Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarlinka

marzenie o gwałcie

Polecane posty

Gość sarlinka

Witam, marzy mi się gwałt, ale nie jakiś bardzo brutalny (bez bicia). Chcę, żeby mnie mężczyzna mocno obejmował od tyłu, zachłannie całował w uszy i ostro penetrował używając obelżywych słów. Czy to normalne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarlinka
Gwałt udawany, bo chcę się opierać i uciekać i to mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele kobiet marzy o UDAWANYM
gwłacie ze SWOIM facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak chce
sarlinka doskonale Cie rozumiem sama mam na to ochote ale wlasnie z lekkimi klapsami do tego i nawet po buzce chcialabym dostac ale nie wiem jak o tym powiedziec partnerowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarlinka
Mój mąż twierdzi, że jestem zboczona :/ A ja myślałam, że faceci są bardziej bezpruderyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pewnie...klaps, po buźce by sie chciało. A najlepiej to uwiecznijcie to ukrytą kamerom i nagrajcie brutalne odgłosy zgwałcenia. Później bezproblemowy rozwód a i przypuszczam że w obliczu zaprezentowanych argumentów facet raczej nie będzie oponował żeby wyrzygac grubszą kase żebyście milczały. Kombinujcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nie masz pojęcia co to jest gwałt... Ja zostałam zgwałcona przez swojego faceta i wiesz co? Żadnej kobiecie tego nie życzę. Aż sie przeraziłam jak przeczytalam co Ty wypisujesz. A to o czym mówisz to ostry sex bardzo ostry a gwałt to najgorsze poniżenie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet marzy o czymś takim ale większość wstydzi się bo żyjemy w społeczeństwie, które ma o sobie mniemanie jako o strażnikach moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet spodlaski
wiecie jaka jest różnica pomiędzy ostrym seksem a gwałtem? - Gwałt to ostry seks- z tym że kobieta nie wiedziała, że go będzie uprawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry seks to ostry seks, a gwałt to zmuszanie do czynności seksualnych wbrew woli a nie udawanie że się tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyyynkkaaa
no nalezy zrozumiec, ze gwalt NIGDY nie bedzie gwaltem prawdziwym, jesli kobieta go chce, tak jak autorka. To ZAWSZE bedzie bardziej lub mniej ostry sex, i oczywiscie mozna sobie udawac, ze sie nie chce, bla, bla, bla, takie gierki. Ale gwalt ma miejsce tylko wtedy, gdy kobieta tego NAPRAWDE nie chce. I wtedy nikomu nie zycze, jak wspomniala osoba wyzej - to najgorsze ponizenie kobiety. Wiec nie mozna mowic, ze "chce sie gwaltu". To zwykly oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaaaa
ja z którąś z was mogę coś takiego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są gorsze rzeczy od gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna też może być zgwałcony też przez kobietę np gdy ona uderzyła go w głowę on stracił przytomność związała go ramiączkami od stanika i włożyła kij do pupy lub sparaliżowała paralizatorem, ta kobieta mogła się obronić , mogła go uderzyć w jaja, gwałt to nie poniżenie ofiary to to nie jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmówiłem
BAAAAARDZO pomocny ten "automat" cenzorski! Poharatał mi linka. Ale to drobiazg. Kto się uprze, ten odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też o tym marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy gwałcie facet nie myślał by o twoich potrzebach... coś ci się roi w tym twoim małym móżdżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyłam mówiąc o tym marzeniu chłopakowi. Gdy nadarzyła się okazja zorganizował dwóch kolegów podczas wakacji. Chłopaka niby pobili a mnie po ciemku w pokoju zerzneli a jako trzeci rżnał mnie mój chłopak którego nie poznałam bo leżałam na brzuchu i było ciemno. Nigdy więcej nie chciałam mieć takich doznań. Rano mieliśmy normalny seks grupowy który jak chciał mógł mnie brać to jest lepsze od gwałtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miewam takie fantazje. Tyle, że z mężem w roli głównej. Myślałam, żeby mu o tym powiedzieć ale chyba nie ma sensu bo nie potrafiłabym się utrzymać w roli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki seks należy przemyśleć. Polecam seks z udziałem męża gdzie kilku chłopaków zadawala się i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię i praktykuję, ale taki udawany. Choć też dość ostry, nie jakieś szarpanie za włosy i klapsiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×