Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka ze szklarskiej

są zalety karty kredytowej???

Polecane posty

Gość janka ze szklarskiej

hej, potrzebuję 10 powodów, dla których warto mieć kartę kredytową. Napiszecie?? Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeden hihi
fajnie sie nia placi bez limitu a pozniej placz bo nie ma czym splacac ... heh nie laduj sie w to ja sie nabralam w pizduuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaleta przedewszystkim jest
to, ze masz dodatkowa kaskę. Ja mam karte kredytową - limit 3 tys. Teraz mam 3 tys długu i nie mam pojecia jak to spłącić !!!!!!!!! Nigdy więcej karty kredytowej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka ze szklarskiej
hehe, ale ja to potrzebuję do pracy :) opracować - zalety karty kredytowej. I mam tylko 4 :( jeszcze 6 potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli chcesz nabic ludzi w but
butelke no wiec laduj , wyciagasz i masz na niej kase , placisz w kazdym prawie sklepie , do niektorych masz nawet ubezpieczenie , placisz w hotelach restauracjach :D wakacje :D ja mam na 4 tys euro hihihi jeszcze 3 do splacenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam pierdolicieee
ja mam 3 karty kredytowe i jestem z nich bardzo zadowolony i bez nich sobie bie wyobrazam normalnego funkcjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo zadowolona a jakies
konkrety? procz tego ze wydajesz a potem zwracasz wiecej?? haahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem zadowolona
nie nosze gotowkai zawsze place karta juz nie pamietam abym mial przy sobie jakis grosz, ale podstawa trzeba umiec korzystac z karty kredytowej i korzystac z niej wedle swoich mozliwosci a nie pozniej plakac ja ogolnie na 3 mam limit oklo 60 tys. i nigdy nie mialam problemow ze splatami tych kart, wydaje tyle ile wydałabym gotówki a i jest wygodna, ajak umiejetnie korzytasz to nie splacasz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj teraz to pieprzysz
w niektorych sklepach nawet bankomatowa jeszcze nie mozna placic a co dopiero krdytowa :D w kiosku? w sklepiku , kebabie tez placisz? kredytowa? patrz bo ci uwierze ahhhahahhaaµza granica nawet nie wszedzie mozna kredytowa placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOŻESZ PŁACIĆ ZA BILETY LOTNICZE PRZEZ INTERNET (czyli sa ok 50zł tańsze, niż w biurze podróży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoam jedną
nie muszę czekać do wypłaty żeby coś kupić, tylko płacę kartą i po wypłacie oddaję. nie wydaję więcej niż mnie stać,dlatego nie mam problemow ze splaceniem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko
jest dla ludzi, ale mądrych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka ze szklarskiej
nie chcę nabić nikogo w butelkę, tylko do szkolenia mi potrzebne do pracy. Teoria czysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka ze szklarskiej
no o tych biletach lotniczych mam :) ale dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z kartyyy
juz prawie wszedzie mozna placic karta i chodze tam gdzie mozna to robic, nie robie zakupow w kioskach, i bardzo madzre tu ktos napisał ze karty kredytowe sa dla ludzi madrych a nie dostanie taka na bidne 3 tys i zaraz poleci do sklepu wyda wszystko a pensji 1000 i potem placz i szoch ze nie ma czym splacic ło matko ludzie jak nie potraficie korzyttac to nie korzytajcie i nie placzcie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×