Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nivis

Urządam mieszkanie - doradźcie jaki kolor?

Polecane posty

Gość Małrycyna
Myśle,że kremowy pasowałby bardziej. Przytulniej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzałam się już dwóch koleżanek, ale one mówią, że brązowy...Ja nie jestem przekonana, bo też wydaje mi się, że kremowy rozjaśni a brąz zleje się z kanapą i nogami od ławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika1234
zdecydowanie kremowy, braz jesli juz to tylko z domieszka kremowego a raczej z jego wiekszoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważm że za dużo kolorów jest
w twoim mieszkaniu i efekt jest taki, że nie ma na czym zawiesić oka... tu czerwień, tam róż, tu jasne drewno, tam ciemne. Nie wiem co to za aplikację przytwierdziłaś do szafy po lewej str. na zdjęciu (mam nadzieję, że to tylko szablon), ale zdejmij/usuń ją, bo nie wygląda to dobrze. Poważnie. Dalej, te różowe/filetowe coś (zasłony?) po lewej str. totalnie gryzie się z czerwoną ścianą po prawej ...i tym czerwonym wielkim "dziwnym" szablonem na szafie. Ostatnia uwaga: pozbądź się tego (nijak nie pasującego do całości) plakatu z nad półki ściennej (wybierz coś bardziej stonowanego). W ogóle to postaraj się wybrać i ograniczyć do max. 4 dominujących kolorów w tym pomieszczeniu i trzymaj się tej zasady. Zbyt duża ilość faktur i barw przytłacza małe powierzchnia (jak to zaprezentowane na zdjęciu). Unikaj ciemnych kolorów, bo one przytłaczają wnętrze. Wybieraj jasne, lekkie z małymi ciemnymi akcentami tu i ówdzie, wówczas dodasz wnętrzu lekkości i optycznie je powiększysz. Dywan jak najbardziej jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga ciemna, meble ciemne, stolik ciemny, kanapa ciemna niech chociaż ten dywanik będzie jasny, tym bardziej, że nie będziesz go intensywnie użytkować, to sie nie wyciapie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga ciemna, meble ciemne, stolik ciemny, kanapa ciemna niech chociaż ten dywanik będzie jasny, tym bardziej, że nie będziesz go intensywnie użytkować, to sie nie wyciapie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywan alladyna
Ja znalazłem coś takiego: http://bit.ly/7uAnYn w tym salonie jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie: ciemny dywan (najlepiej w kolorze zbliżonym do kanapy) i kontrastowy stolik. wygląda bardzo fajnie i myślę, że i u Ciebie właśnie tędy droga. Twój stolik jest chyba na tyle jasny, że będzie kontrastował a w dalszej perspektywie można pomyśleć o zmianie stoliczka, na prosty z jasnego drewna, albo Ikeowkski w kolorze kremowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
A ja bym dała ciemny dywan, a szablony na zrobiłabym białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Firanki- mAkarony powinny być do ziemi i również w białym kolorze, a i zdjęłabym tę półkę i obrazek, powiesiłabym dwie antyramy z szarym motywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie Buenos
jestem po dekorowaniu wnętrz...iii...jedyne co tu do siebie pasuje to kanapa i stół...resztę bym wymieniła...nie musisz tego robić od razu...po jednej rzecz np na miesiąc. zasłony daj kremowe,z tej szafy zciągni to badziewie jak tu ktos wyzej radził,z tej sciany półkę i ten obraz(nie wiem co to jest tez ściągnij...jak dasz kremowe zasłony to moszesz rzucic wtedy ten kremowy dywan...nic nie pasuje do calosci...jesli teraz dasz ten dywan...to bedzie pstrokato jak na odpuscie...w ktoryms koncie postaw jakiegos duzego zielonego kwiatka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbiszcze
Taa, z ciemnum dywanem będzie totalnie jak w norze.. Ona wszystko ma tam ciemne. :o Nie podoba mi się ten pokój. Przytłaczający i ponury.. i ma 10 000 ciemnych kolorów wszystkiego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym wywaliła te
niebieskie kwieciste poszewki na poduszki i zmieniła pokrycie kanapy. Granatowe tapicerki nie są atrakcyjne. To takie późne lata 90te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tym pokoju jest za dużo kolo
kolorów i nie można nic z niczym połączyć. Moim zdaniem nie pasuje dywanani jasny ani ciemny. Najpierw zrób z resztą porządek a potem planuj dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
kupiłabym taki tylko że w czerwonym kolorze. Zwłaszcza że masz tam chyba ścianę w czerwonym kolorze :) Beżowy ładny ale szybko się zabrudzi :) Mam taki w sypialni i wiecznie go piorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy od ciebie jaki kolor lubisz bardziej :) ale skoro masz dylemat, to może powinnaś pomyśleć w sposób praktyczny. Tzn moim zdawaniem powinnaś kupić brązowy dywanik, bo beżowy szybko się brudzi. Sama mam w pokoju jasny dywanik i męczy mnie to jak on wygląda, cały brudny jest;/ Więc nie popełnij mojego błędu kup brązowy dywanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×