Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siuneczka

jaka temperatura w pochwie podczas ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Hej, jestem 5 dzień po spodziewanej miesiączce, temperatura w pochwie z rana 37,3 czy to może być ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2621
Dziewczyny co myslicie ,czy to może być ciaza ?od paru let przyjmuje luteline(mam niedomoge lutealna)moj wynik zawsze to0,700-0,900 az do tego cyklu odbieram wynik 12odrazu zrobilam test (25dzien cyklu)negatywny ,27bylam u giekologa po bafaniu powiedzial ze miesiaczka na pewno bedzie bo jest torbiel krwiotoczna cialka zoltego . Do rzeczy dzisiaj mam 33dzien cyklu miesiaczki dalej brak ,temperatura mierzona w pochwie 37,20 ..co o tym myslicie mozliwe ze ginekolog nie widzial nic bo bylo za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny jak to jest jak sie ma miesiaczke co 27 dni a w 24 dniu cyklu jest temperatura 37,5 co to moze znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny jak się ma co 27 dni miesiaczke i 24 dniu cyklu ma sie temperature 37,5 c co to moze znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania

Cześć moja temperatura w pochwie wynosi 37,14 co to oznacza? Ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiączka

Czesc mam pytanie spuznia mi sie miesiączka 11dni i mam śluz brzozowy nie wiem co to może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
Przed chwilą, Gość Miesiączka napisał:

Czesc mam pytanie spuznia mi sie miesiączka 11dni i mam śluz brązowy  nie wiem co to może być ciąża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×