Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Gość trzecia czarownica
wiem Damo, dlatego z tym walczę. bo naprawdę chcę z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcac, nie chcac... kazdy zdradza. Nie chce Cie dolowac, ale jak nie Ty, to On. Jak nie Kasia, to Bartek :D Nie ma czegos takiego jak wiernosc. Moze na poczatku znajomosci.. do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
Damo masz rację, jestem sfrustrowana. czy został zraniony...chyba nie.on miał jakiegoś pecha do związków,zawsze albo na odległość,albo po krótkim czasie dziewczyna wyjeżdżała za granicę,albo on..nigdy z żadną ne stworzył nic stałego,dłuższego. Co do zdradzania-ja wierzę (może i naiwnie) w to,że my nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
w coś trzeba wierzyć. ale przeraża mnie temat "co najbardziej przykrego powiedział ci twoj facet" czy jakoś tak..jak to czytam, to nie wierzę że kobiety mogą pozwalać sobie na coś takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytalam ten temat... do polowy, bo dalej nie moglam :D Ja nie wierze, ze sa na tym swiecie tacy palanci ! Jak mozna powiedziec takie rzeczy na kobiete ??? W glowie sie nie miesci... nie wiem jak Ty, ale ja juz po pierwszym takim incydencie zerwalabym wszelki kontakt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze leciec... 🖐️ 🌼 👄 I jak juz bedziecie w zwiazkach, to bierzcie przyklad z Barbary i Lucjana z M jak milosc.. mimo wieku.. kochaja sie :D (pominmy, ze Barbara miala dziecko z innym i ciagle sie kloca) :P Czarowniczko trzymaj sie i postaraj sie zapomniec. Doceniaj wszystko, co dla Ciebie robi :) (jeju.. pisze jak nawiedzona :D) Dobra, dobra .. juz spadam 🖐️ P.S. Wbrew pozorom w tej wypowiedzi nie bylo ironi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
ja też...miłość miłością,ale ja wychodzę z założenia,że przede wszystkim to musi być miłość wzajemna,a nie ślepe uwielbienie kogos,kto traktuje cię jak szmate :o i wierzę,że są tacy palanci na świecie,bo moja koleżanka ma takiego faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
Damo moja wypowiedź była oczywiscie a propos Twojej wcześniejszej. niestety m jak miłość nie oglądam,więc nie wiem o co chodzi :p dziękuję Ci Damo za wsparcie :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie seks bez miłości w ogóle nie interesuje, za to z miłością bardzo :-P , więc nie wiem Damo, jak to zrobić... tęsknię za kimś bliskim, za przyjacielem w połączeniu z czułością i co za tym idzie, jak dla mnie, z dużą dawką seksu. he he he. ale bez tej przyjaźni i więzi to nie myślę o seksie, nie kręci mnie, prawie go nie potrzebuję wcale. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ciekawa dyskusja znow rozgorzala.. ja dolączam sie do tych ,co nie uznaja seksu bez zobowiazan a moge sie w tym temacie wypowiedziec,poniewaz dane mi bylo doswiadczyc tego niezbyt szlachetnego zjawiska...owszem-rozumiem ,ze jesli ktos ma silne potrzeby seksualne ,a brak partnera,to szuka alternatywy i to mu wystarcza,natomiast dla mnie osobiscie potrzeby duchowe i metafizyczne sa priorytetowe. Czym jest chwilowe zaspokojenie swojej ządzy "za pomoca" seks-frienda( juz nawet brzmi dziwnie),w obliczu bliskosci i szczescia jakie daja chwile spedzone z ukochana osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..swiadomosc ,ze mozemy sie przytulic potem,czuc bliskosc caly czas..przeciez bliskosc jest wspaniala a jesli jestes tylko "frendem" to nie jestes nr jeden,zawsze np po seksie moze wypasc jakas wazna sprawa i co-bedzie Ci milo jak Cie zostawi ten przyjaciel ,bo juz mu posluzylas do zaspokojenia i ...najwazniejsze osiagniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o to chodzi.. Umawiasz sie z nim tylko na seks... ewentualnie to, co robia koledzy... spacer, herbata, kino itd. Jako ze nie zamierzam miec kogos na stale, to musze znalezc sposob :D Bez seksu dlugo nie pociagne :P Nie jest to dla kazdego i wiem o tym ;) Do niczego nie namawiam... jesli wolicie zaczekac na ''tego jedynego/ta jedyna'', to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ze nie o to mi chodzi :D Na kafe ... bedzie trudno :P 80 % stanowia Matki Polki, ktore potrafia tylko nawijac o kupkach i kaszkach, 18 % ludzie bez zadnego wyksztalcenia i pasji, 2 %, do ktorych nalezymy stanowia ludzie z prawdziwymi problemami, fajni, zabawni, inteligentni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosche , ..starczy na dzisia tego kursantstwa... trzecia... wydawało mi się , że jest gorzej , ale z tego co piszesz dalej, chyba nie jest tak żle , a nawet jest dobrze ... :) TD brak mi po prostu słów... , ale nie będę opierniczał :d Padme....😘.... kup melatoninkę i tranik plizzzzzz.. powinnaś .... dobrze się śpi po tym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję :P Dziękuję :P Chyba jednak nie liczę się do tej licznej grupy. Muszę dopisać sobie "przegrałem życie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No komedia, tym bardziej romantyczna to nie jest. Mi się bardziej kojarzy, w połączeniu z tym takim początkiem filmu w stylu "z kamerą w mieście" i zachwytem zwykłymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×