Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Zdecydowanie później, tak że mam jeszcze czas. Tylko zaraz skoczę na krótką randkę z maszynką, co by rodziny nie straszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno smaczna rybka. Tylko Ty znów siebie nie doceniasz. Ja niestety muszę się zbierać. Ale pamiętaj, że duszkiem zabieram Cię ze sobą i podzielimy się opłatkiem. Pamiętaj, że jestem z Tobą. I z Mruczkiem, czy jak mu tam. Aż nam się będą wąsy trzęsły od tej rybki (tzn. jemu bo ja wąsów nie posiadam :P) Przytulanki świąteczne Damo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D Obyś miło spędził ten czas ;) Kotek nazywa się Szaruś :P Ale Mruczek też ładnie :) Tulę .. i nie tylko świątecznie.. Dziękuję za towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz Yedi....
Padme Wszystkiego....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam damo w ten wigilijny wieczor; ;) wpadlam poniewaz o was pamieyam a powiem ci ze u mnie juz po wigilii.ale spodziewalam sie bardziej rodzinnego nastroju,jednak z roku na rok swieta sa mniej swiateczne,nie czuc tej atmosfery..;( i tak zatesknilam sobie za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Damo ponownie. Cześć Panno. U mnie podobnie jak u panny. Ale chyba za bardzo marudzimy, czyż nie? Od nadmiaru głowa "gupieje" ;) Przytulam Damę i mruczę jak Szaruś. Czułaś, że jestem obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×