Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamanga

Nie mam szczęścia do facetów

Polecane posty

Gość lamanga

Nie raz słyszałam " Ta, to ma szczęście!", przystojny, gotuje,w zasadzie do wszystkiego i na dodatek wykształcony. To moja ostania miłość, która przerodziła się w koszmar. Nie wiem, czasami wydaje misie, że ja nie potrafię być długo z męzczyzną..., ale dlaczego? Przecież tak bardzo pragnę kogoś bliskiego mieć przy sobie/ Nie wiem kara to jakaś? Samej mi bardzo żle! Może ktoś mi coś poradzi? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
źle szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kobiet :o :o okazuje się ze fajne babeczki tylko charakter maja spierdolony :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami etz sie tak zastanawia
m czy mam takiego pecha czy zbyt wysokie wymagania... bo ja w zwiazku daje z siebie wszystko nie robie afer jestem tolerancyjna w granicach rozsadku nie jestem jakas despotka ale zawsze trafiam na takich ktorzy maja mnie w dupie a ja potrzebuje wiele ciepla i bliskosci ... i kiedy tak patrze na moje kolezanki to wszystkie wydaja mi sie takie szczesliwe i spelnione ale moze to dlatego ze jak to sie mowi " wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" i my widzimy tylko te dobre chwile bo na forum raczej nikt brudow nie wyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystarczy że facet jest zbiorem pozytywnych cech i wygodnie się z nim żyje, potrzebna jest jeszcze namiętność, której pewnie nie możesz rozpalić w sobie, się boisz że nie jesteś dość dobra. a takie myślenie uwłacza innym bo oni tez ciebie wybrali a przecież nie są głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
jak wy szukacie ladnych to czego sie dziwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie da się poradzić ... Jeden ma szczęście, drugi nie ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest tak źle jeszcze
nieczytaj zołz nie dajboże bo po tym to dopiero na mózg siada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamanga
Kochani, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Macie rację, ale to może przeznaczenie? Ja od początku czułam, że jest za idealnie aby było prawdziwe i brnęłam dalej, aż doprowadziłam się do okropnego bankructwa. Facet mnie wyraźnie zmanipulował. I co dalej? Kto mnie teraz zechce? Taką ofiarę losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio123
no ja Cie nie chce.Bo desperatki sa bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamanga
No, pewnie wiesio, ty jesteś standardowy " mocherski", stary styl: kapcie, emeryturka, telewizorek i.... może jakaś " Pani Kapciata", co by coś do jedzenia zrobiła i najlepiej jeszcze za to zapłaciła!!!!He,he! Mimo wszystko pozdrawiam cie i .....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio123
i nie masz poczucia humoru-dobrze Cie ocenilem.A ja zazartowalem:) Tez Cie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamanga
W tej sytuacji sam się oceniłeś wiesio, że nie znasz się na żartach; żeby taki był musi bawić obie strony , ale Ty masz swoją wersję poczucia humoru. Wiesz, to się nazywa sarkazm i w tej sytuacji to ja Cie nie chcę.Szukam kulturalnych ludzi. No, to pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio123
hahah -i jeszcze zadufana panna(narcyz).A co Ty masz chciec lub nie chciec.Nawet nie szukam panny a na pewno nie takiej z fochem.Poza tym juz niedlugo wyplywam znow rejs i taka chimerna panna nie czelakaby zapewne 6 miesiecy wiernie i cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamanga
Ale się uśmiałam ! Panna? To dawne dzieje. No. dobra, nie będę się z Tobą sprzeczać, niech i tak będzie. Jedź sobie w ten długi rejs. Spokojnych fal i wiatrów AHOJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×