Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Zakladam z mamą zaklad krawiecki będę robił poprawki krawieckie i takie tam ...

Polecane posty

Gość KAFFFFFFFA
Miłoszku kiedy ja Cię nie słyszałam Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie ostatnie pomyślałem że naprawdę tyle ludzi kupuje spodnie czasami są za długie i trzeba skrucić albo inne ubrania poprawić zresztą nie słyszalem jak do tej pory by jakiś zaklad krawiecki zplajtował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy tu gdzie mieszkam to nie ale nie daleko jest Lębork , Cewice , Rybki, Lebunia i td myślę że nie będzie źle. Trochę ludzi i w ogóle myslę że to jest dobry pomysł na zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/crazy2010
rodzinna firma to dobra rzecz o ile nie ma kłótni o podział dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakna Miłosza
🖐️ Miłosz!! a wiersze jeszcze piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się z mamą dogadujemy zresztą i tak razem mieszkamy i wszystko na życie wspulnie by szło. Tu ciężko z pracą kiedyś trochę w zieleni ale to tylko latem robilem a tak to tylko z ma my renty na nogi żyjemy. czs wziaść sprawy w własne ręce i coś zmienić a to szycie to super pomysł dość orginalny bo w Maszewie nie ma czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tylko jest kwestia czy ludziom z innych miast, miejscowości, będzie się opłacało wozić ciuchy tylko do podcięcia czy przerobienia. Ja mieszkam w dużym mieście, kiedyś takich pkt było dużo, teraz zostało tylko kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydale że będzie się opłacać ja z mamą jak jadę do cioci do Lubartowa na Lubelszczyźnie to zawsze kożystaliśmy z poprawek krawieckich u takiej pani krawcowej teraz już od dwuch lat nie kożystamy bo sami popawiamy i przerabiamy . Najgorsze jest to że firmę trzeba zarejestrować i potem coś tam placić bo się przyczepią ci z policli i z użędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jartt
W salonie poprawek krawieckich w Warszawie (Sowińskiego 53a) zajmują się profesjonalnym dopasowaniem oraz naprawą odzieży. Zawsze tam chodzę i wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Panie zawsze są miłe i nie trzeba sprawdzać, bo zawsze jest idealnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×