Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Może za miłe igraszki ;) Póki co w sferze wyobraźni. Panno M. - pewnie cenzurują podobne, bo kiedyś ktoś w ten sposób ktoś omijał cenzurę. Ale jest sposób na ominięcie wszelkiej cenzury kafeteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
to moze za przyszly rok ,aby okazal sie dla nas lepszy niz wszystkie inne,abysy odnalezli w sobie slie i nadzieje na walke o lepsza przyszlosc dla nas samych ,no i..szczescia i farta ,aby nam sprzyjaly w zyciu,bo na pewne sprawy nie mamy wplywu i aby to on nas ratowal wtedy i sprawial ,abysmy bylo wiecej tych szczesliwych dni niz smutnych ,a najlepiej tych smutnych wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo - możemy się spotkać na stażu, ale ja wolę wpaść w odwiedziny niż wpaść w jakąś dziurę w jezdni z której musieli by mnie wyciągać, a Ty składać mnie w całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątkowo, to jest jak? Będziemy. A gdzie niby mamy się podziać? Teraz przecież do parku się nie wybierzemy, bo sobie można nos odmrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bedzie pięknie...
Pożegnam się z Wami z żalem, lecz cóż.. vis maior...może jutro zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
no ja to chyba was opuszcze,bo mnie spanie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vis maior - uuu, prawniczka :P No chyba, że wojskowa - majorowa. Z żalem macham A właśnie miałem filmik też wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty panno M. uciekasz? To chyba będę monologował teraz . Parafrazując Woodego w wypowiedzi o seksie - "Różnica pomiędzy rozmawianiem (ze sobą) i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
no dobrej nocy "jeszcze..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bedzie pięknie...
Nie ten trop:) podobnie jak T.D. mam coś z medyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc odchodzącym. Z medyka masz coś? Przyznaj się, co mu wykroiłaś? Mam nadzieję, że nie to, co Mikołajowi miało rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
not. nie martw sie -dama powinna niedlugo powrocic -o ile dotrzyma slowa -to sobie porandkujecie w te piekna,grudniowa ,biala noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bedzie pięknie...
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
ale ,z tego co nam wiadomo,dama jest zwolenniczka wirtualnych i cyber-rzeczy..bo nie wiem co ona tam dokladnie preferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
ta..namiastka rzeczywistosci,ale lepsze to niz... ja ide spac ,zostaja mi poki co sny...i tez niewiadomo co sie przysni i czy to co by sie chcialo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
zaraz ,zaraz..ja go nie obejrzalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
oj tak;) chce aby mi sie przysnily takie rzeczy.. dobrej nocy wam zycze kazdemu z osobna i milej "pogawsdki'wam obojgu.. jutro zajrze,wiec grzecznie mi tu prosze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjthmr
oj tak;) chce aby mi sie przysnily takie rzeczy.. dobrej nocy wam zycze kazdemu z osobna i milej "pogawsdki'wam obojgu.. jutro zajrze,wiec grzecznie mi tu prosze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×