Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona 82

okropny bol glowy i zoladka

Polecane posty

Gość zmartwiona 82

doradzcie, jak pomoc mojemu mezowi. strasznie boli go glowa, ciezko mu nawet podniesc sie z poduszki. do tego bol zoladka i wymioty. zjadl jogurt i zwymiotowal. dalam mu krople zoladkowe-reakcja ta sama.temperatura 36,4. teraz chyba zasnal. co mu podac, by poczul sie lepiej? prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona 82
nic nie doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno stawiać diagnozę
przez internet. Czy tak ma od rana, czy coś zjadł nieciekawego? Po jogurcie dostał tych bólów ? Może to jakiś rodzaj migreny lub zaczyna się jakaś choroba? Np. grypa, angina. Nie lepiej poszukać pomocy u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona 82
w sobote trudno o lekarza, a w szpitalu i tak rzuca okiem, przepisza byle co i kaza w poniedzialek isc do lekarza rodzinnego. rano czul sie dobrze. odwiozl mnie do pracy, po powrocie zjadl banana i poszedl spac. obudzil sie juz bolem. mam nadzieje, ze to nie grypa czy inne swinstwo, bo jestem w ciazy unikam chorych jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno stawiać diagnozę
myślę,że w szpitalu nie zlekceważą twojego męża bo silny ból głowy jest zawsze podstawą do wizyty. A jeśli twój mąż ma wysokie ciśnienie i ten ból od tego jest? Lekceważenie takich objawów może się skończyć np. wylewem czego oczywiście nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoście sie na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Wygląda mi to na klasyczny napad silnej migreny. Wezwijcie pogotowie, dadzą mu coś silnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być objawy grypy żołądkowej niestety. Lekarstwa jako takiego na nią też niestety nie ma. Trzeba przecierpieć ze 2 albo 3 dnie. Pić dużo wody, zeby się nie odwodnić od wymiotów, ja jadłam chrupki kukurydziane bo tylko tego nie zwracałam i wodę mineralną. Tabletki przeciwbólowe trochę łagodzą ból, ale nie do końca. Gripex może pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona 82
dzieki za odpowiedzi. maz nadal spi. mam nadzieje, ze jak sie obudzi to bedzie sie czul troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TAAA KURWA GRYPA JAK MA TEMP 36,4...PEWNIE ZJADL COS NIESWIZEGOI JAKIS KEBAB NA MIESCIE CZY COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie że
można chorować na grypę bez wys temp. Oprócz grypy AH1N1 jest grypa sezonowa i tak niektórzy ją przechodzą. Zdziwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAŁAM_TO_SAMO
grypa żołądkowa (trwa to ok. 2-3 dni) wymioty, biegunka i temp. 37,5 - 39 st.C - lekarka mówiła aby wypić letnią wodę z łyżeczką sody oczyszczonej jak to zwymiotuje to powtórzyć - 1 dzień pić dużo mineralnej, herbatę z mięty i zwykłą gorzką - przy biegunce Stoperan, Nifuroksazyd itp. - dieta - suchary, kleik ryżowy, czerstwa bułka z masłem - na 3 dzień przechodzi - można już zjeść lekki obiad (zupa jarzynowa na wodzie z łyżką oleju, ziemniaki, chude mięso gotowane, marchewka na gęsto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×