Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita199

Wstydze się pierwszego razu!

Polecane posty

Nawet się nie boję tego bólu, bo wiem, że minie ale co zrobić z wstydem? Jestem z moim chłopakiem już jakiś czas i to właśnie ten którego sobie wymarzyłam. Bardzo go pragnę i chciałabym go wreszcie zaspokoić, ale ja sie tak strasznie wstydze! Nawet jak sie miziamy daje mu podotykać tylko piersi, ale jak schodzi niżej to odrazu robie z siebe buraka :PP a co dopiero mówić o kochaniu się? Chciałabym dowiedziec się czy ktoś z was też się wstydził pzed swoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat ma 19, razem jesteśmy prawie pół roku. Sugerujesz że wstyd wynika z tego, że go nie kocham? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie czas
zrobisz to kiedy bedziesz gotowa nie daj sie naciskac jestes piekna kobieta uwierz w to i dpolki mu nie powiesz ze tutaj masz pieprzyk, a tutaj tluszczyk nie bedzie wiedzial oni nas ubustwiaja i na prawde nie widza tych detali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Odbytnica
a może to zwykły pasztet, skąd teza, że piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem. Oznajmiłam mu, że potrzebuje troche czasu i on to rozumie, ale seks to część związku i ta bliskość jest potrzebna, żeby związek przetrwał ;) Chyba że nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Odbytnico, pasztetem raczej nie jestem :P Po za tym, nie na ten temat topik został założony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita199.
lubię czasem się zapomnieć i pofiglować z bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita199.
lubię swoje ciało, szczególnie gdy z każdej strony co nieco je zaczopowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to nie lubię. Jestem chuda ale to akurat nie moja wina, bo bardzo chce zgrubnąć, piersi mam troche przymałe jak dla mnie, w dodatku jak ogole miejsca intymne to czuje sie jak 10-latka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita199.
bawię się lalką barbie, przynajmniej się nie garbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia4414
przełam sie i tak kiedyś bedziesz musiała zaspokoić jego potrzeby;) twoje ciało jest jak karzdej innej dziewczyny i pomyśl sobie o tym jak chłopak pierwszy zar to zrobił zapewne tez sie wstydził ale przełamał swój wstyd jak i wiele innych dziewczyn;) Dasz rade wierze w ciebie;) Pozdrawiam...;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×