ta błona w pupie czy nie? I która bardziej boli? Nie dostałam konkretnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirto -> tak jest drastyczny ale to mocno skrócona porada pani Michaliny Wisłockiej z jej książki "Sztuka Kochania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
nie ma żadnej błony w pubie, nawet jakby była, to już dawno by jej nie było, bo chyba codziennie tej twojej pupy do czegość używasz co??? oj wystarczy czasem ruszyć główką :) strać dziewictwo po ludzku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Warzywniaka
ja stracilem dziewictwo w pozycji półzgiętej jak schylałem się po nać pietruszki na dolnym regale, po czym usłyszałem triumfalny rechot naszego ochroniarza mietka przeskakującego kłusem pomiędzy półkami z paluszkami typu sezam, podśpiewującego chyżo któryś ze standartów boba marleya....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×