Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diable

Urządzanie mieszkanka

Polecane posty

Gość diable

Witam, Chciałabym się z Wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Właśnie jestem na etapie wprowadzania się na ^swoje^ i urządzania mieszkanka (małe ale własne). Kafelki w łazience położone, kuchnia powoli nabiera kształtu. Problem pojawił się przy aranżacji pokoju. Nie chciałam żadnych mebli z dużych sieci. Chciałam mieć coś oryginalnego, we własnym stylu. Tak żebym czuła, że to moje mieszkanie. Zaczęły się problemy. Zjeździłam Warszawę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu sklepów meblowych. Niestety w większości z nich wszystko było ^katalogowe^ w bardzo wysokich cenach. I zawsze okazywało się, że coś jest za duże i nie ma możliwości zamówienia na wymiar. Któregoś dnia, zupełnie przypadkiem, trafiłam do sklepu Koziorożec na Jana Pawła II 68. Sklep tzw mydło i powidło, czyli wszystko czego potrzeba do wyposażenia wnętrza. Jednak nie to było najważniejsze- ale meble z możliwością zrobienia na wymiar, w wymarzonym kolorze, kształcie (co dusza zapragnie). Obsługa poinformowała mnie, że wystarczy przynieść szkic z wymiarami a oni zajmą się resztą. Ceny przystępne, zwłaszcza że wszystko jest wykonane w 100% z drewna i służy na lata. Do tego dowożą do klienta. W końcu mam swój pokój taki jaki chciałam. W ramach kontrastu nabyłam też kilka rzeczy z Indonezji (również tam do nabycia). Kuchnie zaopatrzyłam w zestaw garnków oraz komplety talerzy, kubków. A, łóżko do sypialni również. Dlaczego o tym wszystkim piszę. Cóż niestety ale nie ma takich sklepów w Warszawie. W większości podobnych odstraszają mnie ceny. W tzw sieciówkach odstrasza mnie jakość. Tutaj mam i jedno i drugie, wysoką jakość (z gwarancją) i dobrą cenę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jBT3qyoi6nfSJ3P8MuuYuX2E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×