Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kssksksks

stolik pod laptopa na mikołajki dla chłopaka... dobry pomysł?

Polecane posty

Gość kssksksks

chciałabym swojemu chłopakowi kupić stolik pod laptopa i zastanawiam sie czy to dobry pomysł? Moj facet lubi wieczorami lezec w lozku przed laptopem, lubi tez jesc w lozku :p tylko czy taki stolik nie bedzie niewygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekotka wawelska
to bardzo dobry pomysł, nie musisz się martwić o niewygodę, te stoliki służą właśnie poprawie komfortu korzystania z laptopa w łóżku, dodatkowo można go wykorzystać do podania śniadania do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssksksks
dziękuję Ci za odpowiedź ;) ale czy takie stoliki "trzymają" się łóżka? tzn nie przewracają się? bo z tego co zauważyłam mają cienkie nogi i jak to ma trzymać rownowage? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekotka wawelska
fakt mają cienkie nóżki a część z nich jest nawet składana, ale mają bardzo dobre mocowania. dla pewności można lepiej poszukać modelu, który się nie składa. trzymają się dobrze, ciężar laptopa też w sumie utrzymuje je w miejscu. możesz zobaczyć np ofertę tej firmy http://www.comfortable.pl/stoliki-do-laptopa.html lub też zerknij na rozwiązanie vobisa http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i_akcesoria/podstawki_do_notebooka/100043_mobilny_stolik_do_notebooka.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
bardzo fajny pomysł..oryginalny i praktyczny, także wydaje mi się, że to jest to co faceci lubią najbardziej, a moim zdaniem, skoro to ma być stolik do łóżka, to lepiej kupić ten nieskładany, jest bardziej stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł, sama chcę sobie kupić taki stolik, bardzo praktyczna rzecz, a podobno trzymanie laptopa na kolanach do najzdrowszych nie należy (przynajmniej u mężczyzn). ja mojemu zamówiłam torbę ze świata laptopów, bo już nie mogę patrzeć na jego starą wyświechtaną. w sumie szkoda, że wcześniej o takim stoliczku nie pomyślałam, ale to może być opcja na kolejną okazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssksksks
Dziekuje za odpowiedzi :) kupiłam ten stolik ale drewniany, z wysuwaną szufladką... Dlaczego są niewygodne w użytkowaniu??? Ostatnio też mu kupiłam torbę na laptopa, bardzo się ucieszył bo pracuje z laptopem a stara torba była już nie do użytku (potargana, zamek się nie zamykał) Mój facet często korzysta z laptopa więc chciałam mu kupić coś praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że to bardzo dobry pomysł. Taki stolik ułatwia życie i można sobie na nim spokojnie popracować w łóżku. Należy pamiętać, że laptopa nie można trzymać na kolanach - szczególnie faceci powinni tego unikać. To bardzo niezdrowe (ostatnio ten motyw był nawet poruszany w Na Wspólnej ;P )Myślę, że chłopak będzie bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taki gadżet to zbędny gadżet ale każdy robi po swojemu, niemniej te drewniane stoliczki wydaja się nieco słabiej wypadac w ogólnej ocenie w porównaniu z innymi modelami. Najlepiej takie rzeczy kupować samemu i samemu ocenić ich przydatność oraz ergonomiczność. No i kompletnie nie rozumiem po co tu jakieś szufladki... To nie ma być biurko. No nic, mam nadzieje że chłopak mimo wszystko będzie zadowolony, ale lepiej na przyszłośc podpytać czy cos takiego chciałby dostać żeby się nie okazało że to pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysła naprawdę dobry. Sama właśnie trzymam swój notebook na kolanach i marzy mi się taka podstawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że stolik pod laptopa jest fajnym pomysłem. Sama lubię bardzo rzeczy praktyczne, co będę mogła użytkować na codzień. Fajny widziałam na stronie allinside.pl, po niskiej cenie, do tego można jakiś fajny gadżet dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja inspiracje na prezenty szukam na allinside.pl. Są tam przeróżne ciekawe rzeczy. Szukając prezentu na urodziny chłopaka znalazłam tam słuchawki bezprzewodowe, dla kolegi na urodziny kupiłam śmieszne erotyczne gadżety :D Sprawdź na tej stronie i z pewnością coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×