Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Po prostu głaskać. A jaki kolor, z ciekawości? Teraz ja całuję Cię w usta i jadę niżej i niżej. Jest co raz cieplej, co raz bardziej gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabłąąąąk
Sorry, że piszę o tym w detalach (może to was zniesmaczyć) ale czuję, że muszę to zrzucić z wątroby bo oszaleję. Ostatnio związałem się z fantastyczną laską, a pewnego dnia przyszedł dzień, w którym miałem poznać jej rodziców. Okazją był niedzielny obiad więc sprawa wydawała mi się bardzo poważna. Obiad poszedł wmiarę sprawnie i udało mi się nawet nawiązać relację z jej starymi ale koszmar zaczął się wtedy gdy musiałem.. iść do łazienki, zrzucić ten cały posiłek . Po powrocie z łazienki udałem się do salonu. Gdy tak sobie gadaliśmy, matka dziewczyna nagle przerwała: "A co to leży na ziemi? Wygląda jak kupa." Aż mi serce stanęło gdy to zobaczyłem. Bo ostatnio mam jakieś problemy z kupą, tzn. zamiast być jednorodna robię takie "bobki" i mam lekkie zatwardzenie. Uznałem więc, że musi to być mój bobek, choć nie miałem pojęcia skąd tam się wziął (proszę się nie śmiać). Wszyscy zaczęli się przyglądać uważnie tej kupie oceniając chyba na odeległość czy to rzeczywiście kupa. Zacząłem wtedy czuć się bardzo gorąco i ogarnął mnie strach, że wyjdzie na jaw, że ma to ze mną coś wspólnego bo się cały czerwienię. Na szczęście dość szybko zareagowałem i powiedziałem, że to musiał zrobić ich pies. Rodzinka mi przytaknęła i cała sprawa straciła znaczenie. Jej stary wyciągnął potem szufelkę i zaczął sprzątać moją kupę - czułem się niesamowicie skompromitowany. Prawdziwy koszmar zaczął się jednak gdy zacząłem się zbierać do domu. Gdy zakładałem buty z jednej nogawki wyleciała mi druga kulka kupy - dziewczyna od razu to zobaczyła i zrobiła taką minę jaką w życiu nie widziałem. Byłem tak przerażony, że bez myślenia od razu wyskoczyłem z domu i zacząłem biec przed siebie jakby zależało od tego moje życie. Biegłem chyba z kilometr aż musiałem stanąć by złapać oddech. Wstyd i strach jaki czułem był wtedy nie do opisania. Nie wiem jak to się wszystko stało. Zawsze podcieram się na stojąco więc wtedy musiało coś odpaść do nogawek.. Byłem roztrzęsiony ale pomyślałem, że może spróbuję się jakoś wytłumaczyć dziewczynie i choć trochę uratować swoją godność. Chciałem to zrobić przez internet ale gdy zalogowałem się na gadu-gadu zobaczyłem, że dziewczyna jest już "ex" bo postawiła mi blokadę na gadu-gadu. Ale czuję, że najgorsze przede mną. Ona chodzi do tej samej szkoły co ja, a od kilku dni jak widzą mnie jej znajomi to mówią mi "Cześć bobek" i wpadają w śmiech. Nie wiem jak się jeszcze nikt z mojej klasy się nie dowiedział - ale to pewnie wypłynie po świętach i wtedy będę musiał chyba zmienić szkołę. Co mam zrobić? Czy mogę jakoś zabawnie wybrnąć z tej sytuacji? Już się trochę pogodziłem z tą sytuacją ale lubię tą szkołę i nie chciałbym musieć ją zmieniać na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrales juz zycie a teraz wont z naszego topiku,czego tu chcial ,niech nie zasmieca ,nie potrzebujemy tu zadnych odchylencow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz przesrane ...
bobek ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje not. -nie potrzebnie wdaje sie w jakies jalowe dyskusje,mamy tu powazniejsze tematy;) jeszcze nie :( wpadlam tylko na chwile sie zrelasksowac ,ale widze marnie tu cosik..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kafe zrobiła nam bezpieczny seks. Taka forma kafeteryjnej antykoncepcji "szklanka wody zamiast" - "zawiecha kafe zamiast". A pewnie później jak będziemy mogli, to też będzie wisieć :( Całusy w policzek. I nie tylko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będzie. Głaszczę Twoje piersi przez materiał ubrania. Może coś na ochłodę? Kostka lodu topi się w mojej dłoni. Chłodna woda płynie po szyi, dekolcie, między piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz Yedi....
.......................😍 ......................🌻 ..................🌻 🌻 ..............🌻 🌻 🌻 ..........🌻 🌻 🌻 🌻 .......🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ...🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ......................😍 ......................😍 ......................😍 ...........NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz Yedi....
TO WIATR WIEJE Z PRAWEJ ( HURAGAN UCZUĆ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×