Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to teraz ja

kto na czerwiec 2010? wpisywać się !

Polecane posty

Gość no to teraz ja

jak dlugo juz planujecie slub? na jakim etapie przygotowan jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkat
zgłaszam się i ja... ślub planujemy od lipca 2009...sala, fotograf, kamerzysta, wstępna rozmowa z księdzem, nauki to już załatwione...zaczęłam poszukiwania sukni - wczoraj pierwsza wizyta w salonie ;)...i zabieramy się za robienie zaproszeń bo będziemy je robić własnoręcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lipiec, data w kościele zarezerwowana lokal na obiad też, zaproszenia zaprojektowałam sobie sama i tyle. Mamy 2 zaprzyjaźnionych fotografów i tyle. Reszta po nowym roku teraz priorytetem jest kupno domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonika
jaki koszt poniesiecie wykonując własnoreczne zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę ciężko mi powiedzieć dokładnie, bo czekam na papier, jaki zamówiłam póki nie wiem ile zapłacę za papier to ciężko mi oszacować ile to wyniesie. Ale poligrafia to nasze źródło utrzymania ( wizytówki, ulotki, katalogi itp.), więc zapłacę tyle co za materiał i druk ale po cenach agencyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_biegana
www.wesele-impreza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkat
koszt będzie zdecydowanie mniejszy niż kupienie gotowych zaproszeń... w naszym przypadku ograniczy się jedynie do kosztu zakupu papieru i kopert i tak jak się wstępnie rozglądałam nie powinno to być więcej niż 100 zł przy ok.150 zaproszeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
ciesze sie bardzo ze jednak temat wywolal zainteresowanie ;) my planujemy nasz slub na czerwiec od listopada tego roku (!) i juz prawie wszystko zalatwione :) mielismy szczescie poczawszy od daty slubu,godziny po lokal i reszte. naprawde trafily nam sie najlepsze w moim odczuciu oferty ,a przeciez tak pozno! ;) nasz przypadek obala stereotyp, ze slub nalezy rezerwowac min. 2 lata wczesniej, zeby spokojnie wszystko co lepsze znalezc o dopasowac.a dodam, ze mieszkamy w duzym miescie.Suknia juz wstepnie wybrana, teraz szukam potwierdzenia w wyborze , chodzac po innych salonach i przymierajac co sie da.no i zaproszenia...tu zaczynaja sie wielkie poszukiwania... :/ na razie nic mi szczegolnie do gustu nie przypadlo,mam nadzieje, ze targi w tej kwestii mi pomoga.My raczej nie planujemy sami wykonywac, z racji braku czasu.zaproszeni kupimy, a byc moze winietki sami zrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na czerwiec 2010
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...tez...na ..czerwiec
ja tez czerwiec...26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojska panna
26 czerwiec 2010 a planujemy od X 2009 mamy juz sale zespół Kościól i rozmowe z ksiedzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpen Gold
Ja również 26 czerwiec:) wszystko zaklepane (kościól,sala,kamerzysta,fotograf).Jedyne co to jeszcze sukni nie mierzylam.Na styczen to sobie odłożyłam.Mam nadzieje że nie za późno...A zaczęłam planować na poczatku lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co dziewczyny jesteście strasznie wytrwałe. Ja nie miałabym cierpliwości planować wszystkiego z dwuletnim wyprzedzenie. Ale fakt faktem my nie robimy wesela (bo nie chcemy). A z racji tego, że mamy agencje reklamowa mamy trochę łatwiej (zaproszenia podziękowania itp.). Np. nie zapłacimy wiele za fotografa (mamy 2 fotografów współpracownicy), bo ze zdjęć szykujemy kalendarz z naszymi fotkami, gdzie będę kontakt do fotografów, więc mają darmową reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomalopolska
Jeżeli szukacie fotografa na 24 kwietnia 2010 lub 10 kwietnia 2010 to mam te terminy obecnie wolne. 5 czerwca 2010 też wolny :-)) zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.bednarczykpolska.strefa.pl działam na terenie małopolski i śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem Milena ślub biore 05.06.2010. 05.12.08 zamawiałam sale weselna ale teraz ja zmieniłam na tansza. mam juz ksiedza, suknia od listopada juz wisi w domku:)http://www.garnek.pl/wodnik co o niej sądzicie. ? fotograf i kamerzysta tez juz sa aaa i obraczki mamy i wodke i wino:):):):) i zespoł również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
mamy wolne wolne terminy na czerwiec (zajęty 26.06) www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×