Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Super Panno. :) W sumie to się nie spinałem. Tak się zastanawiałem czy coś może powiedzieć czy nie. I jakoś zrezygnowałem. Ale ostatnio w Oławie sobie chwilę pogadałem z takim wariatem jak ja, co też pstrykał w nocy. No ale w takich sytuacjach to nie mam tematów "zagadać czy nie zagadać' ;) No chyba, żeby to znów była taka "wariatka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba mamy podobnie Not,ja tez nie mam problemow z ogolnym nawiazywaniem kontaktow,ale jesli kontakty te dotycza plci przeciwnej ,a zwlaszcza relacji typowo flirtowych to juz zaczynaja sie schody...baaaaaaaaaaardzo strome:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie retoryczne, kiedy przestaniecie smęcić? :P To że jesteśmy samotni to dla tego że tak nam dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crow - chętnie Ci pomogę i poinformuję, kiedy przestaniemy smęcić. Dokładnie 3 sekundy po tym, gdy przestaniesz czytać ;) Panno - oj strooome. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym Wy tu rozmawiacie ? :D Panna M. może poczuć się nieswojo, bo przecież jestem tu jeszcze ja :P Chyba, że mam Was zostawić samych ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam od razu nieswojo ..;) no-nie przypominam sobie :P ale........ skoro niewidzialne ,to nie trzeba bedzie zdejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×