Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapracowana z wrocławia

Domówka, a jedzenie

Polecane posty

Gość pik pak puk
jak sie nie ma czasu zrobic salatki to chyba sie nie siedzi na kafe, prawda? co innego gdyby problemem byly pieniadze (co zrozumiale) ale nie 'nie mam czasu zrobic kanapek ale spedze godzi9ne czekajac na odpowiedzi na kafeterii'. u mnie bywa roznie. zalezy kto robi, ile osob ma byc, czy jest czas itd. czasem stawiamy na salatki i kanapki, czasami tylko rzeczy z paczki ,czyli wlasnie jakies ciasteczka czy chipsy i jesli ktos jest glodny to np zamawiamy pizze. skladamy sie wiec nie ma obciazania jednej osoby, poza tym przyjezdza cieple wiec pijemy majac cos na zoladku. wieksze imprezy typu sylwester sa skladkowe - przekaski kupujemy za wpsolna kase a dodatkowo co fajniejszego kazdy przynosi od siebie - a to salatka, a to jakies koreczki a to cos tam innego. zalezy od mozliwosci i zdolnosci osob. ja czasem robie na slodko lub na cieplo zeby miec co przekasic a zeby nie bylo mrozone. imprezy okazjonalne typu np moje urodziny czy jakas inna okazja ktora jest powodem do swietowania - wtedy ja przygotowuje bo to ja zapraszam. ale zwykla impreza bez wiekszego powodu? tzn tak zeby sie spiotkac i pogadac? ja bym sie nie czula urazona gdyby mnie ktos poczestowal gotowymi przekaskami bez bawienia sie w przysmaki. moze dlatego, ze wiem ze teraz malo kto ma czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pak puk
ewentualnie wspolne gotowanie co tez bywa fajne. wciagnac pare osob do kuchni i kazac siekac ogoreczki, klasc pomidorki itd. przynajmniej nie posiwecasz swojego czasu na godzinne szykowanie przekasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigis
albo kupic gotowce... chińczyk, burger king, a moze pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUhhaa...
Ale co by nie mówić, to i tak na imprezie muszą być wszelakie sałatki rybne i śledzie, najlepiej z Neptuna:):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkkjjhjkkj
Kup bułkę, pokrój, wędliny i sery na półmisek, masło, i voila Na ciepło - zupa z proszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dziewczyyyynka123
Dobrze, ze tym sie przejmujesz to swiadczy o tobie i tym ze chcesz sie pokazac z jak najlepszej strony. poszukaj w necie przepisow na jakies fajne, ale nie drogie i nie wymagajace zachodu dania. napewno znajdziesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynaska
nie przejmuj się jedzeniem, najwazniejszy jest alkohol, skomponuj fajne i nietuzinkowe drinki na bazie żubróki a goscie beda zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×