Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

damo-masz adoratora :D a widzisz-i do Ciebie szcescie sie usmiechnelo :P ja tez -chyba-mam takie przeczucie,ze nie moge byc chora,przeciez ja musze zyc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie... Chcesz mnie przeleciec ? :o :o : :( :o :o :o spać tylko :P :) :) o czym myślałaś :o :o opisz proszę 🌻 Panno jestes zdrowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie przeszkadzam..;) brunet-to Ty musisz uwazac na dame...ona ma temperament...nie wiem czy bys podolal...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno 🌻 ;) ja bym CI pomógł ale Ty nie Będziesz chciała :o :( gdzie masz raka? Damo ale opisz dokładnie co miałaś na myśli :P ;) jakie "przelecieć"? co to znaczy? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee :O podrywacz :O wszedzie weszy okazje :P ja na to nie ide,jesli chodzi o Dame -proboj.. (Damo przepraszam , ze Cie napisalam z malej litery,to nie bylo celowe) dobranoc Damo, Not i inni 😘 wiesz Brunet-gdyby to naprawde bylo skuteczne ,to co mi tam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz Tu Leja
wpadnie i przegoni towarzycho :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani,zostaje z Wami :):) lekarz na usg(tylko nie wiem czy sie zna ,bo jest hirurgiem :O) stwierdzil ,ze nic zlego nie widzi,nawet ,zeby byly bardzo powiekszone...chociaz widac je gollym okiem ,ale powiedzial,ze taka moja uroda ,bo jestem bardzo szczupla... Damo i tu do Ciebie kieruje pytanie,bo to poniekad Twoja "branza"-czy to mozliwe?? ze moga byc widoczne? nie chce chodzic z takimi koralikami na szyi..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. - to wspaniale !!! :) 🌼 Tak też myślałam ;) Powiedz tylko, czy masz powiększone węzły chłonne tylko na szyji, czy jeszcze gdzieś ? I czy chorujesz na jakieś przewlekłe choroby, infekcje ? Jesli bedzie podejrzenie infekcji, to lekarz przepisze Ci antybiotyk... jak dalej będą widoczne, to możesz mieć pobrany węzeł do badania. Nie masz się co obawiać... najgorsze jest wykluczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra! Super! Ja wiedziałem, że tak będzie! Ja wiedziałem! Yhy yhy yhy. A teraz Panno dostaniesz ostrego klapsa za sianie defetyzmu, już prawie pisanie testamentu i tak dalej. Szykuj no tu pupcię :P I pora zabrać się za to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo-jeszcze pod pacha jest wyczuwalna mala gulka ale ten co robil usg stwierdzil,ze powiekszone nie sa ,ze to naturalna wielkosc ,niegrozna..,ale te na szyi sa wieksze niz 2,5 cm jeszcze musze zrobic morfologie z rozmazem hmm-przewlekle schorzenia-alergia,a co za tym idzie katar prawie caly rok-czy to moze miec znaczenie no..i zab do wyleczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not- tak mi glupio:O i niestety to nie pierwszy taki moj "wybryk" ,ale ja juz jestem taka panikara.. i tak o konca nie wierze ,ze tak ma byc :P no dobra-dawajcie te klapsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don't worry....be happy.... uuu..uu.uuuuu.uuuuuuu.uu.u.uuu.....u..u.uuu.u.....:). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zamiast klapsów pogłaszczemy. Niepotrzebnie Ci głupio. Skoro Cię to przerażało, dobrze, że śmiało pisałaś. A co do szczęścia. Skoro tak wyszło. Może mocno naciągane, ale co tam - dostałaś nowe życie, to dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia. Nie zapomnij o tym. Wyssany - uuuuu uuuuu be happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×