Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bellla123

Czy Zrobić juz dzisaij test?????

Polecane posty

Witam . Jutro powinnm dostac @ ale tez czekam na to by jej nie dostac bardzo chce byc w ciazy wspołżylam z moim narzeczonym w dni płodne. wczoraj miałam lekkie pobolewanie w podbrzuszu jak na okres. ale tylko chwile i ustapiło JAK myslicie ???????/czy TO oznacza ze zbliza sie okres?????? czy bedac w ciąży rowniez mogł byc taki bol?????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, motylu nasz niebieski, latoroślo ty nasza... nie wiem skąd takie myśli czy my wiemy czy jesteś w ciąży test kosztuje 12 zł jeżeli Ci to pomoże to kup go jak masz kasę i będziesz wiedzieć za 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz być w ciąży ale
nie musisz. Przy wczesnej ciąży występują bóle podobne do miesiączkowych.Zajrzyj lepiej na antykoncepcję/płodnośc/ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy juz robila i to z 4. i zastanawiam sie czy jest sens robic dzisiaj czy poczekac do jutra skoro sa takie bole podbrzusza. to mowisz ze we wczesnej ciazy sa podobne ale czy akurat w takim momencie kiedy ma wystapic @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
kochana poczekaj do momentu pierwszej miesiączki po stosunku, jeśli dostaniesz to i tak po niej mozesz zrobić test, prawdopodobieństwo jest małe, ale zawsze. czasami ok 3 tygodni ciąża jest widoczna na teście, a czasem po 7 dniach, zalezy jak duży jest ten hormon ciąży powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek obyłam 9,10 listopada. owulacja przypadała 13go wiec mialm dni płodne i przeciez plemniki dlugo przezyc moga wiec stwierdzilam ze jest szansa bym była w ciąży. tak bardzo chcem wiedziec juz dzis...nie moge sie doczekac a raczej nie chce sie doczekac miesiaczki.tylko @ kresek. Nawet jesli bedzie ciaza to były to ok 4 tydzien ale ja nawet nie mam zadnych objawow. MAM chwile zwiatpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
z tymi dniami płodnymi to nie wiadomo, skoro sie starasz o dziecko, to lepiej rownież się kochać i 13,14,15 dnia cyklu, nie tylko 2 dni prze, moim zdaniem szanscie 50%-50%, to idź zrób ten test......bedziesz wiedziała, jeśli wyjdzie nagatywny to zawsze za tydzień możesz powtórzyć. plemnii mogą żyć pare godzić do 72 h i dłuzej ( choć rzadko si.ę to zdarza), ale nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię dzisaij test ale zrobie moze jutro bo nie wiem czy dzis byłby miarodajny.ach chyba nic z tego nie bedzie uuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
uszy do gory :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×