Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoanS

*Zmieniamy Swoje Życie* Piękne do SYLWESTRA!

Polecane posty

Dietka, Ćwiczonka, Zabiegi Pielęgnacyjne :) CZYLI MINI METAMORFOZY W 33 DNI! Zbieram chętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaqowa
jestem chetna:> ile masz do zrzucenia? ja ostatnio schudlam 8 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakieś 5kg żebym czuła się ok. I myślę że przy dietce lekkiej i ćwiczonkach dam radę w 5 tygodni :) A tak całkiem całkiem to mi sie maży 8-10 . Mam teraz 60kg ale jestem niska (160cm) :) A jak z Tobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo elo :) Kobietki od dziś trzymam z Wami. Mam nadzieję, że codzienne wypływy na wierzch naszych marudzeń jak i motywacji pomoże każdej z osobna w schudnięciu :) Mój cel to : 6kg :) Jakieś zamierzenia ? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 160 cm ale 68kg
bylo 70:( powiedzialam stop i 2 kg schudlam przez 2 tyg przytylam 8 kilo od wakacji to efekt jojo po odchudzaniu-glodzeniu sie bede was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że tyle nas jest :) Ja mam w planie wypróbować a6w, zobaczę czy wytrwam. Jeszcze dzisiaj andrzejkowe piwko (jedno) i od jutra walka o zgrabniejsza przyszłość. Mój Cel do SYLWESTRA: minimum 5 kg :) A ile dokladnie waże to napisze w poniedziałek, bo bede na basenie a tam jest taka waga za 1zł :) Bo moja domowa to juz starej daty i tak jakos jej nie ufam A Wy moje Drogie macie jakies andrzejkowe plany;>? "))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja w ogóle mam zdanie takie ze najtrudniej jest zacząć :) A potem po jakims czasie nie zastanawiasz sie co zjesc bo znasz na pamiec wszystkie te lekkie jedzonka :) Ja mam w planie 1000kcal/dzien, a6w, i moze czasem cwiczonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 160 cm ale 68kg
no ja w andzrzejki male grzszki czyli driny:) ale jutro tylko woda mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła modelka
A ja dołaczam ;) Ja bym chciała stracic 10 kg do tego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Hm :) Nie mówimy o dzisiejszym dniu hehe bo grzechów aż do piekła pójdę :P Od jutra.. ale tak serio. Ja 6w stosowałam kiedyś, oczywiście nie wytrwałam do końca ale chyba 3 tyg. dałam radę. Tak więc będę dopingować :) Ja chcę 8abs stosować, chodziłam przez ostatni miesiąc na fitness lecz nie w celach odchudzających (jadłam 2 razy więcej). W tym miesiącu też chętnie bym poszła lecz z kasą ciężko z racji zbliżających się świąt trzeba zaoszczędzić. Także chcę stosować 1000kcal i tak myślałam nad skakanką.. A wiec od jutra... :D Oby nasze poczynania się udały w 100%. Pozdrawiam :) Do zoba po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! A wiec spowiadam sie: wczoraj sok pomaranczowy, kilka czipsow (nie lubie ich tak w zasadzie - to bylo na zasadzie: Sa pod reka), i kanapka z szynka i serem jak wrocilam do domu bo bylam cholernie glodna od tego skakania ;] (ale oparłam sie hot-dogom itd przy barze :P) Napisze Wiecej Potem bo polprzytomna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Joans :) Ja też planuję do Sylwestra już sporo zrzucić. Od jutra jestem na zmodyfikowanej kopenhaskiej. Jaki masz balsam ujędrniający? Kurcze nie wiem jaki kupić żeby podział i do piersi tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam w niedziele rano :) Jak tam Wasze śniadania ? U mnie: ćwiczenia- spalone 70kcal śniadanie: 200g gotowanej piersi z kurczaka- 240kcal kawa 3in1 - 70 kcal Razem: 310kcal - 70kcal (ćw.) = 240kcal Planuję jeść co 3h tak jak w diecie 1000kcal. Joans co Ty wczoraj robiłaś że taka padnięta od skakania ? :) Ja osobiście balsamu nie mam ujędrniającego, lecz kiedyś szukałam i najlepszy wg. opinii okazał się Balsam ujędrniający Firming (Dove, 200 ml, ok. 29 zł), używałam, skóra stała się elastyczniejsza, lecz cudów wiadomo-nie było :) Pozdrawiam, teraz do nauki, napiszę w przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz macie kosmate myśli :) Na dyskotece sobie skakałam :) Oj to dużo kcal spaliłam. Ja dzis: mleko z musli 2 jabłka a za chwile obiadek: kluski slaskie z sosem pieczarkowym :P a potem zobaczy sie. I wybiore sie chyba na spacerek... U mnie normalnie wiosna jest! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0ANS
PUPU87 Ja sie ujędrniam peelingiem z kawki i antycellulitowym eveline serum na pupcie ;) A ogólnie do ciałka to Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Nawilżający krem do pielęgnacji skóry z wyciągiem z owoców taki żółtyw okrągłym pojemniczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0ANS
A ja dzisiaj zaszalałam i byłam .. na baseniku :) A jutro mam wf na uczelni...i 1,5h z weuefista-sadystą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Chętnie się do Was dołączę. Mam 161 cm i 4 kg do zrzucenia. Długoterminowe diety nie wchodzą w rachubę, gdyż zwyczajnie się do nich nie nadaję. Mam w planach dietę 500-1000 kcal + ćwiczenia [6h treningu + 1,5 h w-fu / tygodniowo] + 2l wody dziennie. Na 25 grudnia chcę być o 4 kg lżejsza. Poza tym mam problemy z cerą i myślę, że odstawienie tłuszczy nieco mi pomoże. Dobrej nocy życzę i siły na kolejne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dokładnie 616 kcal pochłonęłam i jestem zadowolona:) Zjedzone: marchewka 2 jajka na twardo 1 serek topiony 1 waza kefir z owoców leśnych a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki z musli 3jablka zupa pomidorowa jogurt salatka z kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym śliczna to nie przesadzajmy :) ale bardzo Ci dziękuje :) okropnie miło mi sie zrobiło :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×